25 grudnia 1969 |
Cień miłości króla jegomości
Bolesław Żabko-Potopowicz
forma twórczości: role reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1970 |
Pierścień cesarski - opowieść o mędrcu Montekadzie
Kornel Filipowicz
forma twórczości: role reżyseria: Bromek Bohdan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lutego 1970 |
Ogniem i mieczem
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 marca 1970 |
Lot
Józef Lenart
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 marca 1970 |
Życie jest snem
Pedro Calderon de la Barca
forma twórczości: role reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1970 |
Przerwa w podróży
Konrad Eberhardt
postać: Aktor, Odys reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 maja 1970 |
Rozkwitały pąki białych róż
Wanda Żółkiewska
postać: Głos reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 czerwca 1970 |
Zwolnienie mam do niedzieli
Jerzy Krzysztoń
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1970 |
Miny i jajka
Jerzy Gierałtowski
postać: Saper Zemlik/ Saper Ptak reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 sierpnia 1970 |
Ziele na kraterze
Melchior Wańkowicz
forma twórczości: role reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Fisberto reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Fisberto reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Fisberto reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1970 |
Ballada o Timie - łowcy pstrągów
Carlo Castelli
forma twórczości: role reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 października 1970 |
Pozdrówcie Góry Świętokrzyskie
Cezary Chlebowski
postać: Wartownik reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 1971 |
Alarm w St. Omer
Bohdan Arct
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 marca 1971 |
Gdy policjant ma pragnienie
Michele Gary
postać: Inspektor Chausson teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1971 |
Beniowski
Wacław Sieroszewski
postać: Meder reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 maja 1971 |
Beniowski
Wacław Sieroszewski
postać: Meder reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 maja 1971 |
Homo Führer
Bronisław Wiernik
postać: Głos I reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 maja 1971 |
Blaski i nędzne życie kurtyzany
Honore de Balzac
postać: Filip Bridau reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1971 |
Przeciwnik bez twarzy
George Chesbro
postać: Speaker reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1971 |
Poeta zamordowany
Guillaume Apollinaire
postać: Robotnik reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1971 |
Poeta zamordowany
Guillaume Apollinaire
postać: Przewodnik reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1971 |
Lalka
Bolesław Prus
postać: Nieznajomy reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1971 |
Ryszard Lwie Serce i Karburator
Kazimierz Rzewuski
postać: Harcerz reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 grudnia 1971 |
Beniamin
Maria Stanisław Saliński
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1971 |
Posłuchajcie ludkowie
Janina Osińska
postać: Bonifasio reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1972 |
Zbrodnia w loży honorowej
Joanna Chmielewska
postać: Marcin reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1972 |
Bołdyn
Jerzy Putrament
postać: Chłopak reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1972 |
Potrójny ślad
Włodzimierz Odojewski
postać: Max Brandwell reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 maja 1972 |
Najdłuższe wakacje
Kazimierz Rzewuski
forma twórczości: role reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1972 |
Pan Wołodyjowski
Henryk Sienkiewicz
postać: Pachołek reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 czerwca 1972 |
Pozdrówcie Góry Świętokrzyskie
Cezary Chlebowski
postać: Wartownik reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 czerwca 1972 |
Nieznajomy zamówił requiem
Bronisław Wiernik
postać: Süssmayer reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 czerwca 1972 |
Czerwcowe zagadki
Barbara Lewandowska
postać: Czerwiec reżyseria: Hermelin Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lipca 1972 |
Nie zawijając do portów
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Benon reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 lipca 1972 |
Daleka jest droga do Tipperary
Anna Sudlitz
postać: Anglik II reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1972 |
Jędza
Eliza Orzeszkowa
postać: Bolesław reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1972 |
Czy tak właśnie było
Kazimierz Strzałka
postać: Muzyk reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 grudnia 1972 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
postać: Kibic piłkarski reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1972 |
Szczeniak
Janusz Domagalik
