17 maja 1997 |
Chopin
Giacomo Orefice
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Znaniecki Michał teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
9 stycznia 1998 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Żuławski Andrzej teatr: Teatr Narodowy (Scena Operowa), Warszawa
|
25 kwietnia 1998 |
Bal maskowy
Giuseppe Verdi
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Zawodziński Waldemar teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
3 grudnia 1998 |
Don Giovanni
Wolfgang Amadeusz Mozart
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Weiss-Grzesiński Marek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
16 kwietnia 1999 |
Zamek księcia Sinobrodego
Béla Bartók
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 kwietnia 1999 |
Cudowny mandaryn
Béla Bartók
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
29 maja 1999 |
Madame Butterfly
Giacomo Puccini
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
14 listopada 1999 |
Walkiria (wznowienie)
Wagner Ryszard
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Everding August teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
30 stycznia 2000 |
Tankred
Gioacchino Rossini
forma twórczości: współpraca muzyczna reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
10 marca 2000 |
Król Roger
Karol Szymanowski
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
7 kwietnia 2000 |
The Music Programme
Roxana Panufnik
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
22 października 2000 |
Don Carlos
Giuseppe Verdi
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Warlikowski Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
9 lutego 2001 |
Straszny dwór
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
5 kwietnia 2002 |
Oniegin
Piotr Czajkowski
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Treliński Mariusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
6 kwietnia 2003 |
Podróż do Reims
Gioacchino Rossini
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Konina Tomasz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 2004 |
Halka
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: asystent dyrygenta reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
23 września 2005 |
Kawaler srebrnej róży
Richard Strauss
forma twórczości: dyrygent, współpraca muzyczna reżyseria: Mayr Günter teatr: Państwowa Opera Bałtycka, Gdańsk
|
26 października 2007 |
Mandragora
Karol Szymanowski
forma twórczości: dyrygent reżyseria: Znaniecki Michał teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 listopada 2007 |
Śpiewnik domowy
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: przygotowanie muzyczne reżyseria: Fołtyn Maria teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 września 2008 |
Pan Marimba
Marta Ptaszyńska
forma twórczości: kierownictwo muzyczne reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Opera Krakowska, Kraków
|
28 listopada 2014 |
Nocleg w Apeninach
Stanisław Moniuszko
forma twórczości: dyrygent, kierownictwo muzyczne reżyseria: Kaczmarska Małgorzata teatr: Warszawska Opera Kameralna, Warszawa
|