Artykuły

Warszawa. Majówka z Moniuszką w Polskiej Operze Królewskiej

Retransmisja spektaklu "Śpiewnik domowy" w reż. Andrzeja Strzeleckiego, koncert Pieśni Stanisława Moniuszki w wykonaniu solistów Polskiej Opery Królewskiej oraz zabawy dla dzieci to część obchodów 201. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki w Polskiej Operze Królewskiej.

W sobotę w godzinach południowych na profilu facebookowym Polskiej Opery Królewskiej pojawią się zabawy dla młodych melomanów - krzyżówki, rebusy, łamigłówki, kolorowanki i wierszyki o Stanisławie Moniuszce.

W niedzielę o godz. 19.00, na kanele YouTube Polskiej Opery Królewskiej będzie można obejrzeć retransmisję spektaklu "Śpiewnik domowy" w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego, którego premiera miała miejsce na deskach Teatru Królewskiego w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, w listopadzie ubiegłego roku.

We wtorek w dniu rocznicy urodzin kompozytora na kanale YouTube o godzinie 19 będzie transmitowany koncert Pieśni Stanisława Moniuszki w wykonaniu solistów Polskiej Opery Królewskiej Anety Łukaszewicz (mezzosopran) i Roberta Gierlacha (bas-baryton) solistom towarzyszyć będzie pianista Krzysztof Trzaskowski.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji