9 września 1953 |
Suita hiszpańska
Enrique Granados y Campine
forma twórczości: role reżyseria: Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
22 maja 1954 |
Romeo i Julia
Prokofiew Sergiusz
postać: Rówieśnica Julii reżyseria: Gogół Jerzy teatr: Opera, Warszawa
|
26 lipca 1955 |
Dama pikowa
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Brégy Wiktor teatr: Opera, Warszawa
|
14 kwietnia 1956 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Łabędź teatr: Opera, Warszawa
|
14 kwietnia 1956 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Narzeczona teatr: Opera, Warszawa
|
14 kwietnia 1956 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role teatr: Opera, Warszawa
|
28 lipca 1956 |
Faust
Charles Gounod
postać: Bachantka reżyseria: René Ludwik teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Gwiazda teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Przekupka teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Szary kot teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Uwodzicielka teatr: Opera, Warszawa
|
19 stycznia 1957 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Wysłanniczka diabelska teatr: Opera, Warszawa
|
8 marca 1958 |
Wieczór baletowy
Mikołaj Rimski-Korsakow
postać: Dziewczynka reżyseria: Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon, Wójcikowski Leon teatr: Opera, Warszawa
|
27 listopada 1958 |
Mazepa
Szeligowski Tadeusz
forma twórczości: role reżyseria: Miszczyk Stanisław teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Diablica I teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Gość weselny teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Góralka teatr: Opera, Warszawa
|
5 marca 1959 |
Pan Twardowski
Ludomir Różycki
postać: Hurysa teatr: Opera, Warszawa
|
19 marca 1960 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Przyjaciółka Giselle reżyseria: Jean Coralli, Marius Petipa teatr: Opera, Warszawa
|
19 marca 1960 |
Giselle
Adolphe Adam
postać: Wiła reżyseria: Jean Coralli, Marius Petipa teatr: Opera, Warszawa
|
12 stycznia 1961 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Włodzimierz Burmejster, Lew Iwanow teatr: Opera, Warszawa
|
12 stycznia 1961 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
postać: Łabędź reżyseria: Włodzimierz Burmejster, Lew Iwanow teatr: Opera, Warszawa
|
12 stycznia 1961 |
Jezioro łabędzie
Piotr Czajkowski
forma twórczości: role reżyseria: Włodzimierz Burmejster, Lew Iwanow teatr: Opera, Warszawa
|
31 marca 1962 |
Syn marnotrawny
Debussy Claude
postać: Dziewczę reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
31 marca 1962 |
Święto wiosny
Strawiński Igor
postać: Dziewczę reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
4 października 1962 |
Cztery temperamenty
Paul Hindemith
postać: Dziewczyna reżyseria: Guillot de Rode Francois teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
4 października 1962 |
Trójkątny kapelusz
Falla Manuel de
postać: Dziewczyna reżyseria: Guillot de Rode Francois teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
24 listopada 1962 |
Białowłosa
Henryk Czyż
postać: Pani reżyseria: Bielicki Wowo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1963 |
Dafnis i Chloe
Maurice Ravel
forma twórczości: role reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|
16 października 1963 |
Orfeusz
Igor Strawiński
postać: Bachantka reżyseria: Rodrigues Alfredo teatr: Teatr Wielki, Warszawa
|