7 kwietnia 1978 |
Dziady (część III)
Adam Mickiewicz
postać: Frejend reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
7 kwietnia 1978 |
Dziady (część III)
Adam Mickiewicz
postać: Sekretarz reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
16 grudnia 1978 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Inocenty reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
29 sierpnia 1979 |
Dziury na drodze
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Jonkajtys Marian teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
20 października 1979 |
Fanfan-Tulipan
Zdenek Masek
postać: Kapral reżyseria: Gliński Wieńczysław teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
3 maja 1980 |
Karawana
Andrzej Górszczyk
forma twórczości: role reżyseria: Górszczyk Andrzej teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
24 października 1980 |
Kto mi śpiewał serenadę...
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Lehar Franciszek reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
13 marca 1981 |
Obiecanki cacanki
Bacharach Burt
postać: Kelner reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
26 czerwca 1981 |
Miłość na budowie zleconej
Gerard Artur
postać: Student reżyseria: Jonkajtys Marian teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
31 marca 1982 |
Gołoledź
Jeremi Przybora
postać: Kurzypielec reżyseria: Barcikowska Anna teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
11 czerwca 1982 |
Romek i Julka
Tadeusz Kwiatkowski
postać: Felek reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
14 listopada 1982 |
Dzieci taty Zeusa
Krzysztof Daukszewicz
postać: Shakespeare reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
7 maja 1983 |
Dobry wojak Szwejk
Jaroslav Hašek
postać: Oberlejtnant Lukasz (gościnnie) reżyseria: Jeruzal Jan teatr: Teatr Ziemi Pomorskiej, Grudziądz
|
23 października 1983 |
Skarby Złotej Kaczki
Mirosław Łebkowski, Stanisław Werner
postać: Pająk reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
6 stycznia 1984 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
postać: Jasiek reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
6 stycznia 1984 |
Betleem polskie
Lucjan Rydel
forma twórczości: role reżyseria: Giżycki Henryk teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
7 kwietnia 1984 |
Romek i Julka
Tadeusz Kwiatkowski
postać: Felek reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
4 listopada 1984 |
Diabły warszawskie
Janusz Odrowąż
postać: Targolo reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
30 grudnia 1984 |
Różowe okulary
Czerska Barbara
postać: Czarodziej Fandrom reżyseria: Grzędzińska Lidia teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
30 kwietnia 1985 |
Ja jestem Żyd z "Wesela"
Roman Brandstaetter
postać: Koncypient reżyseria: Marczewski Andrzej M. teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
5 czerwca 1985 |
Rozmowy uchodźców
Brecht Bertolt
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
8 marca 1986 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Gomółka reżyseria: Wiśniewski Tadeusz teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
16 kwietnia 1986 |
Bukiecik alpejskich fiołków
Estera Kronholtz
postać: Gość reżyseria: Dynerman Helena teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
16 kwietnia 1986 |
Bukiecik alpejskich fiołków
Estera Kronholtz
postać: Michał Znicz reżyseria: Dynerman Helena teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
16 kwietnia 1986 |
Bukiecik alpejskich fiołków
Estera Kronholtz
forma twórczości: role reżyseria: Dynerman Helena teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
7 czerwca 1986 |
Przygody Cipollina
Boruński Włodzimierz
postać: Narrator; Tykwa reżyseria: Złotnicki Jerzy teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
7 czerwca 1986 |
Przygody Cipollina
Boruński Włodzimierz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Złotnicki Jerzy teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
12 października 1986 |
Święto Rasy Hiszpańskiej
Krzyżanowski Jan
postać: Przedstawiciel Falangi Hiszp. reżyseria: Krzyżanowski Jan teatr: Teatr na Targówku, Warszawa
|
11 czerwca 1989 |
Muzykoterapia
Andrzej Strzelecki
forma twórczości: role reżyseria: Strzelecki Andrzej teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
26 marca 1990 |
Czerwony stoliczek
Jan Brzechwa
forma twórczości: role reżyseria: Strzelecki Andrzej teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
4 czerwca 1995 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
postać: Pijak, Geograf reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr Staromiejski, Warszawa
|
11 października 1998 |
Król Maciuś Pierwszy
Korczak Janusz
postać: Mistrz ceremonii;Król Bum-Drum reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr Komedia, Warszawa
|
13 grudnia 2001 |
Król Maciuś Pierwszy
Korczak Janusz
postać: Mistrz ceremonii;Król Bum-Drum reżyseria: Domagała Cezary teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
6 listopada 2005 |
Komponenty
Małgorzata Owsiany
postać: Ojciec Burasa reżyseria: Papis Jacek teatr: Teatr Wytwórnia, Warszawa
|
13 października 2006 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Mówca reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
13 października 2006 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: role reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
7 stycznia 2007 |
Kopciuszek
Prusicka Irena
postać: Wielki Ochmistrz reżyseria: Stępkowski Karol teatr: Teatr Bajka, Warszawa
|
9 marca 2007 |
Jajokracja
Ernest Bryll
postać: Władacz Prawostronny reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|
5 października 2007 |
Dyzma
Włodzimierz Korcz
postać: Nikodem Dyzma ((gościnnie)) reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia
|
14 października 2007 |
Król Ból
Katarzyna Lengren
postać: Strażnik reżyseria: Stępkowski Karol teatr: Teatr Bajka, Warszawa
|
24 kwietnia 2010 |
Ferdynand Wspaniały
Ludwik Jerzy Kern
postać: Dyrektor/Chudy reżyseria: Stępkowski Karol teatr: Teatr Bajka, Warszawa
|
27 marca 2012 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Rimski - Dyrektor Naczelny Variétés reżyseria: Konarski Michał teatr: Teatr Rampa na Targówku, Warszawa
|