26 lutego 1979 |
Mały Książę
Antoine Saint-Exupéry de
postać: Ptak - maska reżyseria: Svatoń Bedrich teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
17 października 1981 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
postać: Chłop III reżyseria: Sycz Jan teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
12 grudnia 1981 |
Żołnierz i królewna
Zbigniew Niemczynowski
postać: Żołnierz reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
7 maja 1982 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Kurtis reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
28 listopada 1982 |
Kopciuch
Janusz Głowacki
postać: Operator reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 lutego 1983 |
Drewniany talerz
Edmund Morris
postać: Ed Mason reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 lutego 1983 |
Drewniany talerz
Edmund Morris
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 kwietnia 1983 |
Krakowiacy i Górale
Bogusławski Wojciech
postać: Świstos reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 kwietnia 1983 |
Krakowiacy i Górale
Bogusławski Wojciech
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Skotnicki Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
1 grudnia 1984 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
postać: Matusiak reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
5 maja 1985 |
Przygody Pchły Szachrajki
Jan Brzechwa
postać: Opowiadający reżyseria: Sierpiński Wiesław teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
5 maja 1985 |
Przygody Pchły Szachrajki
Jan Brzechwa
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
8 lutego 1986 |
Baśń o skradzionej radości
Adam Gruszka
postać: Kruk I - Fafusta reżyseria: Sierpiński Wiesław teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
8 lutego 1986 |
Baśń o skradzionej radości
Adam Gruszka
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
21 czerwca 1987 |
Gwiezdna droga
Alexandru Popescu
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Lalki i Aktora Kacperek, Rzeszów
|
12 grudnia 1987 |
Ostatni
Maksym Gorki
postać: Iwan Kołomyjcew reżyseria: Obidniak Alina teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
23 kwietnia 1988 |
Niespodzianka
Karol Hubert Rostworowski
postać: Ojciec reżyseria: Rogoż Krzysztof teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
23 kwietnia 1988 |
Niespodzianka
Karol Hubert Rostworowski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Rogoż Krzysztof teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
16 października 1988 |
Pchła Szachrajka
Brzechwa Jan
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
16 października 1988 |
Przygody pchły Szachrajki
Jan Brzechwa
postać: Bajarz reżyseria: Sierpiński Wiesław teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
16 października 1988 |
Przygody pchły Szachrajki
Jan Brzechwa
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
14 stycznia 1989 |
Gmach
Stanisław Lem
postać: Ajent XX reżyseria: Zoń Jerzy teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
4 kwietnia 1989 |
Miłość do trzech pomarańczy
Carlo Gozzi
postać: Mag Celio reżyseria: Jamróz Andrzej teatr: Teatr im. Cypriana Kamila Norwida, Jelenia Góra
|
17 grudnia 1989 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
17 grudnia 1989 |
Straszny smok
Maciej Staropolski
postać: Pan na Zamku, Cyrulik, Sekretarz, Bartłomiej reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
11 lutego 1990 |
Wariat i zakonnica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Dr Jan Burdygiel reżyseria: Korwin Maciej teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
5 kwietnia 1990 |
Karmaniola, czyli od Sasa do Lasa
Stanisław Moniuszko
postać: Maciej reżyseria: Sikora Marek teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
2 grudnia 1990 |
Żywoty diabelskie
Abramowicz Mieczysła
postać: Lucyper reżyseria: Abramowicz Mieczysław teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
24 maja 1992 |
Czarodziej z Oz
Jiři Středa
forma twórczości: role reżyseria: Fełenczak Włodzimierz teatr: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, Opole
|
7 listopada 1992 |
Arlekinada
Rattigan Terence
postać: Dyrektor reżyseria: Glinska Agnieszka teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
27 marca 1993 |
Towarzysz Październik
Kazimierz Wierzyński
postać: Szofer reżyseria: Enukidze Andro teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
20 czerwca 1993 |
Pchła Szachrajka
Jan Brzechwa
forma twórczości: adaptacja, opracowanie muzyczne, reżyseria reżyseria: Sierpiński Wiesław teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
28 sierpnia 1993 |
Piaf
Gems Pam
postać: Luis Leplee;Fizjoterapeuta reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
6 marca 1994 |
Eryk XIV
August Strindberg
postać: Stenbock reżyseria: Zeidler Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
21 stycznia 1995 |
Tartufe
Moliere
postać: Pan Zgoda reżyseria: Jankowski Wojciech teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 marca 1996 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Karol reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 marca 1996 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Karuzelarz reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|
9 marca 1996 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Peleryniarz reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Jana Kochanowskiego, Opole
|