postać: Kibic piłkarski reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Kierowca reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1973 |
Stulecie detektywów
Jürgen Thorwald
postać: Gazeciarz reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Kierowca reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1973 |
Stulecie detektywów
Jürgen Thorwald
postać: Martin Duffus reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 marca 1973 |
Czarna skrzynka oskarża
Zbigniew Lipiński
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 kwietnia 1973 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Głos chłopca reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 kwietnia 1973 |
Sposób na Alcybiadesa
Edmund Niziurski
postać: Słabiński zwany Słabym reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 kwietnia 1973 |
Sposób na Alcybiadesa
Edmund Niziurski
postać: Słabiński zwany Słabym reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 kwietnia 1973 |
Sposób na Alcybiadesa
Edmund Niziurski
postać: Słabiński zwany Słabym reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 kwietnia 1973 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Courfeyrac reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 1973 |
Pani Walewska
Wacław Gąsiorowski
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 maja 1973 |
Bitwa o atom
Jan Rogala
postać: Głos/Adiutant reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 czerwca 1973 |
Kuzynka Bietka
Honore de Balzac
postać: Głos I reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 czerwca 1973 |
Atlantyk w ogniu
Wojciech Brodnicki
postać: Marynarz reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 października 1973 |
Pancerni
Jerzy Zagórski
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1973 |
Raport Piłata
Janusz Głowacki
postać: Mężczyzna II reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 listopada 1973 |
Wyrastają z żywymi oczami
Bronisław Wiernik
postać: Głos reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1974 |
Przygody pani Flakonik
Alf Prøysen
postać: Sprzedawca reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1974 |
Zrodził ich czyn
Aleksander Omiljanowicz
postać: Chłopiec reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 1974 |
Opowieści profesora Tutki
Jerzy Szaniawski
postać: Spiker zawodów reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 marca 1974 |
Krasnoludek u kupca
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1974 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 kwietnia 1974 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Głos z megafonu reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lipca 1974 |
Suknia matki
Julian Kawalec
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lipca 1974 |
Czekać końca
Andrzej Przypkowski
postać: Rysiek reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1974 |
Kleszczele
Alojzy Sroga
postać: Adiutant reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lipca 1974 |
Kleszczele
Alojzy Sroga
postać: Adiutant reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 sierpnia 1974 |
Komisarz Bonetti szuka Magdaleny
Zygmunt Zeydler-Zborowski
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 września 1974 |
Ostatni Marsjanin
Frederic Brown
forma twórczości: role reżyseria: Młynarczyk Stanisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 października 1974 |
Terapia
Ewa Szumańska
postać: Pracownik szpitala reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 października 1974 |
Feralny strzał
Jerzy Uśpieński
postać: Porucznik Madej reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 listopada 1974 |
W burzy
Władysław Terlecki
postać: Strażnik reżyseria: Lesiewicz Witold teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 listopada 1974 |
Mężczyzna w damskim kapeluszu
Konstanty Ildefons Gałczyński
postać: jeden z chóru reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1974 |
W burzy
Władysław Terlecki
postać: Pasażer reżyseria: Lesiewicz Witold teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 listopada 1974 |
Trzecia granica
Adam Bahdaj
postać: Anioł reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 listopada 1974 |
Ćwiczenia nad Wezerą
Kazimierz Radowicz
postać: Adiutant reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1974 |
Ile śpiew uniesie
Władysław Żesławski
postać: Chłopiec reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1974 |
Leonardo - ostatnia wieczerza
Barbara Lichocka
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 grudnia 1974 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Sekretarz reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Harcerz reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Przyboczny reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 stycznia 1975 |
Poleńka
Antoni Czechow
postać: Subiekt reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 stycznia 1975 |
Chłopcy od Rudego
Janusz Domagalik
postać: Przyboczny reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 stycznia 1975 |
Spotkanie w Dreźnie
Teodor Tomasz Jeż
postać: Wolski reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lutego 1975 |
Historia pewnego zapachu
Jeremi Przybora
postać: Spiker reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1975 |
O człowieku, który nie chciał odkryć Ameryki
Bronisław Wiernik
forma twórczości: role reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 1975 |
Postać przedziwna
Anna Lisowska-Niepokólczycka
forma twórczości: role reżyseria: Młynarczyk Stanisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1975 |
Kordian i Cham
Leon Kruczkowski
postać: Akademik reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1975 |
Arnhem - błąd czy zdrada
Andrzej Kudelski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1975 |
Spotkanie autorskie
Alojzy Sroga
postać: Tadzio Owczarek reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1975 |
Dowódca
Gustaw Babicki, Stanisław Stampfl
postać: Żołnierz reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 października 1975 |
Niebieski krzyż
Anna Sudlitz
postać: Wanko/ Głos I reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 1975 |
Czy można się dosiąść
Jarosław Abramow-Newerly
forma twórczości: role reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1975 |
Szkic do portretu
Marcin Wolski
postać: Głos reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1975 |
Wielkie wygrane
Julio Cortazar
postać: Pan 2 reżyseria: Łapicki Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1976 |
Klub łowiecki
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lutego 1976 |
Ludzie przeciwko śmierci
Anna Szymańska
postać: Reporter reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 marca 1976 |
Oślica
Gabriela Zapolska
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1976 |
Uwaga mężczyźni
Wiktor Niedzicki
forma twórczości: role reżyseria: Młynarczyk Stanisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 kwietnia 1976 |
Staśka
Gabriela Zapolska
postać: Mężczyzna III reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1976 |
By dobrze było Ojczyźnie
Zofia Orszulska
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 maja 1976 |
Spotkanie po latach
Vladimir Klevis
postać: Tomasz reżyseria: Hajdučik Josef teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 maja 1976 |
Siostra
Siegfried Lenz
postać: Głos na plaży reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1976 |
Co za noc
Kazimierz Kowalski
postać: Zdzisio reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 września 1976 |
Pompa
James Cameron
postać: Sanitariusz reżyseria: Nardelli Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 listopada 1976 |
Godzina detektywów
Jürgen Thorwald
postać: Barthold reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1977 |
Teatrem opętana
Ewa Stocka-Kalinowska
postać: Narrator reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 kwietnia 1977 |
Mój przyjaciel Meaulnes
Alain Fournier
postać: Chłopiec reżyseria: Szlachtycz Stefan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 czerwca 1977 |
Co tu kłopotu
Aleksander Fredro
postać: Ernest reżyseria: Wołłejko Czesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lipca 1977 |
Czarna dziura
Witold Banach
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lipca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Adaś Przebija-Łęcki reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 1977 |
Pierwsze porywy
Konstantin Fiedin
postać: Iwan Ragozin reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 września 1977 |
Pierwsze porywy
Konstantin Fiedin
postać: Wania Ragozin reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 listopada 1977 |
Wirus - N
Marcin Wolski
postać: Redaktor reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1977 |
Vanda
Hugh Atkinson
postać: Narrator reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1977 |
Małżeństwo z kalendarza
Franciszek Bohomolec
postać: Johan reżyseria: Wołłejko Czesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lutego 1978 |
Plac Waszyngtona
Henry James
postać: Artur Townsend reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 kwietnia 1978 |
Konwersacje
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 kwietnia 1978 |
Skąd tyle prostactwa w tej dziewczynie
Anatol Potemkowski
postać: Kalinowski reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1978 |
Przykro ci, tato
Jerzy Grzymkowski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 czerwca 1978 |
Ratujcie S/S Łucję
Janusz Meissner
postać: Spiker reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lipca 1978 |
Mała, cicha zatoczka
Jadwiga Skotnicka
postać: Lodziarz reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1978 |
Sztafeta
Jerzy Grzymkowski
postać: Władek reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lipca 1978 |
Rozwiązanie samo się nasuwa
Wiktor Dunin
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 sierpnia 1978 |
Marzyciel
Władysław Reymont
postać: Miętus reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1978 |
Popioły
Stefan Żeromski
postać: Adiutant reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1978 |
O ziemię skąd nasz ród
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Uśpieński
postać: Bohdan Hulewicz reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1978 |
O ziemię skąd nasz ród
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Uśpieński
postać: Bohdan Hulewicz reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1979 |
O ziemię skąd nasz ród
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Uśpieński
postać: Bohdan Hulewicz reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1979 |
Gdy każdy dzień był początkiem
Ewa Stocka-Kalinowska, Hanna Szof
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 czerwca 1979 |
Trudne lato
Cezary Chlebowski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 sierpnia 1979 |
Argument ostateczny
Krystyna Broll-Jarecka
postać: Głos reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 sierpnia 1979 |
Argument ostateczny
Krystyna Broll-Jarecka
postać: Głos reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 sierpnia 1979 |
Argument ostateczny
Krystyna Broll-Jarecka
postać: Głos reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 sierpnia 1979 |
Druga połowa owcy
Bohdan Urbankowski
postać: Spiker reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 września 1979 |
Z warszawskich kronik 1939
Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Bronek Popławski reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Bronek Popławski reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Bronek reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1979 |
Ptasi gościniec
Halina Auderska
postać: Bronek reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1980 |
Tajemnica Granatowego Zaułka
Barbara Kmicic
postać: Głos reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 lutego 1980 |
Paryskie spotkania
Halina Malińska
forma twórczości: role reżyseria: Bromek Bohdan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lutego 1980 |
Nie wolno tak mówić
Jerzy Gierałtowski
postać: Spiker I reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 1980 |
Tajemnica działa "Acht koma Acht"
Marek Tadeusz Nowakowski, Krzysztof Pol
postać: Narrator 2 reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1980 |
Festung Breslau albo liryczna pamiątka po tragicznym mieście nad Odrą
Jerzy Tuszewski
forma twórczości: role reżyseria: Tuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 maja 1980 |
Tajemnica działa "Acht koma Acht"
Marek Tadeusz Nowakowski, Krzysztof Pol
postać: Narrator 2 reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 maja 1980 |
Tajemnica działa "Acht koma Acht"
Marek Tadeusz Nowakowski, Krzysztof Pol
postać: Narrator 2 reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lipca 1980 |
Drugie wyjście
Andrzej Kreutz, Krzysztof Lewandowski
forma twórczości: role reżyseria: Machay Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 października 1980 |
Numer dwudziesty drugi
Andrzej Król
forma twórczości: role reżyseria: Machay Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 1980 |
W innym mieście
Jerzy Bilewicz
postać: Sprzedawca reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 1980 |
Porwanie Jonathana Nema
Alfred Mieczkowski
postać: Ufo reżyseria: Bromek Bohdan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 kwietnia 1981 |
O pięknej Annet. Śliczna Anne
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 kwietnia 1981 |
Epizod
Helena Drews
postać: Prezenter reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1981 |
Świat Boga Tanri Kara Hana
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lipca 1981 |
Świat Boga Tanri Kara Hana
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lipca 1981 |
Od Olszynki Grochowskiej do Gettysburga
Wiesław Feliks Fijałkowski, Marek Tadeusz Nowakowski
postać: Bończakiewicz reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lipca 1981 |
Od Olszynki Grochowskiej do Gettysburga
Wiesław Feliks Fijałkowski, Marek Tadeusz Nowakowski
postać: Bończakiewicz reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 kwietnia 1983 |
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 czerwca 1983 |
Tarapaty pana Tenkrata
Jaroslav Hašek
postać: Pan Tenkrat reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1983 |
Między ustami a brzegiem pucharu
Maria Rodziewiczówna
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lutego 1984 |
Ramajana
.
postać: Narrator reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 marca 1984 |
Pan Pigeonnau
Anatol France
postać: Kuzynek reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 kwietnia 1984 |
Profesor Geist - fikcja czy rzeczywistość?
