20 marca 1993 |
Madame de Sade
Yukio Mishima
postać: Anna reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
15 maja 1994 |
Celestyna
Fernando de Rojas
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
15 maja 1994 |
Celestyna
Fernando de Rojas
postać: Melibea reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
4 grudnia 1994 |
Kram z piosenkami
Schiller Leon
forma twórczości: role reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
23 czerwca 1995 |
Obróbka
Martin Crimp
postać: Anne reżyseria: Zygadło Tomasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
5 listopada 1995 |
Trzy wysokie kobiety
Edward Albee
postać: C reżyseria: Sass Barbara teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
13 stycznia 1996 |
Królewicz i żebrak
Mark Twain
postać: Wariatka, Dworzanin reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
|
14 grudnia 1999 |
Symfoniczna wazelina 1917
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Nadia reżyseria: Czuj Łukasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
26 sierpnia 2000 |
Lekcja
Ionesco Eugene
postać: Uczennica reżyseria: Żentara E., Wroński Sz. teatr: Teatr Dialog, Kraków
|
16 grudnia 2000 |
Opowieści jedenastu katów
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Helga Rauch reżyseria: Czuj Łukasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 lutego 2002 |
Prywatna klinika
John Chapman, Dave Freeman
postać: Mildred reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 kwietnia 2002 |
Księżniczka Turandot
Carlo Gozzi
postać: Niewolnica reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 października 2003 |
Przygody Sindbada żeglarza
Bolesław Leśmian
forma twórczości: role reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 października 2003 |
Przygody Sindbada żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Zaklęta wierzba reżyseria: Rekowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 grudnia 2003 |
Betlejem - misterium na Boże Narodzenie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Wawrzek reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Mała Rozbójniczka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Dziewczynka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Demon Śniegu reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 listopada 2005 |
Dymitr Samozwaniec
Friedrich Schiller
postać: Niemy, Król Zygmunt, Olga, Maszka reżyseria: Szalsza Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 grudnia 2005 |
Dymitr Samozwaniec
Friedrich Schiller
postać: Niemy, Król Zygmunt, Olga, Maszka reżyseria: Szalsza Piotr teatr: Teatr Korez, Katowice
|
24 marca 2006 |
Książę i żebrak albo zagadka cyberprzestrzeni
Czesław Sieńko
postać: Lady Elżbieta, Maria reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
27 kwietnia 2006 |
Wakacje w Holandii
Inka Dowlasz
postać: Jouun reżyseria: Dowlasz Inka teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
2 lutego 2007 |
Walentynki
Iwan Wyrypajew
postać: Katia - 60 lat reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 kwietnia 2008 |
Moja córka, moja miłość...
Jean-Claude Sussfeld
postać: Irene/Izabelle ((gościnnie)) reżyseria: Caban Remigiusz teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
4 stycznia 2009 |
Nic nie może wiecznie trw@ć
Remigiusz Caban, Adam Słowik
forma twórczości: role reżyseria: Caban Remigiusz teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
27 marca 2010 |
Murzyn. (może odejść)
Remigiusz Caban
postać: Jadwiga Topolska (gościnnie) reżyseria: Caban Remigiusz teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
18 lutego 2011 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Żona Aleksandrowicza reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 2011 |
Jak nie teraz, to kiedy, jak nie my, to kto?
Małgorzata Głuchowska, Justyna Lipko-Konieczna
forma twórczości: role reżyseria: Głuchowska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 lutego 2013 |
Kochanowo i okolice
Przemysław Jurek
postać: Magda reżyseria: Waligórski Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 października 2014 |
Hotel Westminster
Ray Cooney
postać: Recepcjonistka reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 listopada 2016 |
Sekretne życie Friedmanów
Daniel Sołtysiński, Marcin Wierzchowski
postać: Sędzia Abbey Boklan/Dorothy Krauss reżyseria: Wierzchowski Marcin teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 stycznia 2018 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Dziewczyna reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 czerwca 2018 |
Hańba
John Maxwell Coetzee
postać: Rosalind Erlijk/Elaine Winters/Doreen Isaacs reżyseria: Wierzchowski Marcin teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 grudnia 2018 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Anna/Pielęgniarka reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 grudnia 2019 |
Anioły w Ameryce
Tony Kushner
postać: Emily, Siostra Ella Chapter, Kobieta z Bronxu, Ethel Rosenberg, Sarah Ironson reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 lutego 2021 |
Boska
Peter Quilter
postać: Pani Verindah-Gedge reżyseria: Talarczyk Robert teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 czerwca 2021 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Szambelanica reżyseria: Tomaszewski Cezary teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|