Artykuły

Wrocław. Oświadczenie ws. Festiwalu Dialog-Wrocław

Informujemy, że decyzją dyrektora artystycznego i właścicielki Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Dialog-Wrocław Krystyny Meissner-Erhardt umowa z kierownikiem programowym festiwalu Tomaszem Kireńczukiem nie zostanie przedłużona. Tegoroczną edycję festiwalu przeniesiono na 2020 rok.

Tomasz był związany z festiwalem od 2011 roku, początkowo jako rzecznik prasowy, podczas ostatnich edycji - także jako konsultant, a następnie kierownik programowy. Tomku, dziękujemy Ci za wkład pracy, który włożyłeś w festiwal.

Zbliża się X edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Dialog - Wrocław. Wyjątkowy jubileusz wydarzenia zaplanowany został na rok 2020. Po dziewięciu odsłonach wypełnionych najlepszymi europejskimi i światowymi spektaklami, w odważny sposób konfrontującymi publiczność z wyzwaniami współczesności, nadchodząca edycja będzie okazją do podsumowań, szansą na to, by przyjrzeć się dwóm dekadom obecności Festiwalu w stolicy Dolnego Śląska, ale i temu, jak burzliwym przemianom w ciągu ostatnich dwudziestu lat podlegały Polska, Europa i świat. Przygotowania do tej jubileuszowej odsłony trwają. Już dziś serdecznie zapraszam na to szczególne wydarzenie artystyczne do Wrocławia na dziesiątą, jubileuszową edycję Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Dialog - Wrocław.

Krystyna Meissner-Erhardt

Dyrektor Artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Dialog - Wrocław

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji