23 marca 2003 |
Kowal, pieniądze i gwiazdy
Szaniawski Jerzy
postać: Jakub Dedejko reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
6 października 2003 |
Skacząca królewna
Dworsky Ladislav wg
postać: Królewna Jarmilka; Baba Jaga reżyseria: Golaszanka Katarzyna teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
24 października 2003 |
Historia o żebraku i osiołku
Tadeusz Słobodzianek
postać: Żebrak, potem Królewicz, Król reżyseria: Gałła Andrzej teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
31 stycznia 2004 |
Mały Tygrys i kapitan Morgan
Grzegorz Kwieciński
postać: Leszcz, Motyl, Ośmiornica reżyseria: Kwieciński Grzegorz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
27 marca 2004 |
O tym, jak krawiec Pan Niteczka został królem
Kornel Makuszyński
forma twórczości: role reżyseria: Rosanowski Dariusz teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
21 czerwca 2004 |
Wycieczka
Faber Wincenty
forma twórczości: role reżyseria: Dwornik Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
19 marca 2005 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
postać: Snop II reżyseria: Olkowska Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
19 marca 2005 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
postać: Neptun reżyseria: Olkowska Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
19 marca 2005 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
postać: Lajkonik reżyseria: Olkowska Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
19 marca 2005 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
postać: Maszkaron II reżyseria: Olkowska Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
19 marca 2005 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
postać: Kawaler piernikowy reżyseria: Olkowska Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
19 marca 2005 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
postać: Flisak II reżyseria: Olkowska Małgorzata teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
28 kwietnia 2005 |
Supełek
Rochowiak Jerzy
forma twórczości: reżyseria z Anną Golonką teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
28 kwietnia 2005 |
Supełek
Rochowiak Jerzy
forma twórczości: role reżyseria: Golonka Anna, Sawuła Rafał teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
9 lipca 2005 |
Koziołek Matołek
Makuszyński Kornel
forma twórczości: role reżyseria: Sypniewska Lucyna teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
5 listopada 2005 |
Młodzieniec zaklęty
Adam Mickiewicz
postać: Kruk reżyseria: Kierc Bogusław teatr: Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych
|
15 czerwca 2012 |
Krum
Hanoch Levin
postać: Dulce reżyseria: Sikorska Jolanta teatr: Teatr 13, Warszawa
|
20 listopada 2016 |
Woln-ość '90
Piotr Rowicki
forma twórczości: role reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr 13, Warszawa
|
25 listopada 2017 |
Shaketherapy. Sztuka życia
William Shakespeare
postać: On reżyseria: Muczyń Aneta teatr: Białołęcki Zagłębie Teatralne, Warszawa
|
26 maja 2018 |
Lot nad kukułczym gniazdem
Dale Wasserman
postać: Martini reżyseria: Muczyń Aneta teatr: Teatr 13, Warszawa
|