9 lutego 1958 |
Liliom
Ferenc Molnár
postać: Służąca reżyseria: Antczak Jerzy teatr: Teatr 7.15, Łódź
|
1 lutego 1959 |
Tramwaj zwany pożądaniem
Tennessee Williams
postać: Stella reżyseria: Długosz Aleksander teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
18 kwietnia 1959 |
Wojna i pokój
Lew Tołstoj
postać: Liza reżyseria: Żuchniewski Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
27 czerwca 1959 |
Wesele Figara
Beaumarchais Pierre de
postać: Cherubin reżyseria: Długosz Aleksander teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
19 grudnia 1959 |
Zaczarowana złotówka
Bychowska Helena
postać: Czarownica; Dziewczyna reżyseria: Śnieżko-Szafnaglowa Eugenia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
7 kwietnia 1962 |
Sikorki, czyli Mazowieckie dziewczęta
Jan Nepomucen Kamiński
postać: Basia reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
7 kwietnia 1962 |
Sikorki, czyli Mazowieckie dziewczęta
Jan Nepomucen Kamiński
postać: Wanda reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
3 lutego 1963 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Febe reżyseria: Wróblewska Wanda teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
15 maja 1963 |
Człowiek z głową
Janusz Warmiński
postać: Ninette reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
15 stycznia 1964 |
Głupi Jakub
Tadeusz Rittner
postać: Hania reżyseria: Godlewski Marian teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
11 marca 1964 |
Stworzenie świata
Janicki Jerzy
postać: Sekretarka; Piotrowska reżyseria: Berwińska Krystyna teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
28 lutego 1966 |
Balik gospodarski
Franciszek Zabłocki
postać: Kasia reżyseria: Szczepkowski Andrzej teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
10 grudnia 1966 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
10 grudnia 1966 |
Trzy białe strzały
Jan Makarius
postać: Srebrny Księżyc reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
13 maja 1967 |
Zielony Gil
Tirso Molina de
postać: Donna Diana de Solis reżyseria: Kilkowska Barbara teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
5 maja 1968 |
Kuglarze
Zdzisław Skowroński
postać: Zosia reżyseria: Wyrzykowski Marian teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
23 listopada 1968 |
Cyd
Stanisław Wyspiański
postać: Paź reżyseria: Berwińska Krystyna teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
19 kwietnia 1969 |
Klub kawalerów
Michał Bałucki
postać: Mina reżyseria: Aleksandrowicz Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
13 lipca 1969 |
Chleb, krew, pieśń
Henryk Tadeusz Czarnecki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Czarnecki Henryk Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
13 lipca 1969 |
Chleb, krew, pieśń
Henryk Tadeusz Czarnecki
forma twórczości: role reżyseria: Czarnecki Henryk Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|
18 kwietnia 1970 |
Ładna historia
Caillavet G.A.,Flers R.,Rey E.
postać: Julisia reżyseria: Słotwiński Józef teatr: Teatr Ziemi Mazowieckiej, Warszawa
|