24 października 1976 |
Promises, promises
Bacharach Burt
postać: Kelner reżyseria: Baduszkowa D., Bogdański Z. teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
8 grudnia 1979 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Paweł reżyseria: Ziębiński Andrzej, Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
20 grudnia 1980 |
Kolęda-nocka
Ernest Bryll
postać: Kolędnik reżyseria: Bukowski Krzysztof teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
23 maja 1981 |
Wielki świat
Kukulski Jarosław
postać: Robert; Terrorysta reżyseria: Wenta Stefan teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
7 listopada 1981 |
W zielonej krainie Oz
Ernest Bryll, Małgorzata Goraj, Jan Skotnicki
postać: Król małp reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
29 stycznia 1983 |
Janosik czyli Na szkle malowane
Ernest Bryll
postać: Dopowiadacz reżyseria: Uryga Jan teatr: Teatr Muzyczny, Gdynia
|
22 stycznia 1984 |
Słowik
Bryll Ernest
postać: Rybak II; Gwardzista III reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
22 stycznia 1984 |
Słowik
Bryll Ernest
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
1 grudnia 1984 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Drewnowski reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
15 czerwca 1985 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Alfred hr. de la Tréfouille reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 listopada 1985 |
Król Maciuś Pierwszy
Korczak Janusz
postać: Minister wojny reżyseria: Grzędzińska Lidia teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
8 marca 1986 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Antek reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
16 kwietnia 1986 |
Bukiecik alpejskich fiołków
Estera Kronholtz
postać: Romek reżyseria: Dynerman Helena teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
16 kwietnia 1986 |
Bukiecik alpejskich fiołków
Estera Kronholtz
forma twórczości: role reżyseria: Dynerman Helena teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
7 czerwca 1986 |
Przygody Cipollina
Boruński Włodzimierz
postać: Wisienek reżyseria: Złotnicki Jerzy teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
20 lipca 1986 |
Wesołe przypadki Foczki ...
Kotas Waldemar
forma twórczości: role reżyseria: Kotas Waldemar teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
12 października 1986 |
Święto Rasy Hiszpańskiej
Krzyżanowski Jan
forma twórczości: role reżyseria: Krzyżanowski Jan teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
30 czerwca 1994 |
W naszym domu
Mariola Platte
postać: Rambo-Amor (gościnnie) reżyseria: Hofman Artur teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 lutego 1995 |
Czyż nie dobija się koni?
Horace McCoy
postać: Rocky Gravo reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 maja 1995 |
Złota Kaczka
Mirosław Łebkowski, Stanisław Werner
postać: Pankracy reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
13 stycznia 1996 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Covielle reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
1 czerwca 1996 |
Pierścień i róża
William Makepeace Thackeray
postać: Zerwiłebski reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
2 czerwca 1996 |
Nie kłam kochanie
Hennequin Maurice
postać: Wiktor reżyseria: Ciecholewski Radosław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 czerwca 1996 |
Król Mięsopust
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Florek reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 października 1996 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Gospodarz reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
26 kwietnia 1997 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Hrabia Hufnagiel reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 czerwca 1997 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Sarka-Farka reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 kwietnia 1998 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Cześnik Raptusiewicz reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 listopada 1998 |
Bajka o skrzypcowej duszy
Jerzy Kierst
postać: Osioł Bartek reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
13 lutego 1999 |
Czarownice z Salem
Arthur Miller
postać: Pan Putnam reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 września 1999 |
Chory z urojenia
Molière
postać: Berald reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 stycznia 2000 |
Kopciuszek
Prusicka Irena
postać: Ochmistrz reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
29 kwietnia 2000 |
Edith i Marlene
Eva Pataki
postać: Leplee reżyseria: Matuszewski Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 września 2000 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Prezes reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 grudnia 2000 |
Królewna Śnieżka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin
postać: Papluś reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 marca 2001 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Banko reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 marca 2001 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Duch Banka reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 czerwca 2001 |
Ogrody szczęśliwości
Krasicki Ignacy wg
forma twórczości: role reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 grudnia 2001 |
Alicja w krainie czarów
Lewis Carroll
postać: Fałszywy Żółw, Lokaj-Żaba reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
15 marca 2002 |
Królowa piękności z Leenane
McDonagh Martin
postać: Pato reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
26 maja 2002 |
Sylwia
Gurney Albert Ramsdell
postać: Greg reżyseria: Marcinkówna Ewa teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
13 września 2002 |
Tosca
Puccini Giacomo
postać: Dozorca reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: przedstawienie impresaryjne
|
7 grudnia 2002 |
Zaczarowana królewna
Oppman Artur
postać: Lajkonik; Wilk reżyseria: Hass Zbigniew Marek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 marca 2003 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Pan Monteki reżyseria: Szczerski Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 czerwca 2003 |
Motyle są wolne
Gershe Leonard
postać: Ralph Austin reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 grudnia 2003 |
O co biega?
