6 listopada 1976 |
Sceny fantastyczne z legendy o Panu Twardowskim
Henryk Tomaszewski
postać: Diabeł, Karczmarz reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
6 listopada 1976 |
Sceny fantastyczne z legendy o Panu Twardowskim
Henryk Tomaszewski
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
28 stycznia 1978 |
Lato muminków
Jansson Tove
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny, Wałbrzych
|
24 czerwca 1978 |
Spór
Tomaszewski Henryk
postać: Mistrz ceremonii;Porywacz reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
26 lipca 1979 |
Hamlet ironia i żałoba
William Shakespeare
postać: Aktor reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
23 listopada 1979 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
27 kwietnia 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
30 maja 1981 |
Szewcy
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
19 września 1981 |
Przed sklepem jubilera
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
26 października 1981 |
Rycerze Króla Artura
Henryk Tomaszewski
postać: Dworzanin reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
26 października 1981 |
Rycerze Króla Artura
Henryk Tomaszewski
postać: Lew reżyseria: Tomaszewski Henryk teatr: Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław
|
6 listopada 1981 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
27 marca 1982 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
28 marca 1982 |
Państwowy złodziej
Hadżić Fadil
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Tałaj Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
29 kwietnia 1982 |
Wizerunek śmierci ...
Gawatowic Jakub
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
21 maja 1982 |
Przed sklepem jubilera
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Nowy, Poznań
|
4 czerwca 1982 |
Wyprawa Tapatików
Tomaszewska Marta
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
18 września 1982 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: choreografia, współpraca reżyserska reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
16 października 1982 |
Termopile polskie
Tadeusz Miciński
forma twórczości: plastyka ruchu, współpraca reżyserska reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
31 grudnia 1982 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: choreografia, inscenizacja, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
14 stycznia 1983 |
Psie serce
Bułhakow Michaił
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
10 lutego 1983 |
Spowiedź
Broniewski Władysław
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Banaszyńska Mirosława teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
6 maja 1983 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Fryźlewicz Józef teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
21 maja 1983 |
W czepku urodzona
Zdzisław Skowroński
forma twórczości: choreografia i inscenizacja, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 maja 1983 |
W czepku urodzona
Zdzisław Skowroński
postać: Reżyser II reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 czerwca 1983 |
Promieniowanie ojcostwa
Wojtyła Karol
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
26 listopada 1983 |
Oni
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: plastyka ruchu, współpraca reżyserska reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 stycznia 1984 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: choreografia, inscenizacja, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 stycznia 1984 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Diabeł III reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 stycznia 1984 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
6 kwietnia 1984 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
forma twórczości: plastyka ruchu, współpraca reżyserska reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
14 kwietnia 1984 |
Zmierzch długiego dnia
Eugene O'Neill
forma twórczości: plastyka ruchu, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
19 maja 1984 |
Na czworakach
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
19 maja 1984 |
Na czworakach
Tadeusz Różewicz
postać: Pan II reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
20 października 1984 |
Chłopiec, który odchodzi
Bohdan Urbankowski
forma twórczości: plastyka ruchu, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy, Urbankowski Bohdan teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
1 grudnia 1984 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: plastyka ruchu, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
1 grudnia 1984 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
forma twórczości: role reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Mefisto reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Mefisto - Doktor reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
11 lutego 1985 |
Nie-Boska komedia
Zygmunt Krasiński
postać: Mefisto - Ojciec Chrzestny reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
16 marca 1985 |
Popiół i diament
Jerzy Andrzejewski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 kwietnia 1985 |
Na czworakach
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
|
16 czerwca 1985 |
Eros i Psyche
Jerzy Żuławski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
21 września 1985 |
Ożenić się nie mogę
Aleksander Fredro
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ziembiński Krzysztof teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
28 września 1985 |
Dziewczyna z bzem majowym
Jarosław Abramow-Newerly
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 listopada 1985 |
Fryderyk Wielki
Nowaczyński Adolf
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
15 grudnia 1985 |
Kwiaty polskie
Julian Tuwim
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
31 stycznia 1986 |
Janulka, córka Fizdejki
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
8 marca 1986 |
Legion
Wyspiański Stanisław
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
22 marca 1986 |
Punk czyli ballada i sonet
Kordziński Roman
forma twórczości: choreografia i reżyseria ruchu reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
14 czerwca 1986 |
Wielki powrót
Zdzisław Skowroński
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kordziński Roman teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
6 lipca 1986 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: choreografia, inscenizacja, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Legnica
|
20 września 1986 |
Zezowate szczęście 2, czyli smutnych losów Jana Piszczyka ciąg dalszy
Jerzy Stefan Stawiński
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
22 listopada 1986 |
Noc listopadowa
Wyspiański Stanisław
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
31 stycznia 1987 |
Awantury w Teatrze Gong
Tadeusz Klimowski
forma twórczości: choreografia, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
14 marca 1987 |
Kotania, czyli koci świat
Dzitko Bohdan
forma twórczości: reżyseria i choreografia teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
27 marca 1987 |
Sen srebrny Salomei
Juliusz Słowacki
forma twórczości: choreografia reżyseria: Gessler Adam teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
16 maja 1987 |
Komedia omyłek
William Shakespeare
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Górski Wiesław teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
4 lipca 1987 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
forma twórczości: choreografia reżyseria: Dąbrowski Andrzej Józef teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
29 sierpnia 1987 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
9 października 1987 |
Kwiaty polskie
Julian Tuwim
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 października 1987 |
Największa świętość
Ion Druce
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Kordziński Roman teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
23 stycznia 1988 |
Płaszcz
Gogol Mikołaj wg
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Rajca Brunon teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
26 lutego 1988 |
Śmierć Dantona
Georg Büchner
forma twórczości: choreografia reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Polski, Wrocław
|
28 kwietnia 1988 |
Bambuko, czyli skandal w krainie gier
Maciej Wojtyszko
forma twórczości: choreografia reżyseria: Wardejn Zdzisław teatr: Teatr im. Aleksandra Fredry, Gniezno
|
30 kwietnia 1988 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Satyry „Maszkaron”, Kraków
|
8 września 1988 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 września 1988 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Klin reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 września 1988 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Mur, Poświata księżycowa, Lew reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 października 1988 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
3 grudnia 1988 |
Pożarcie królewny Bluetki
Wojtyszko Maciej
forma twórczości: reżyseria teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
14 stycznia 1989 |
Lato Muminków
Tove Jansson
forma twórczości: choreografia, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 marca 1989 |
Miss Natura
Orlewicz Leszek
forma twórczości: choreografia i ruch sceniczny reżyseria: Marczewski Andzrej M. teatr: Teatr Muzyczny, Łódź
|
9 czerwca 1989 |
Pożarcie błękitnej królewny
Maciej Wojtyszko
forma twórczości: choreografia, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Wałbrzych
|
24 listopada 1989 |
Termopile polskie
Tadeusz Miciński
forma twórczości: plastyka ruchu, współpraca reżyserska reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 grudnia 1989 |
Dziewczyna z bzem majowym czyli Żywa klasa
Jarosław Abramow-Newerly
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
16 grudnia 1989 |
Po bajce
Krall Hanna
forma twórczości: choreografia i plastyka ruchu scenicznego reżyseria: Petelski Andrzej L. teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
10 lutego 1990 |
Czarownice
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Rzyski Eugeniusz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 lutego 1990 |
Ulica wyobraźni
Stępniak Jerzy
forma twórczości: reżyseria i inscenizacja, plastyka ruchu teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
27 marca 1990 |
Pasja
Mieczysław Abramowicz
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Abramowicz Mieczysław teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
17 czerwca 1990 |
Romanet -Muzyczno-kabaretowy
Kordziński Roman scenariusz
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
15 listopada 1990 |
Fortynbras się upił
Janusz Głowacki
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 listopada 1990 |
Dialogi karmelitanek
Georges Bernanos
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Basiński Przemysław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
24 listopada 1990 |
Gwałtu, co się dzieje!
Aleksander Fredro
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
1 grudnia 1990 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 grudnia 1990 |
Pożarcie królewny Bluetki
Wojtyszko Maciej
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
5 stycznia 1991 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Okopiński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 kwietnia 1991 |
Brat naszego Boga
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
forma twórczości: ruch sceniczny, współpraca reżyserska reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
29 maja 1991 |
Trzej muszkieterowie w świecie gier komputerowych
Andrzej Poniedzielski, Tadeusz Woźniak
forma twórczości: choreografia, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
20 października 1991 |
Brytan-Bryś
Aleksander Fredro
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 kwietnia 1992 |
Hej, to jeszcze nie koniec
Piotr Kozłowski
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kozłowski Piotr teatr: Teatr Powszechny w Łodzi, Łódź
|
3 lipca 1993 |
Zemsta nietoperza
Strauss Johan
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kłopocki Antoni teatr: Operetka Warszawska, Warszawa
|
4 listopada 1993 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 stycznia 1996 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
forma twórczości: choreografia, inscenizacja, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
14 maja 2000 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
forma twórczości: choreografia, reżyseria reżyseria: Stępniak Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego, Płock
|
20 grudnia 2000 |
Bonjour Piaf - Zapytaj o pamięć - Nie wiem?
Wiesław Szczotkowski
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
10 listopada 2002 |
Szelmostwa Lisa Witalisa
Brzechwa Jan
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marcinkówna Ewa teatr: Teatr Dramatyczny, Elbląg
|
8 października 2004 |
Romeo i Julia
Janusz Stokłosa
forma twórczości: role reżyseria: Józefowicz Janusz teatr: Teatr Studio Buffo, Warszawa
|
18 września 2009 |
Był sobie dziad i baba
Agnieszka Błońska
forma twórczości: role reżyseria: Błońska Agnieszka teatr: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa
|