24 czerwca 2009 |
Creations. I warszat choreograficzny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Bablidze Eduard, Bondara Robert, Bondara Robert, Wojciechowska Natalia Maria, Urbański Karol, Tyski Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
20 listopada 2009 |
Kurt Weill
Kurt Weill
forma twórczości: role reżyseria: Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 grudnia 2009 |
Ofelie, Sonety, Alpha
Aleksandra Gryka
forma twórczości: role reżyseria: Tombre Jon teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 marca 2010 |
Kreacje_2. II warsztat choreograficzny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Chróścielewski Michał, Bablidze Eduard, Urbański Karol, Wojciechowska Natalia M., Urbański Karol, Hop Anna, Tyski Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
23 kwietnia 2010 |
Alpha i inne
Aleksandra Gryka
forma twórczości: role reżyseria: Bondara Robert, Tyski Jacek, Przybyłowicz Jacek teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 czerwca 2010 |
Tańczmy Bacha
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil, Balanchine George, Wubbe Ed, Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
25 czerwca 2010 |
Tańczmy Bacha
Johann Sebastian Bach
forma twórczości: role reżyseria: Wesołowski Emil, Balanchine George, Wubbe Ed, Pastor Krzysztof teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 listopada 2010 |
Kopciuszek
Sergiusz Prokofiew
postać: Wróżka Zimy (od 6 czerwca 2013) reżyseria: Ellis Somes Wendy teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
21 stycznia 2011 |
Kreacje 3. III warsztat choreograficzny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Czapski-Kłoda Zbigniew, Tyski Jacek, Bablidze Eduard, Lorenc Anna, Wojciechowska Natalia Maria, Hop Anna, George Williamson teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
27 marca 2011 |
I przejdą deszcze...
Henryk Mikołaj Górecki
forma twórczości: role teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 czerwca 2011 |
Święto wiosny
Igor Strawiński
forma twórczości: role reżyseria: Niżyński Wacław, Gat Emanuel, Béjart Maurice teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 września 2011 |
Persona
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Kobieta reżyseria: Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
18 września 2011 |
Persona
Spektakl baletowy/ruchowy
postać: Ona (od 9 grudnia 2012) reżyseria: Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 maja 2012 |
Kreacje 4. IV Warsztat Choreograficzny Polskiego Baletu Narodowego
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Gołygowski Arkadiusz, Bablidze Eduard, Bartnik Barbara, Chróścielewski Michał, Fabiański Tomasz, Phillips Lachlan, Hop Anna, Tyski Jacek, Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
11 maja 2012 |
Kreacje 4. IV Warsztat Choreograficzny Polskiego Baletu Narodowego
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Gołygowski Arkadiusz, Bablidze Eduard, Bartnik Barbara, Chróścielewski Michał, Fabiański Tomasz, Phillips Lachlan, Hop Anna, Tyski Jacek, Bondara Robert teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
17 listopada 2012 |
Echa czasu
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: role reżyseria: Page Ashley, Pastor Krzysztof, Forsythe William teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
postać: Druhna Hermii reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
postać: Szwaczka reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
15 marca 2013 |
Sen nocy letniej
John Neumeier
postać: Wieszczka reżyseria: Neumeier John teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|
19 kwietnia 2013 |
Kreacje 5. V warsztat choreograficzny
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Banka Viktor, Bartnik Barbara, Chróścielewski Michał, Phillips Lachlan, Hop Anna, Drabik Joanna, Bablidze Eduard, Wojeński Kurusz teatr: Teatr Wielki-Opera Narodowa, Warszawa
|