Artykuły

TVP. Aktorzy śpiewają dla sierot

Na dzień zakochanych telewizyjna Dwójka zaprosiła do programu "Szansa na sukces" pary aktorskie, grające zakochanych w serialu "M jak miłość".

Nastała moda na śpiewające aktorki. Jedne podchodzą do tego śmiertelnie poważnie, inne świetnie się bawią, a przy okazji spełniają dobre uczynki.

Na dzień zakochanych telewizyjna Dwójka zaprosiła do programu "Szansa na sukces" pary aktorskie, grające zakochanych w serialu "M jak miłość". Małgorzata Kożuchowska (33 l.) ze swoim serialowym mężem - Kacprem Kuszewskim (29 l.) [oboje na zdjęciu] zaśpiewa piosenkę z repertuaru Mieczysława Fogga (1901-1990).

Kożuchowska wierzy w moc miłości i uważa, że nie tylko w walentynki powinno się okazywać bliskim swoje uczucia.

Walentynkowe życzenia dla Czytelników

- Gram w serialu o uczuciach, "M jak miłość", więc życzę wszystkim, by potrafili i nie bali się kochać - zwraca się do Czytelników "Super Expressu". - Nie uciekajcie przed uczuciem i odpowiedzialnością, którą ono niesie. O miłości pamiętajcie każdego dnia, nie tylko w walentynki. Ona daje poczucie, że jest się potrzebnym i że jest dla kogo żyć. Nie bójcie się więc kochać pięknie, mądrze i wiernie!

Aktorka zdradziła nam, że śpiew jest dla niej czymś więcej niż tylko przygodą. Ma już na koncie jedną płytę, nagraną z nieistniejącym już zespołem Futro, a drugą właśnie przygotowuje.

Dobra zabawa

W "Szansie..." wystąpi również dość nietypowa para, jak na święto zakochanych. Przyjaciółki Ania Mucha (25 l.) i Katarzyna Cichopek (22 l.) niewiele ćwiczyły przed występem. Najważniejsza dla nich okazała się świetna zabawa.

- To mój debiut piosenkarski - uśmiecha się Kasia. - Podoba mi się to, ale nie uważam się za piosenkarkę i nie będę szła w tym kierunku. Nie ma mowy o płycie - jestem lepsza w czym innym. W "Szansie na sukces" będzie wygłup na maksa, bo zaśpiewam z Anką Muchą starą piosenkę Mieczysława Fogga nie w naszej tonacji i nie w moim guście. Cel jest szczytny. Robimy to dla dzieci.

Śpiewających artystów możemy posłuchać dziś o 20.10 w TVP 2. Aktorzy przekażą honoraria dla dzieci, ofiar tsunami na Sri Lance.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji