21 grudnia 1997 |
Karlsson z dachu
Lindgren Astrid
forma twórczości: korepetycje wokalne reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
18 kwietnia 1998 |
Dzielny ołowiany żołnierzyk
Henryk Lotar
forma twórczości: przygotowanie wokalne reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
14 listopada 1998 |
Opowieść kota
Ayme Marcel
forma twórczości: przygotowanie wokalne reżyseria: Sokół-Malesza Ewa teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
9 lipca 1999 |
Esmeralda
Richard Cocciante
forma twórczości: kierownictwo muzyczne reżyseria: Szurmiej Jan teatr: przedstawienie impresaryjne
|
29 kwietnia 2000 |
Niebieski Ptak
Maeterlinck Maurice
forma twórczości: przygotowanie wokalne reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
9 grudnia 2000 |
Tajemnica wigilijna
Lisowski Zbigniew
forma twórczości: przygotowanie wokalne reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
31 marca 2001 |
Przygody Koziołka Matołka
Makuszyński Kornel
forma twórczości: przygotowanie wokalne reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
23 września 2003 |
Siódme mniej kradnij
Fo Dario
forma twórczości: kierownictwo muzyczne reżyseria: Prochyra Jan, Szurmiej Jan teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
23 października 2003 |
Wielka woda
Osiecka Agnieszka wg
forma twórczości: kierownictwo muzyczne reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
14 lutego 2004 |
Sztukmistrz z Lublina
Singer Isaac Bashevis
forma twórczości: kierownictwo muzyczne reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
27 stycznia 2007 |
Akademia Pana Kleksa
Korzyński Andrzej
forma twórczości: korepetycje muzyczne reżyseria: Kępczyński Wojciech teatr: Teatr Muzyczny „Roma”, Warszawa
|
15 stycznia 2010 |
Play Boy 2010
Tadeusz Boy-Żeleński
forma twórczości: kierownictwo muzyczne reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia, Warszawa
|
9 maja 2010 |
Chopin. Artysta romantyczny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Bart Patrice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 czerwca 2010 |
Tańczmy Bacha
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Wesołowski Emil, Balanchine George, Wubbe Ed, Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 listopada 2010 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Ellis Somes Wendy teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 marca 2011 |
I przejdą deszcze...
Henryk Mikołaj Górecki
forma twórczości: akompaniator baletu teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 czerwca 2011 |
Święto wiosny
Igor Strawiński
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Niżyński Wacław, Gat Emanuel, Béjart Maurice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 września 2011 |
Persona
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 listopada 2011 |
Dziadek do orzechów i Król Myszy
Piotr Czajkowski
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Schayk Toer van, Eagling Wayne teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 maja 2012 |
Kreacje 4. IV Warsztat Choreograficzny Polskiego Baletu Narodowego
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: akompaniament reżyseria: Gołygowski Arkadiusz, Bablidze Eduard, Bartnik Barbara, Chróścielewski Michał, Fabiański Tomasz, Phillips Lachlan, Hop Anna, Tyski Jacek, Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2012 |
Echa czasu
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Page Ashley, Pastor Krzysztof, Forsythe William teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
8 grudnia 2012 |
Tajemnica Wigilijna
Zbigniew Lisowski
forma twórczości: przygotowanie wokalne reżyseria: Lisowski Zbigniew teatr: Teatr Lalek Guliwer, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 października 2013 |
Hamlet
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Tyski Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 marca 2014 |
Romeo i Julia
Sergiusz Prokofiew
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 marca 2014 |
Obsesje
Franz Schubert
forma twórczości: akompaniator baletu, akompaniator baletu, akompaniator baletu reżyseria: Pastor Krzysztof, Wesołowski Emil, Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 maja 2014 |
Don Kichot
Ludwig Alois Minkus
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Marius Petipa, Aleksandr Gorski teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 lutego 2015 |
Pupa
Stanisław Syrewicz
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Hop Anna teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
28 maja 2015 |
Casanova w Warszawie
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 listopada 2015 |
Poskromienie złośnicy
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Cranko John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
9 kwietnia 2016 |
Burza
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 maja 2017 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 kwietnia 2018 |
Dama kameliowa
John Neumeier
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2018 |
Nasz Chopin
Fryderyk Chopin
forma twórczości: akompaniator baletu, akompaniator baletu reżyseria: Scarlett Liam, Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
6 kwietnia 2019 |
Fredriana
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: akompaniator baletu, akompaniator baletu reżyseria: Drzewiecki Conrad, Hop Anna teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 listopada 2019 |
Zagubione dusze
Wieczór baletowy
forma twórczości: akompaniator baletu reżyseria: Bronisława Niżyńska, Pastor Krzysztof, Wayne McGregor teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 września 2020 |
Korsarz
Adolphe Adam
forma twórczości: akompaniament reżyseria: Marius Petipa, Manuel Legris teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|