23 lutego 1967 |
Dancing w kwaterze Hitlera
Andrzej Brycht, Ryszard Machowski
postać: "Preria" reżyseria: Machowski Ryszard teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
28 maja 1967 |
Don Karlos
Friedrich Schiller
postać: Don Karlos reżyseria: Perz Jan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
28 lipca 1967 |
Adwokat i róże
Jerzy Szaniawski
postać: Sprzedawca gazet reżyseria: Mak Zbigniew teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
3 lutego 1968 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Aktor III reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
3 lutego 1968 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Woltymand reżyseria: Poręba Bohdan teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
9 listopada 1968 |
Rok 1944
Kuśmierek Józef
postać: Mściciel reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
30 listopada 1968 |
Ballada wigilijna, czyli jak Marek, Jan, Mateusz i Łukasz z Teatru Ludowego do Betlejem szli
Ernest Bryll
postać: Mateusz reżyseria: Jun Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 stycznia 1969 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Truffaldino reżyseria: Pankiewicz Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
15 czerwca 1969 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Paweł reżyseria: Głuszczak Bohdan, Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn-Elbląg
|
21 grudnia 1969 |
Król Jan według Szekspira
Friedrich Dürrenmatt
postać: Lord Essex reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 lutego 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: II myśliwy reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 lutego 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Lisardo reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
24 maja 1970 |
Ballada o tamtych dniach
Stefania Grodzieńska, Jerzy Jurandot
postać: Kuba reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 lipca 1970 |
Niezwykła przygoda
Janusz Odrowąż
postać: Gucio reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 lipca 1970 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Pustak reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 listopada 1970 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Imaginacja reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 grudnia 1970 |
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
postać: Stach reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 lutego 1971 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Chłopiec reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 maja 1971 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Jęzory Pasiukowski reżyseria: Babel Irena teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 lipca 1971 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 lipca 1971 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Edmund, porucznik reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1971 |
Dzień dobry Mario
Aleksander Bednarz
postać: Józef reżyseria: Bednarz Aleksander teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 listopada 1971 |
Zykowowie
Maksym Gorki
postać: Michał reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 grudnia 1971 |
Samokrytyka
Leon Pawlik
postać: Człowiek do spraw specjalnej wagi reżyseria: Güntner Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 marca 1972 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Kola reżyseria: Krygier Waldemar teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1972 |
Szczęśliwe dni ...
Arbuzow Aleksy
postać: Aliosza reżyseria: Zatorski Witold teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
3 lutego 1973 |
Sarkofag diabła
Dobrzański Jerzy Andrzej
postać: Bissa reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
12 maja 1973 |
Dla miłego grosza
Apollo Korzeniowski
postać: Józef Staropolski reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
3 marca 1974 |
Medea
Eurypides
postać: Posłaniec reżyseria: Hoffmann Jerzy teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
16 listopada 1974 |
Tango
Sławomir Mrożek
postać: Artur reżyseria: Burski Juliusz teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
11 maja 1975 |
Przy drzwiach zamkniętych
Jean-Paul Sartre
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pankiewicz Krzysztof teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
11 maja 1975 |
Przy drzwiach zamkniętych
Jean-Paul Sartre
postać: Garcin reżyseria: Pankiewicz Krzysztof teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
12 lipca 1975 |
Lalek
Zbigniew Herbert
postać: Poeta reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
7 października 1975 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Oberon reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
25 lutego 1976 |
Don Juan
Molière
postać: Don Juan reżyseria: Pankiewicz Krzysztof teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
1 kwietnia 1976 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
6 listopada 1976 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Piotr Siergiejewicz Trofimow reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
26 lutego 1977 |
Zgubiony list
Caragiale Ion Luca
postać: Wyborca reżyseria: Wanat Andrzej teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
29 października 1977 |
Tragiczna historia Hamleta, księcia Danii
William Shakespeare
postać: Duch ojca Hamleta reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
29 października 1977 |
Tragiczna historia Hamleta, księcia Danii
William Shakespeare
postać: Fortinbras reżyseria: Paradowski Piotr teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
4 lutego 1978 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Cyprian reżyseria: Zatorski Witold teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 lutego 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Andrus reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 lutego 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Grzela reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 lutego 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Kawaler reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 lutego 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Peleryniarz reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
23 lutego 1978 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Ułan reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
2 marca 1979 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Herman reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
2 marca 1979 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Wariat reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
2 marca 1979 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: role reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
28 listopada 1979 |
Dostojewski według Braci Karamazow
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: role reżyseria: Hanuszkiewicz Adam teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|