Artykuły

Łódź. Pomóż zwierzakom razem z Teatrem Małym

Cena 49 zł za dwa miejsca, z czego dwa złote netto teatr przeznaczy na polepszenie warunków hotelowych w łódzkim Schronisku dla psów i kotów działające przy ulicy Marmurowej.

Ponadto musimy z żalem zakomunikować, że ta zabawna komedio - farsa, którą 21 czerwca 2009 roku otwieraliśmy TEATR MAŁY W MANUFAKTURZE po trzech latach grania schodzi z afisza. Tym spektaklem zaczynaliśmy i pragniemy się z nim tłumnie i godnie pożegnać.

Po drugie, akurat 26 maja przypada cudwony DZIEŃ MATKI i spędzony wraz z mamą wieczór w teatrze będzie zapewne pięknym prezentem.

A po trzecie: POMOCY DLA BIEDNYCH, BEZDOMNYCH ZWIERZĄT NIGDY ZA WIELE.

Sytuacja naszych odepchniętych, porzuconych pupili jest nie do pozazdroszczenia, a o szczegółach możecie się Państwo dowiedzieć na stronie: http://schronisko.doskomp.lodz.pl

Jeśli potrzebujecie Państwo psa lub kota to wystarczy dla każdego. W tej chwili tylko w łódzkim schronisku znajduje się około 700 psów i 150 kotów. Jeśli ktoś nie może przygarnąć zwierząt pod swój dach to przynajmniej prosimy zakupić bilety na MORDERSTWO w HOTELU - spektakl zabawny i dający wytchnienie, mówiący o naszych sprawach codziennych, potrzebie ciągłego potwierdzania jak ważna w życu jest miłość i wzajemny szacunek. Jednocześnie wspólnie pomożemy małym gestem tym pieknym, uroczym zwierzakom, które los doświadczył

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji