28 czerwca 1969 |
Dziś do ciebie przyjść nie mogę...
Lech Budrecki, Ireneusz Kanicki
forma twórczości: role reżyseria: Kanicki Ireneusz teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
28 czerwca 1969 |
Dziś do ciebie przyjść nie mogę...
Lech Budrecki, Ireneusz Kanicki
forma twórczości: role reżyseria: Kanicki Ireneusz teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
13 grudnia 1969 |
Śnieżna baśń
Eugeniusz Szwarc
postać: Kay reżyseria: Słociński Antoni teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
4 kwietnia 1970 |
Świętoszek
Molière
postać: Walery reżyseria: Zbrojewski Zbigniew teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
4 lipca 1970 |
Wesele Figara
Beaumarchais Pierre de
postać: Pedrillo reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
6 listopada 1970 |
Człowiek z teką
Aleksiej Fajko
postać: Goga reżyseria: Przystawski Tadeusz teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
18 grudnia 1970 |
Szatan z VII klasy
Kornel Makuszyński
postać: Staszek Burski reżyseria: Przystawski Tadeusz teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
13 lutego 1971 |
Igraszki z diabłem
Jan Drda
postać: Anioł reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
13 listopada 1971 |
Grupa Laokoona
Tadeusz Różewicz
postać: Syn reżyseria: Klemens Jan teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
6 maja 1972 |
Rewolwer
Aleksander Fredro
postać: Ulicznik reżyseria: Daszewski Mieczysław teatr: Teatr Nowy, Zabrze
|
9 marca 1973 |
Szkoda wąsów
Dmuszewski Ludwik Adam
postać: Erast reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
9 czerwca 1973 |
Horsztyński
Juliusz Słowacki
postać: Wyrwik reżyseria: Chronicki Adolf teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
26 lipca 1973 |
Antygona
Sofokles
postać: Hajmon reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
10 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Artysta reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
10 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
10 listopada 1973 |
Ech, jabłuszko
Zbigniew Adriański
postać: Poeta reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
16 marca 1974 |
Niemcy
Leon Kruczkowski
postać: Willi reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
25 maja 1974 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Roberto reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
25 maja 1974 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
18 stycznia 1975 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Hortencjusz reżyseria: Fridrich Milan teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
18 kwietnia 1975 |
Król Edyp
Sofokles
postać: Koryfeusz reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
18 lutego 1976 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
18 lutego 1976 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
postać: Jan reżyseria: Aniszczenko Eugeniusz teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
5 listopada 1976 |
Wyprawa po zielony metal
Jerzy Jesionowski
postać: Achilles reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
5 listopada 1976 |
Wyprawa po zielony metal
Jerzy Jesionowski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kołogórska Ewa teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
12 marca 1977 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
12 marca 1977 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Lulek reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
14 listopada 1977 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
postać: Šimurina reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Teatr „13 Muz”, Szczecin
|
4 lutego 1978 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
4 lutego 1978 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
postać: Narrator II reżyseria: Bukowski Janusz teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
1 kwietnia 1978 |
Parady
Jan Potocki
postać: Pirat II reżyseria: Zaorski Andrzej teatr: Teatr Polski, Szczecin
|
27 stycznia 1979 |
Reportaż
Bryll Ernest
postać: Pierwszy reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
21 kwietnia 1979 |
Opera za trzy grosze
Brecht Bertolt
postać: Matyjas "Kikut" reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
12 lipca 1979 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
12 lipca 1979 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Lizander reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
16 grudnia 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
16 grudnia 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Wariat I reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
16 grudnia 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Podchorąży reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
16 grudnia 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Spiskowiec reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
16 grudnia 1979 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Diabeł reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
16 lutego 1980 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Mazurkiewicz reżyseria: Jeruzal Jan teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
9 listopada 1980 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
9 listopada 1980 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
postać: Wizytator reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
16 listopada 1980 |
Tragedia Romea i Julia
William Shakespeare
postać: Wawrzyniec reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
1 marca 1981 |
Dyl Sowizdrzał
Grigorij Gorin
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
1 marca 1981 |
Dyl Sowizdrzał
Grigorij Gorin
postać: Rybiarz Josse reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
10 maja 1981 |
Lęki poranne
Grochowiak Stanisław
postać: Bis reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
20 czerwca 1981 |
Opera za trzy grosze
Bertolt Brecht
postać: Żebrak reżyseria: Rozhin Andrzej teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
19 września 1981 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Lizander reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
30 stycznia 1982 |
Pluskwa
Włodzimierz Majakowski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
30 stycznia 1982 |
Pluskwa
Włodzimierz Majakowski
postać: Bosy reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
30 stycznia 1982 |
Pluskwa
Włodzimierz Majakowski
postać: Redaktor reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
30 stycznia 1982 |
Pluskwa
Włodzimierz Majakowski
postać: Strażak reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
20 czerwca 1982 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
20 czerwca 1982 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
postać: Olaboga II reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
16 stycznia 1983 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
postać: Rosalba reżyseria: Wierzbicki Jacek teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
16 stycznia 1983 |
Słomkowy kapelusz
Eugène Labiche
postać: Emil reżyseria: Wierzbicki Jacek teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
25 września 1983 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Pan z Przedziałkiem, Nauczyciel reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
11 grudnia 1983 |
Muchy
Jean-Paul Sartre
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Zembrzuski Jacek teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
11 grudnia 1983 |
Muchy
Jean-Paul Sartre
postać: Pedagog reżyseria: Zembrzuski Jacek teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
3 marca 1984 |
Strach i nędza Trzeciej Rzeszy
Brecht Bertolt
postać: Esesman reżyseria: Domańska Aleksandra teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
24 marca 1984 |
Ferdydurke
Witold Gombrowicz
postać: Młodziak reżyseria: Śmigasiewicz Waldemar teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
30 czerwca 1984 |
Opera żebracza
Gay John
postać: Jack reżyseria: Maryański Wojciech teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
21 grudnia 1984 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Pustelnik reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
21 grudnia 1984 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Jeden z gminu reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
21 grudnia 1984 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
6 października 1985 |
Kurka Wodna
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Lokaj reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
6 października 1985 |
Kurka Wodna
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Lokaj - Jan Parblichenko reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
18 maja 1986 |
Lorenzaccio
Alfred de Musset
postać: Giuliano Salviati reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
14 lutego 1987 |
Zmierzch
Izaak Babel
postać: Urusow reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr im. Wilama Horzycy, Toruń
|
28 listopada 1987 |
Chodzi chodzi Baj po świecie...
Mieczysław Abramowicz, Jerzy Stachurski
postać: Reżyser reżyseria: Abramowicz Mieczysław teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
29 lutego 1988 |
Bałwankowa bajka
Jan Wilkowski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
29 lutego 1988 |
Bałwankowa bajka
Jan Wilkowski
postać: Dziadek Mróz reżyseria: Śmigielski Leszek teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
20 kwietnia 1988 |
Bajka o dobrym smoku
Ladislav Dvorsky
postać: Aktor reżyseria: Piekarska Joanna teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|
20 kwietnia 1988 |
Bajka o dobrym smoku
Ladislav Dvorsky
postać: Rozbójnik reżyseria: Piekarska Joanna teatr: Teatr Lalki i Aktora „Baj Pomorski”, Toruń
|