Artykuły

Szczecin. "Hotel Misery deLuxe" jedzie do Greifswaldu

W piątek 21 listopada będziemy mieli przyjemność gościć w Szczecinie naszych czeskich przyjaciół - Teatr Krepsko. Tym samym zapraszamy na ostatni w tym roku pokaz spektaklu "Hotel Misery deLuxe", który Teatr Kana stworzył w koprodukcji właśnie z Krepskiem. Dwa dni wcześniej zaś, 19 listopada, spektakl zostanie pokazany przed greifswaldzką publicznością w ramach festiwalu polenmARkT.

19 listopada | środa | POZA SZCZECINEM | "Hotel Misery deLuxe | spektakl | Festiwal polenmARkT, Greifswald

21 listopada | piątek | godzina 19.00 | Hotel Misery deLuxe | spektakl | Teatr Kana | 25/20 zł

HOTEL MISERY DELUXE

Teatr Kana i Krepsko theatre group:

"Witamy w sławnym niegdyś Hotelu Misery deLuxe, oferującym swym gościom unikalny widok na morze straconych nadziei, minionych miłości i radości. Każdy stworzony z pasją pokój wyposażono w telewizor, smutną klimatyzację i wesołą obsługę hotelową. Pokoje w hotelu urządzone zostały wyłącznie słodkimi łzami, śladami miłości i cieniami przelotnych związków. Naszym gościom gwarantujemy niezapomniany pobyt z dala od domu oraz doskonałą październikową pogodę, również w lipcu. Zapraszamy do rozkoszowania się pięciogwiazdkowym dramatem

w dwugwiazdkowej cenie. W dni deszczowe atrakcyjne zniżki. Czekamy na Ciebie. Specjalność sezonu: utracona chwała i stałe zachmurzenie.

Z serdecznymi pozdrowieniami - pracownicy hotelu:

menedżer recepcji: Linnea Happonen

obsługa hotelowa: Bibianna Chimiak, Dariusz Mikuła, Karolina Sabat, Piotr Starzyński, Jiří Zeman

pokojówka: Andrea Szakál

muzyka w holu: Mayim Alpert

elektryk hotelowy: Kauri Klemelä

współkonserwacja: Teatr KANA, KREPSKO theatre group

inni współpracownicy sezonowi: Philip Holm, Ville Niska, Kaja Renkas, Patrik Sedlák, Lukáš Teklý, Tony Wallius.

Nasz hotel istnieje od wieków dzięki uprzejmości i wsparciu Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego, Miasta Szczecina oraz Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego."

KREPSKO

Międzynarodowa grupa teatralna KREPSKO powstała w Pradze w 2001 roku. Zaczynając

od wymagających odwagi, przekraczających prawo improwizacji KREPSKO stworzyło własny, unikalny język teatralny, oparty na magicznej atmosferze, mrocznych baśniach i absurdalnych, tragikomicznych momentach. KREPSKO często zapożycza z cyrku i teatru lalek, aby opowiedzieć historię bez pomocy słów i dosięgnąć najgłębszych sekretów, emocji widza. KREPSKO wykreowało ponad dwadzieścia spektakli prezentowanych na całym świecie zdobywając liczne nagrody.

Spektakl "Hotel Misery deLuxe" został nominowany do nagrody Bursztynowego Pierścienia. Do 23 listopada można wysyłać sms-y o treści BURSZTYN.2 pod nr 72051. Koszt: 2,46 zł.

Bilety na spektakl do kupienia w Piwnicy Kany, możliwość wcześniejszej rezerwacji: pod numerem telefonu - 91 434 15 61 lub drogą elektroniczną - paula@kana.art.pl (od poniedziałku do piątku między 9 a 15).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji