Artykuły

Poznań. Baletowe pożegnanie zimy

Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź na poznańskich Jeżycach zaprasza na wznowienie "Impresji zimowych" - spektaklu baletowo-akrobatyczno-operowego.

Przewodnikami po zimowej krainie tańca są zabawny bałwanek, mroczny kruk i piękne śnieżynki. Uważni widzowie, którzy wsłuchają się odkryją ukryte w warstwie dźwiękowej motywy polskich i zagranicznych kolęd oraz nawiązania do tradycji jasełkowej. Pomysł i reżyseria tego spektaklu to dzieło Anny Niedźwiedź. Muzyka specjalnie została skomponowana na potrzeby widowiska przez Gabriela Kaczmareka. "Impesje zimowe" przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Choreografię przygotowały: Ewa Aksamitowska, Magdalena Kossakowska, Sandra Napierała, Beata Wrzosek-Dopierała. W rolach głównych wystąpią: Wiedźma pierwsza - Joanna Gaul, Wiedźma druga - Katarzyna Skowrońska, Wiedźma trzecia - Renata Dobkowska, Topniejący bałwanek - Viktor Davydiuk (gościnnie), a także uczniowie Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź, Niepublicznej Szkoły Sztuki Tańca i Szkoły Artystyczno-Akrobatycznej.

Bilety na spektakle 14 i 15 marca o godz. 17:00 i 19:00, a także 16 i 17 marca o godz. 10:00 i 12:00 w Auli im. B. Czajkowskiego, ul. Mansfelda 4 można rezerwować telefonicznie pod numerem 501065265, lub na stronie internetowej szkolabaletowa.poznan.pl. Bilety w cenie 25 zł indywidualne, 20 zł grupowe.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji