15 stycznia 2005 |
Pętla
Marek Hłasko
postać: Dozorca reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 stycznia 2005 |
MC HCW Projekt
Crimp Martin wg
forma twórczości: role reżyseria: Wasilkowski Przemysław teatr: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, Olsztyn
|
5 marca 2005 |
Książę i żebrak, czyli wirus czasoprzestrzeni
Mark Twain
postać: Tom Canty (Studium Aktorskie) reżyseria: Sieńko Czesław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 kwietnia 2005 |
Mur
Sartre Jean Paul wg
forma twórczości: role reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 kwietnia 2005 |
Czasami śnieg pada w kwietniu
Joao Carlos Santos Lopes dos
forma twórczości: role reżyseria: Mydlak Maciej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
22 października 2005 |
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
postać: Piotr reżyseria: Nowicka Bronka teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
22 kwietnia 2006 |
Podróż do wnętrza pokoju
Walczak Michał
postać: Skóra reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
9 września 2006 |
Ludzie starszych zawodów
Daniła Priwałow
forma twórczości: role reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 października 2006 |
Podróż do wnętrza pokoju
Walczak Michał
postać: Skóra reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
9 grudnia 2006 |
Pułapka
Tadeusz Różewicz
postać: Zenek, Wyrostek reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
30 grudnia 2006 |
Niech żyje bal!
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Niemaszek Wiesława teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 marca 2007 |
Człowiek-śmietnik
Matei Visniec
postać: Głos ((gościnnie)) reżyseria: Nowicka Bronka teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 kwietnia 2007 |
Woyzeck
Georg Büchner
postać: Woyzeck reżyseria: Maciejaszek Karolina teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 czerwca 2007 |
Skąpiec
Moliere
postać: Strzałka reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 października 2007 |
Transfer
Maksym Kuroczkin
postać: Gitarzysta reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 grudnia 2007 |
IV Moralna
Piotr Ratajczak
forma twórczości: role reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
26 stycznia 2008 |
W domu
Dorothee Brix
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Powalisz Monika teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
26 stycznia 2008 |
W domu
Dorothee Brix
postać: Karol reżyseria: Powalisz Monika teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 kwietnia 2008 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Iwan/Mateusz Lewita reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 czerwca 2008 |
Roberto Zucco
Bernard-Marie Koltès
postać: Strażnik II, Policjant I reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 października 2008 |
Żydówek nie obsługujemy
Mariusz Sieniewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jędrzejas Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 października 2008 |
Żydówek nie obsługujemy
Mariusz Sieniewicz
postać: Filip Piszczajko reżyseria: Jędrzejas Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 listopada 2008 |
Kopciuch
Janusz Głowacki
forma twórczości: muzyka reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 listopada 2008 |
Manhattan Medea
Dea Loher
postać: Velazquez reżyseria: Kowalski Kuba teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 lutego 2009 |
Produkt
Mark Ravenhill
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kotański Michał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 lutego 2009 |
Produkt
Mark Ravenhill
postać: James reżyseria: Kotański Michał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 kwietnia 2009 |
Elling
Axel Hellstenius
postać: Elling reżyseria: Rakowski Norbert teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 października 2009 |
Sanatorium pod Klepsydrą
Bruno Schulz
postać: Szloma reżyseria: Wernio Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 lutego 2010 |
Twarzą do ściany
Martin Crimp
forma twórczości: role reżyseria: Vedral Iwo teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
20 kwietnia 2010 |
Noże w kurach
David Harrower
postać: Oracz reżyseria: Szczawińska Weronika teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
18 grudnia 2010 |
Kajko i Kokosz
Janusz Christa
postać: Kajko reżyseria: Ogrodzińska Marta teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
7 maja 2011 |
Książę Niezłom
Mateusz Pakuła
postać: Łom reżyseria: Pawłowska Julia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
