7 listopada 1954 |
Chirurg
Aleksander Korniejczuk
postać: Christina Archipowna reżyseria: Koczanowicz Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
3 listopada 1955 |
Maturzyści
Zdzisław Skowroński
postać: Zofia reżyseria: Szurmiej Szymon teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
21 kwietnia 1956 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Pani Montagu reżyseria: Szurmiej Szymon teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
25 lipca 1956 |
W małym domku
Rittner Tadeusz
postać: Notariuszowa reżyseria: Bohdanowicz Romana teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
|
11 lutego 1961 |
Król włóczęgów
Justin Huntley Mac Carthy
postać: Hrabianka Maria reżyseria: Turska Elwira teatr: Teatr Popularny, Grudziądz
|
13 października 1962 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Pani Orgonowa reżyseria: Kozłowski Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
2 marca 1963 |
Kowal, pieniądze i gwiazdy
Szaniawski Jerzy
postać: Starucha reżyseria: Długosz Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
5 października 1963 |
Grube ryby
Michał Bałucki
postać: Dorota reżyseria: Stoma Władysław teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
30 kwietnia 1964 |
Biała zaraza
Karol Čapek
postać: Matka reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
17 stycznia 1965 |
Mazepa
Słowacki Juliusz
postać: Kasztelanowa reżyseria: Brodzikowski Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
5 listopada 1965 |
Żywy trup
Lew Tołstoj
postać: Anna Pawłowna reżyseria: Gąssowski Aleksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
26 marca 1966 |
Wołodyjowski i białogłowy
Sienkiewicz Henryk
postać: Makowiecka reżyseria: Gąssowski ALeksander teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
16 października 1966 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Pani Dulska reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
10 czerwca 1967 |
Trudna miłość
Morstin Ludwik Hieronim
postać: Maciejowa reżyseria: Żuchniewski Tadeusz teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|