King Philip
postać: Wielebny Arthur Humphrey reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 marca 2004 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Ojciec reżyseria: Pawłowski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
4 września 2004 |
Samotny zachód
McDonagh Martin
postać: Ojciec Welsh reżyseria: Wyszomirski Bartłomiej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
9 października 2004 |
Błądzenie, czyli serce zna drogi, których rozum ..
Bułat Okudżawa
forma twórczości: role reżyseria: Abrahamowicz Kuba teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 listopada 2004 |
Mrożek pieszo
Sławomir Mrożek
postać: Ojciec reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 grudnia 2004 |
Z rączki do rączki
Cooney Michael
postać: Eryk Swan reżyseria: Pitera Paweł teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 marca 2005 |
Książę i żebrak, czyli wirus czasoprzestrzeni
Mark Twain
postać: Hendon Miles, Ojciec Toma reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 czerwca 2005 |
Płatonow
Antoni Czechow
postać: Głagoliew reżyseria: Nazar Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 września 2005 |
Paragraf 22
Heller Joseph
postać: Doktor Daneka, Lekarz II reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
21 stycznia 2006 |
Milczenie
Stephenson Shelagh
postać: Billy reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
4 marca 2006 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Ksiądz, Pan I reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
3 czerwca 2006 |
Bułhakow
Maciej Wojtyszko
postać: Jermołaj reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 września 2006 |
Szatan z siódmej klasy
Kornel Makuszyński
postać: Profesor Paweł Gąsowski reżyseria: Skwark Józef teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
9 grudnia 2006 |
Pułapka
Tadeusz Różewicz
postać: Szewc reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 grudnia 2006 |
Niech żyje bal!
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Niemaszek Wiesława teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
3 marca 2007 |
Napis
Sibleyras Gerald
postać: Pan Bouvier reżyseria: Rakowski Norbert teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 kwietnia 2007 |
Woyzeck
Georg Büchner
postać: Kapitan reżyseria: Maciejaszek Karolina teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 czerwca 2007 |
Skąpiec
Moliere
postać: Anzelm reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 października 2007 |
Transfer
Maksym Kuroczkin
postać: Gitarzysta reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 października 2007 |
Transfer
Maksym Kuroczkin
postać: Kulawy reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 kwietnia 2008 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Prof.Strawiński reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
27 września 2008 |
Don Kichote
Miguel de Cervantes
postać: Sancho Pansa reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 listopada 2008 |
Manhattan Medea
Dea Loher
postać: Zarządca fabryki reżyseria: Kowalski Kuba teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 grudnia 2008 |
Starsi Panowie Dwaj. Wespół w zespół
Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski
postać: Pan A reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 marca 2009 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
William Shakespeare
postać: Sir Hugo Evans reżyseria: Korniuszczenko Siergiej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 maja 2009 |
Wesele u drobnomieszczan
Bertolt Brecht
postać: Ojciec Panny Młodej reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 października 2009 |
Sanatorium pod Klepsydrą
Bruno Schulz
postać: Ojciec Jakub reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 grudnia 2009 |
Bóg. Komedia w jednym akcie
Woody Allen
postać: Mężczyzna reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
15 czerwca 2010 |
Intermedia staropolskie
.