22 września 2011 |
Wejście smoka. Trailer
Mateusz Pakuła
postać: Afro Nindża reżyseria: Szydłowski Bartosz teatr: Teatr Łaźnia Nowa, Kraków
|
31 grudnia 2011 |
Kamasutra. Studium przyjemności
Bartosz Frąckowiak, Weronika Szczawińska
postać: Koneser Casanova (gościnnie) reżyseria: Szczawińska Weronika teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
22 września 2012 |
Boski spór
Felix Mitterer
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bończak Jerzy, Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
22 września 2012 |
Boski spór
Felix Mitterer
postać: Szatan reżyseria: Bończak Jerzy, Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
19 stycznia 2013 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Nikodem Dyzma reżyseria: Kotański Michał teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
13 kwietnia 2013 |
Dwadzieścia minut z aniołem
Aleksander Wampiłow
postać: Kamajew reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
13 kwietnia 2013 |
Dwadzieścia minut z aniołem
Aleksander Wampiłow
postać: Ugarow reżyseria: Bartnikowski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 grudnia 2013 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Hrabia Szarm reżyseria: Majczak Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 marca 2014 |
Czerwona droga do Sabaiby
Oscar Liera
postać: Zachariasz Fajardo reżyseria: Sadowska Emilia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
5 października 2014 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
postać: Floté reżyseria: Kijowski Janusz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 lutego 2015 |
W mrocznym mrocznym domu
Neil LaBute
postać: Terry reżyseria: Sołtysik Natalia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
9 maja 2015 |
Złoty Smok
Roland Schimmelpfennig
postać: Kobieta w sukienkce, Azjata, Stewardesa pierwsza reżyseria: Vedral Ivo teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
17 października 2015 |
W stanie zagrożenia
Falk Richter
postać: Mężczyzna reżyseria: Jabrzyk Jacek teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 lutego 2016 |
On wrócił
Timur Vermes
postać: Sensebrink/Przewodniczący NPD/Renate Kunast/Pan z SPD reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 lutego 2016 |
On wrócił
Timur Vermes
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ratajczak Piotr teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
8 października 2016 |
Single Radicals
Michaela Zakut’anská
postać: Sasza reżyseria: Łyko Martyna teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
11 marca 2017 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Czwarty (Syn, Kaznodzieja, Aktor) reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 września 2017 |
Lot nad kukułczym gniazdem
Dale Wasserman
postać: McMurphy reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 lutego 2018 |
Uwaga! Rozwód!
William G. Thunder
forma twórczości: role reżyseria: zespół teatr: Teatr Nowy, Olsztyn
|
29 lipca 2018 |
Stara wiosna
Swietlana Molnya
forma twórczości: adaptacja, reżyseria reżyseria: Gromek Grzegorz teatr: Teatr Nowy, Olsztyn
|
29 lipca 2018 |
Stara wiosna
Swietlana Molnya
forma twórczości: role reżyseria: Gromek Grzegorz teatr: Teatr Nowy, Olsztyn
|
23 marca 2019 |
Czuwanie
Morris Panych
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 marca 2019 |
Czuwanie
Morris Panych
postać: Kemp reżyseria: Celeda Justyna teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
24 maja 2019 |
Nasza klasa
Tadeusz Słobodzianek
postać: Zygmunt reżyseria: Nalepa Adam teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 czerwca 2019 |
Studium o Hamlecie
.
forma twórczości: muzyka reżyseria: Wasilkowski Przemysław teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
26 października 2019 |
Teatr cudów
Miguel de Cervantes
forma twórczości: muzyka reżyseria: Hofman Artur teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 grudnia 2019 |
Rzeczy, których nie wyrzuciłem
Marcin Wicha
forma twórczości: asystent reżysera, współpraca scenariuszowa reżyseria: Barczyk Łukasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
6 grudnia 2019 |
Rzeczy, których nie wyrzuciłem
Marcin Wicha
postać: Marcin reżyseria: Barczyk Łukasz teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
29 sierpnia 2020 |
Opętani
Witold Gombrowicz
postać: Jasnowidz Hińcz/Komentator reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 grudnia 2021 |
Zezowate szczęście Jana Piszczyka
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Jan Piszczyk reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|