26 stycznia 1997 |
Panna Tutli-Putli
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Wyznawca reżyseria: Janda Krystyna teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
22 maja 1997 |
Ostatnie dni ludzkości
Karl Kraus
postać: Kelner, Hotelarz reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
10 października 1997 |
Zdobycie bieguna południowego
Manfred Karge
postać: Frankieboy reżyseria: Morawski Cezary teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
6 marca 1998 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Aleksy Pietrowicz Fiedotik reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
12 lutego 1999 |
Kaleka z Inishmaan
Martin McDonagh
postać: Babbybobby reżyseria: Glińska Agnieszka, Kowalski Władysław teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
18 grudnia 1999 |
Czwarta siostra
Janusz Głowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kowalski Władysław teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
18 grudnia 1999 |
Czwarta siostra
Janusz Głowacki
postać: Policjant reżyseria: Kowalski Władysław teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
12 kwietnia 2000 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
William Shakespeare
postać: Oberżysta reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
12 maja 2001 |
Król Lear
William Shakespeare
postać: Sługa reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
24 kwietnia 2002 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Maurycy Nikołajewicz reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
18 stycznia 2003 |
Historie zakulisowe
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zapasiewicz Zbigniew teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
18 stycznia 2003 |
Historie zakulisowe
Antoni Czechow
postać: Nikołaj Alieksieicz Sigajew reżyseria: Zapasiewicz Zbigniew teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
2 kwietnia 2004 |
Powrót na pustynię
Bernard-Marie Koltès
postać: Spadochroniarz reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
15 stycznia 2006 |
Ach, jak cudowna jest Panama
Janosch
postać: Lis/Żniwiarz reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
27 kwietnia 2007 |
Boska!
Peter Quilter
postać: Głos spikera w radio CBS reżyseria: Domalik Andrzej teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
8 lipca 2012 |
Trzeba zabić starszą panią
Graham Linehan
postać: głos reżyseria: Żak Cezary teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
24 kwietnia 2014 |
Miłość blondynki
Miloš Forman, Jaroslav Papoušek, Ivan Passer
postać: Gajowy, Muzyk, Tonda, Strażak II reżyseria: Janda Krystyna teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
20 września 2014 |
Stosunki prawne
Szymon Turkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Seweryn Maria teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
3 września 2015 |
Maria Callas. Master Class
Terrence McNally
postać: Pracownik techniczny reżyseria: Domalik Andrzej teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
30 lipca 2016 |
Chamlet
Szymon Majewski, Marcin Sońta, Łukasz Sychowicz
forma twórczości: role teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
27 czerwca 2017 |
Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę
Jaroslav Hašek
postać: Radca reżyseria: Domalik Andrzej teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
16 lipca 2020 |
Wspólnota mieszkaniowa
Jiři Havelka
postać: Pan Švec reżyseria: Janda Krystyna teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
11 czerwca 2021 |
Kolacja dla głupca
Francis Veber
forma twórczości: role reżyseria: Żak Cezary teatr: Scena Spektaklove
|
9 grudnia 2021 |
Słoneczni chłopcy
Neil Simon
postać: głos reżyseria: Hycnar Marcin teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|