postać: Gaspar, Wendetarz, Rogalec reżyseria: Ilczyna Cezary teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 października 2010 |
Bar Babylon
Radosław Paczocha
postać: Kirk Kurtray reżyseria: Gietzky Gabriel teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 grudnia 2010 |
Kajko i Kokosz
Janusz Christa
postać: Krasnotek reżyseria: Ogrodzińska Marta teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 grudnia 2010 |
Kajko i Kokosz
Janusz Christa
postać: Łamignat reżyseria: Ogrodzińska Marta teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 grudnia 2011 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Ammos Lapkin-Tiapkin reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 stycznia 2013 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Minister Jaszuński reżyseria: Kotański Michał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
13 kwietnia 2013 |
Dwadzieścia minut z aniołem
Aleksander Wampiłow
postać: Chomontow reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 grudnia 2013 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Książę reżyseria: Majczak Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 marca 2014 |
Czerwona droga do Sabaiby
Oscar Liera
postać: Mayo reżyseria: Sadowska Emilia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 maja 2014 |
Układ
Elia Kazan
postać: Ojciec reżyseria: Gietzky Gabriel teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 października 2014 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
postać: Doktor Antrechau/Vasques reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 grudnia 2014 |
Amadeusz
Peter Shaffer
postać: Hrabia Franz Orsini-Rosenberg reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 marca 2015 |
Opowieści Lasku Wiedeńskiego
Ödön von Horváth
postać: Rotmistrz reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 września 2015 |
Świętoszek
Molière
postać: Pan Układny reżyseria: Kotański Michał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 maja 2016 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Wrona reżyseria: Majczak Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
1 października 2016 |
Sztukmistrz z miasta Lublina
Isaak Bashewis Singer
postać: Kantor reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 marca 2017 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Pierwszy (Starzec, Ojciec, Stary Aktor) reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 września 2017 |
Lot nad kukułczym gniazdem
Dale Wasserman
postać: Turkle reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
13 stycznia 2018 |
Tęsknota
Antoni Czechow
postać: Ojciec reżyseria: Sieklucki Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
29 września 2018 |
Anna Karenina
Lew Tołstoj
postać: Lekarz/Pop reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 listopada 2018 |
Jeremi się ogarnia. Lol
Szymon Jachimek
postać: Tata reżyseria: Valldal Czarnecki Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 marca 2019 |
Ja ciebie kocham! Ach, te słowa tak dziwnie w moim sercu brzmią…
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: role reżyseria: Dziekan Barbara teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 sierpnia 2019 |
Panny z Wilka
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Wuj Wiktora reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
3 listopada 2019 |
Bierki
Marcin Szczygielski
forma twórczości: role reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
29 lutego 2020 |
Wróg publiczny
István Tasnádi
postać: Herse/Marcin Luter reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
29 lutego 2020 |
Wróg publiczny
István Tasnádi
forma twórczości: step reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 lipca 2020 |
Seks, miłość i podatki
Jane Milmore, Billy Zandt van
postać: Pan Jansen reżyseria: Dutkiewicz Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
26 marca 2021 |
Bierki
Marcin Szczygielski
postać: Ojciec Anny reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 czerwca 2021 |
Coraz bardziej Zielona Gęś
Konstanty Ildefons Gałczyński
postać: Piekielny Piotruś reżyseria: Kilian Jarosław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
22 sierpnia 2021 |
Diabli nadali
Robert Wasilewski
forma twórczości: role reżyseria: Wicza-Pokojski Romuald teatr: Teatr Chochół, Świętajno
|
4 września 2021 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Adam reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 grudnia 2021 |
Sztuka kochania Polaków
Michał Wybieralski
forma twórczości: role reżyseria: Drozda Joanna teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 grudnia 2022 |
Bombka z Memmingen
.
postać: Dziadek Aureliusz Dembiński reżyseria: Mydlak Maciej teatr: Polskie Radio, Olsztyn
|