27 lutego 2000 |
Dawne czasy
Harold Pinter
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
2 marca 2000 |
Szkoła żon
Molière
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
25 czerwca 2000 |
Operetka
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 września 2000 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 listopada 2000 |
Noc listopadowa. Sceny dramatyczne
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 grudnia 2000 |
Requiem dla gospodyni
Wiesław Myśliwski
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
26 stycznia 2001 |
Na czworakach
Różewicz Tadeusz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 marca 2001 |
Leonce i Lena
Georg Büchner
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Sierosławska Barbara teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
28 kwietnia 2001 |
Akropolis
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
23 czerwca 2001 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
8 grudnia 2001 |
Prezydentki
Werner Schwab
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wiśniewski Grzegorz teatr: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Warszawa
|
16 grudnia 2001 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
11 maja 2002 |
Żaby
Arystofanes
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Zamachowski Zbigniew teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
9 czerwca 2002 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
6 grudnia 2002 |
Kurka Wodna
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
21 grudnia 2002 |
Morze i zwierciadło
Wystan Hugh Auden
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
22 marca 2003 |
Ostatni
Tomasz Łubieński
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
28 września 2003 |
Hamlet Stanisława Wyspiańskiego
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
13 grudnia 2003 |
Piaskownica w piaskownicy
.
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 grudnia 2003 |
Merlin. Inna historia
Słobodzianek Tadeusz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Spisak Ondrej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 stycznia 2004 |
Duszyczka
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
28 lutego 2004 |
2 maja
Andrzej Saramonowicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 kwietnia 2004 |
Śmierć komiwojażera
Arthur Miller
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 2004 |
Błądzenie
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 października 2004 |
Ryszard II
Shakespeare William
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Seweryn Andrzej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
6 listopada 2004 |
Narty Ojca Świętego
Jerzy Pilch
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 stycznia 2005 |
On. Drugi Powrót Odysa
.
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
5 marca 2005 |
Piaskownica
Michał Walczak
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
23 kwietnia 2005 |
Władza
Dear Nick
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 czerwca 2005 |
Happy End
Bertolt Brecht, Dorothy Lane, Kurt Weill
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 września 2005 |
Rzeźnia
Mrożek Sławomir
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 października 2005 |
Kosmos
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
15 marca 2006 |
Pierwszy raz
Walczak Michał
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
25 marca 2006 |
Tartuffe albo szalbierz
Molière
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Lassalle Jacques teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 kwietnia 2006 |
Norymberga
Wojciech Tomczyk
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
21 kwietnia 2006 |
Nora
Henrik Ibsen
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Olsten Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 czerwca 2006 |
Czekając na Godota
Samuel Beckett
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Libera Antoni teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
21 października 2006 |
Poduszyciel
Martin McDonagh
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
2 grudnia 2006 |
Fedra
Eurypides
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 stycznia 2007 |
Miłość na Krymie
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
30 marca 2007 |
Stara kobieta wysiaduje
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Różewicz Stanisław teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
21 kwietnia 2007 |
Śluby panieńskie
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
26 maja 2007 |
Daily Soup
Amanita Muskaria
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
9 czerwca 2007 |
Chłopcy z Placu Broni
Ferenc Molnár
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
4 października 2007 |
Żar
Christopher Hampton
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
15 grudnia 2007 |
Opowiadania dla dzieci
Isaak Bashewis Singer
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
14 marca 2008 |
Wędrowiec
Conor McPherson
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Malajkat Wojciech teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
5 kwietnia 2008 |
Iwanow
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 maja 2008 |
Otello
William Shakespeare
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Olsten Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
7 listopada 2008 |
Ifigenia
Antonina Grzegorzewska
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Grzegorzewska Antonina teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 grudnia 2008 |
Wiele hałasu o nic
William Shakespeare
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
14 lutego 2009 |
Lekkomyślna siostra
Włodzimierz Perzyński
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
5 marca 2009 |
Umowa, czyli łajdak ukarany
Pierre de Marivaux
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Lassalle Jacques teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
18 kwietnia 2009 |
Polowanie na łosia
Michał Walczak
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
7 czerwca 2009 |
Marat/Sade
Peter Weiss
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 października 2009 |
Tango
Sławomir Mrożek
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
20 lutego 2010 |
Dozorca
Harold Pinter
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
5 marca 2010 |
Taniec "Delhi"
Iwan Wyrypajew
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Wyrypajew Iwan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
24 kwietnia 2010 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
29 maja 2010 |
Elektryczny parkiet
Enda Walsh
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Domalik Andrzej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 września 2010 |
Kreacja
Ireneusz Iredyński
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Suchocka Bożena teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
9 października 2010 |
Kazimierz i Karolina
Ödön von Horváth
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Zsámbéki Gábor teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
18 listopada 2010 |
Mewa
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
18 lutego 2011 |
Lenz
Georg Büchner
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 marca 2011 |
Lorenzaccio
Alfred de Musset
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Lassalle Jacques teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 września 2011 |
Sprawa
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
16 grudnia 2011 |
Udręka życia
Hanoch Levin
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
4 lutego 2012 |
Aktor
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
24 marca 2012 |
Kobieta z zapałkami
Klim
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Konieczna Aleksandra teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
14 kwietnia 2012 |
Oresteja
Ajschylos
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
2 czerwca 2012 |
W mrocznym mrocznym domu
Neil LaBute
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Kania Grażyna teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
8 września 2012 |
Pożegnania
Stanisław Dygat
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
10 listopada 2012 |
Natan mędrzec
Gothold Ephraim Lessing
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Korczakowska Natalia teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
8 grudnia 2012 |
Królowa Margot
Aleksander Dumas
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wiśniewski Grzegorz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
2 marca 2013 |
Bezimienne dzieło
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
13 kwietnia 2013 |
Łysa śpiewaczka
Eugène Ionesco
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
24 października 2013 |
Milczenie o Hiobie
.
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
15 listopada 2013 |
Kotka na gorącym blaszanym dachu
Tennessee Williams
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
24 listopada 2013 |
Pchła Szachrajka
Jan Brzechwa
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Seniuk Anna teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
21 grudnia 2013 |
Czechow żartujǝ!
Antoni Czechow
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr 6.piętro, Warszawa
|
25 stycznia 2014 |
Lód
Władimir Sorokin
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Bogomołow Konstantin teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
14 marca 2014 |
Dowód na istnienie drugiego
Maciej Wojtyszko
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wojtyszko Maciej teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
8 maja 2014 |
Zbójcy
Friedrich Schiller
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Zadara Michał teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
3 października 2014 |
Fortepian pijany
Tom Waits
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Przybylski Marcin teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
25 października 2014 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent kostiumologa reżyseria: Glińska Agnieszka teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
18 grudnia 2014 |
Fredraszki
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Englert Jan teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
17 stycznia 2015 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Cieplak Piotr teatr: Teatr Narodowy, Warszawa
|
12 marca 2016 |
Kamień
Marius Mayenburg von
forma twórczości: asystent scenografa reżyseria: Wiśniewski Grzegorz teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|