28 stycznia 1973 |
Sonata Belzebuba, czyli Prawdziwe zdarzenie w Mordowarze
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Don Jose Intriguez de Estrada reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
13 maja 1973 |
Mirandolina
Carlo Goldoni
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kassowski Bronisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
13 maja 1973 |
Mirandolina
Carlo Goldoni
postać: Służący Kawalera reżyseria: Kassowski Bronisław teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
29 września 1973 |
Wariatka z Chaillot
Giraudoux Jean
postać: Głuchoniemy reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Polski, Poznań
|
16 lutego 1974 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Porucznik Andrzej reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Polski, Poznań
|
27 kwietnia 1974 |
Kwiaty polskie
Julian Tuwim
postać: Tancerz, Śmierć, Chłop, Burakoszczak, Małpa reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr Polski, Poznań
|
11 października 1974 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Poseł ze stolicy Gniezna reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
11 października 1974 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Filon reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
11 października 1974 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
7 grudnia 1974 |
Kubuś Fatalista
Denis Diderot
postać: Markiz, Byczek reżyseria: Zatorski Witold teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
2 maja 1975 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Alfred hr de la Tréfouille reżyseria: Minc Tadeusz teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
|
30 listopada 1975 |
Doktor Faustus
Christopher Marlowe
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
30 listopada 1975 |
Doktor Faustus
Christopher Marlowe
postać: Wagner reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
10 stycznia 1976 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Pietraszek reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1976 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
14 marca 1976 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
postać: Kozak reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 kwietnia 1976 |
Don Giovanni
Molière
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
8 kwietnia 1976 |
Don Giovanni
Molière
postać: Checco reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1977 |
Sny Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
23 stycznia 1977 |
Sny Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Masztalerz, Wąż, Ktokolwiek reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 lipca 1977 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 lipca 1977 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Jan reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
28 stycznia 1978 |
Burza
William Shakespeare
postać: Trynkulo reżyseria: Goliński Jerzy teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 kwietnia 1978 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Żegota reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
20 stycznia 1979 |
Wychowanka
Aleksander Fredro
postać: Marek reżyseria: Hebanowski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
8 września 1979 |
Stara cegielnia
Iwaszkiewicz Jarosław
postać: Karol reżyseria: Dzienisiewicz Maciej teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
3 maja 1980 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Lennox reżyseria: Hebanowski Stanisław teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
9 listopada 1980 |
Sprawa Dantona
Stanisława Przybyszewska
postać: Amar reżyseria: Karpiński Maciej teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
29 listopada 1980 |
Sto rąk sto sztyletów
Jerzy Żurek
postać: Ksawer reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 marca 1981 |
Kniaź Patiomkin
Tadeusz Miciński
postać: Majtek III reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 stycznia 1982 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Piekarz reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 stycznia 1982 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Stach reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
21 stycznia 1982 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
forma twórczości: role reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
20 czerwca 1982 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Dostojnik 1 reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
23 października 1982 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Oficer Wehrmachtu reżyseria: Gordon Krzysztof teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
16 stycznia 1983 |
Terroryści
Iredyński Ireneusz
postać: Bill Ladurie reżyseria: Malinowski Mariusz teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
11 marca 1984 |
Operetka
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Major Ryszard teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
|
9 listopada 1984 |
Brytan Bryś
Aleksander Fredro
postać: Cap, Mandaryn reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
24 stycznia 1985 |
Święto Winkelrida
Andrzejewski J., Zagórski J.
postać: Policjant II; Aktor chóru reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|