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1984 |
Strachy
Maria Ukniewska
postać: Inspicjent reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1984 |
Tragiczny lot majora Idzikowskiego
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1984 |
Tragiczny lot majora Idzikowskiego
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 1984 |
Kolejne ogniwo
Gabriela Górska
postać: On pierwszy/ On drugi/ On trzeci reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 czerwca 1984 |
Basen
Jerzy Kondracki
postać: Naczelny Fermowy reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lipca 1984 |
Przeskoczyć Atlantyk
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lipca 1984 |
Kozioł ofiarny
Gabriela Zapolska
postać: Kuzynek reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lipca 1984 |
Nie umiała być sławna
Janina Pałęcka
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 sierpnia 1984 |
Chińska papuga
Earl Derr Biggers
postać: Willy Holley reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 sierpnia 1984 |
Nie umiała być sławna
Janina Pałęcka
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 sierpnia 1984 |
Odtrącony
Jerzy Kondracki
postać: Perełka reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1984 |
Chmurny pejzaż upartej młodości
Zofia Orszulska
postać: Tadeusz Gajcy reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1984 |
Chmurny pejzaż upartej młodości
Zofia Orszulska
postać: Tadeusz Gajcy reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 sierpnia 1984 |
Nie umiała być sławna
Janina Pałęcka
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1984 |
Brygada pościgowa
Marek Tadeusz Nowakowski, Jerzy Pawlak, Władysław Zaczkiewicz
postać: Głos 5 reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1984 |
Ostatni z wielkich
Francis Scott Fitzgerald
postać: Pat Brady reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1984 |
Nie umiała być sławna
Janina Pałęcka
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1984 |
Nie umiała być sławna
Janina Pałęcka
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 października 1984 |
Ikar-Prometeusz-Syzyf
Ewa Nowacka
postać: Ikar reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 stycznia 1985 |
James Joyce
Leszek Marek Adamczyk
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1985 |
Malcolm X przywódca czarnych muzułmanów
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1985 |
Malcolm X przywódca czarnych muzułmanów
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1985 |
Gdy nastał pokój w Europie
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1985 |
Gdy nastał pokój w Europie
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lipca 1985 |
Upadek Francji - rok 1940. Początek końca
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lipca 1985 |
Upadek Francji - rok 1940. Początek końca
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 sierpnia 1985 |
Gnijący czarodziej
Guillaume Apollinaire
postać: Narrator reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 września 1985 |
Homoegzoticus cosmici
Małgorzata Brejnak
postać: Bas reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1985 |
Powstańczy szpital w Tworkach
Zofia Orszulska
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1985 |
Powstańczy szpital w Tworkach
Zofia Orszulska
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1985 |
Akcja N.
Jarosław Warzecha
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1985 |
Akcja N.
Jarosław Warzecha
postać: Włodek reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 listopada 1985 |
Moc i chwała
Graham Greene
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1986 |
Paradyzja
Janusz A. Zajdel
postać: Konferansjer reżyseria: Leszczyński Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 marca 1986 |
Trzej panowie w łódce
Jerome K. Jerome
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1986 |
Przed wielką podróżą
Wojciech Letki
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1986 |
Polski Gargantua czy Sokrates
Karina Kloc
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1986 |
I mysz potrafi latać
Tadeusz Patulski
postać: Sprawozdawca reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1986 |
Trzecie czy czwarte życie Joachima
Ewa Kot
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1986 |
Wampir
Władysław Reymont
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1986 |
Ptaszki
Marian Grześczak
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 maja 1987 |
Geniusz z Kimbelrey
Jan Kraśko
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1987 |
Węzły życia
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 sierpnia 1987 |
Madame Dubarry
Leopold Blumental
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 sierpnia 1987 |
Madame Dubarry
Leopold Blumental
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 sierpnia 1987 |
W kręgu mitu pięknej Heleny
Teresa Kalińska , Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 września 1987 |
Orfeusz - historia pewnej przyjaźni
Elżbieta Hrankowska-Jura
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1987 |
Diabli porządek rzeczy
Michaił Bułhakow
postać: Pan I teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1987 |
Scena balkonowa
Krzysztof Lipka
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 grudnia 1987 |
Najbogatszy włóczęga Europy
Marek Tadeusz Nowakowski, Halina Thylwe
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 grudnia 1987 |
Najbogatszy włóczęga Europy
Marek Tadeusz Nowakowski, Halina Thylwe
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 grudnia 1987 |
Najbogatszy włóczęga Europy
Marek Tadeusz Nowakowski, Halina Thylwe
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1987 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
postać: Zając reżyseria: Leszczyński Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1987 |
Alicja w Krainie Czarów
Lewis Carroll
postać: Zając reżyseria: Leszczyński Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1987 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Promień reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 grudnia 1987 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1988 |
Stankiewicz
Eustachy Rylski
postać: Lisewski reżyseria: Giza Hanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1988 |
Los i łut szczęścia
Wacław Biliński
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1988 |
Sprzedani za broń
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 czerwca 1988 |
Wielka podróż
Janusz Minkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1988 |
Pogoda burzy nad Palermo
Eugeniusz Kabatc
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 września 1988 |
Westerplatte '39 - wojenne wspomnienie
Andrzej Zakrzewski
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 września 1988 |
Westerplatte '39 - wojenne wspomnienie
Andrzej Zakrzewski
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 listopada 1988 |
Arrigo Boito
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 listopada 1988 |
Arrigo Boito
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 listopada 1988 |
Arrigo Boito
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 listopada 1988 |
Arrigo Boito
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 1988 |
Odpór wiatrakom - walka o fundację Nobla
Marek Nowakowski, Halina Thylwe
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marian teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lutego 1989 |
Pierwszy lot Albertiny. Rzecz o śmierci Daga Hammarskjölda
Andrzej Zakrzewski
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 kwietnia 1989 |
Polski komisarz Kronsztadtu
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 1989 |
Wodnikowe Wzgórze
Richard Adams
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1989 |
Wodnikowe Wzgórze
Richard Adams
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1989 |
Wodnikowe Wzgórze
Richard Adams
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 października 1989 |
Wierny marzeniom
Teresa Kalińska , Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 grudnia 1989 |
Baśnie dla bezsennych
Marcin Wolski
postać: Kioskarz reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1989 |
Łowcy dźwięków
Tadeusz Patulski
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 marca 1990 |
Nie ma rajów innych niż raj utracony
Teresa Kalińska , Ewa Stocka-Kalinowska
forma twórczości: role reżyseria: Bałazy Dobrosława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 kwietnia 1990 |
Robak w róży
Paweł Sala
postać: Gaduła reżyseria: Sala Paweł teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1990 |
Nostromo
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Sir John reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 grudnia 1990 |
Ujeździć V-jeden
Marek Tadeusz Nowakowski
postać: Milch reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1990 |
Jedyny dom z ogrodem
Maria Ewa Letki
postać: Kogut reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1992 |
Więzień kardynała
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1992 |
Więzień kardynała
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lipca 1992 |
Misia z Godebskich i muzycy
Krystyna Sznerr
forma twórczości: role reżyseria: Sznerr Krystyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lipca 1992 |
Misia z Godebskich i muzycy
Krystyna Sznerr
forma twórczości: role reżyseria: Sznerr Krystyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 lipca 1992 |
Misia z Godebskich i muzycy
Krystyna Sznerr
forma twórczości: role reżyseria: Sznerr Krystyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1992 |
Misia z Godebskich i muzycy
Krystyna Sznerr
forma twórczości: role reżyseria: Sznerr Krystyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 1993 |
Samotny podróżny
Jerzy Broszkiewicz
postać: Głos II reżyseria: Markiewicz Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 września 1993 |
Odwiedziny
Anna Onichimowska
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 1994 |
Przygody dobrego wojaka Szwejka
Jaroslav Hašek
postać: Porucznik Kolar reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 maja 1994 |
Spotkanie w Budapeszcie
Jeffrey Archer
forma twórczości: role reżyseria: Piszczatowski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 października 1994 |
Ksiądz Jerzy nie zamilkł
Tadeusz Fredro-Boniecki
postać: Morderca IV reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1994 |
Delirium
Jerzy Wojciechowski
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 1994 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Filostrat reżyseria: Tydeman John teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1995 |
Agata Christie - ona wiedziała, co...
Elżbieta Łukomska
postać: Konduktor reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1995 |
Zły
Leopold Tyrmand
postać: Eugeniusz Śmigło reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 marca 1995 |
Zły
Leopold Tyrmand
postać: Eugeniusz Śmigło reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1995 |
Zły
Leopold Tyrmand
postać: Eugeniusz Śmigło reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1995 |
Zły
Leopold Tyrmand
postać: Eugeniusz Śmigło reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 grudnia 1995 |
Stracone złudzenia
Honore de Balzac
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1995 |
Stracone złudzenia
Honore de Balzac
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 grudnia 1995 |
Stracone złudzenia
Honore de Balzac
forma twórczości: role reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1996 |
Nad przepaścią snu
Stanisław Piętak
forma twórczości: role reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 listopada 1996 |
Kartoteka rozrzucona
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 listopada 1996 |
Kartoteka rozrzucona
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|