Artykuły

Telewizja. Nowy program Polsatu

Pierwszy odcinek nowego programu Polsatu "Oko na miasto" - "prezentującego najciekawsze wydarzenia z życia kulturalno-towarzyskiego" - poprowadzili znawca kina Tomasz Raczek oraz prezenter muzyczny Jacek Kaczyński. Królowały wstawki o paniach: Małgorzacie Kożuchowskiej [na zdjęciu], Katarzynie Cichopek, Dodzie i Aleksandrze Kwaśniewskiej.

Tematy ich pasjonującej pogawędki zaczerpnięto z prasy bulwarowej sprzed kilku miesięcy. Królowały wstawki o paniach: Małgorzacie Kożuchowskiej, Katarzynie Cichopek, Dodzie i Aleksandrze Kwaśniewskiej. Pierwszą pokazano na wakacyjnym zdjęciu z nagim biustem, który zdaniem autorów programu zasługiwał na uliczną sondę. Przeważały głosy, że fajny. Druga już w szkole miała duży biust ("czy ona rozbierze się publicznie?" - pytał wróżkę Kaczyński). Trzecia ma w biuście, jak się okazuje, "trochę silikonu", a czwarta jest już taką gwiazdą, że niebawem pokaże być może biust w prasie.

"Pragniemy się odwoływać do emocji, ale też skłaniać do myślenia" - ściemniał Polsat reklamując "Oko na miasto". Pierwotnie prowadzącą miała być także Krystyna Czubówna, ale - jak stwierdziła - "nie jest gotowa". W jakim sensie, pani Krystyno?

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji