Artykuły

Warszawa. Artyści kwestują dla dzieci

Grająca w bijącym rekordy popularności serialu "M jak miłość" aktorka Katarzyna Cichopek [na zdjęciu] (22 l.) zobowiązała się do kwestowania na rzecz dzieci. W trakcie kwestujących niedziel będzie można poprosić o autograf także Małgorzatę Kożuchowską (34 l.), Marcina Mroczka (23 l.) i Cezarego Morawskiego (51 l.).

Grająca w bijącym rekordy popularności serialu "M jak miłość" aktorka Katarzyna Cichopek (22 l.) zobowiązała się do kwestowania na rzecz dzieci.

Do końca marca Katarzyna Cichopek będzie dzielić czas między pracę na planie serialu, studia a pracę charytatywną. Dołączyła do objętej patronatem przez rzecznika praw dziecka akcji Karanu, "Pomóż dzieciom godnie żyć".

- Ludzie chętniej wrzucają pieniądze do puszek, gdy widzą znaną twarz - wyjaśnia Katarzyna Cichopek. - Mają pewność, że pieniądze zostaną dobrze wykorzystane. Poza tym wręczam im prezenty od producenta serialu, na przykład kubeczki z logo "M jak miłość" czy długopisy.

W każdą niedzielę będzie można ją spotkać w jednym z centrów handlowych na terenie kraju. Wraz z innymi aktorami będzie namawiać kupujących do przekazywania datków na rzecz dzieci i młodzieży ze świetlic socjoterapeutycznych Karan.

- Cieszę się, że w ten sposób mogę wykorzystać popularność - powiedziała "Super Expressowi" Katarzyna Cichopek, która 27 lutego zebrała ponad 700 zł i została rekordzistką dnia.

W trakcie kwestujących niedziel będzie można poprosić o autograf także Małgorzatę Kożuchowską (34 l.), Marcina Mroczka (23 l.) i Cezarego Morawskiego (51 l.).

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji