8 lutego 1975 |
Historia pewnego zapachu
Jeremi Przybora
postać: Inżynier Anna Wciurnik reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1975 |
Idy marcowe
Jerome Kilty
postać: Pompea reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 grudnia 1975 |
Zakonnica dla księcia
Antoni Bolesław Fac
postać: Jewka reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 grudnia 1975 |
Epitafium dla poety
Halina Krzyżanowska
postać: Dora Williams reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 kwietnia 1976 |
Całowanie klamki
Tadeusz Kubiak
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 kwietnia 1976 |
Zjazd rodzinny
Krzysztof Gutowski, Małgorzata Petrynianka
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1976 |
Giaur
George Byron
postać: Narrator II reżyseria: Zapasiewicz Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lutego 1977 |
Mayapan
Ernesto Cardenal
forma twórczości: role reżyseria: Zapasiewicz Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 1977 |
Baśń o kamieniu z mumią owada
Janina Hertz
postać: Jagoda reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 1977 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Maryja Jakobi reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1977 |
Dobry Bóg z Manhattanu
Ingeborg Bachmann
postać: Frankie reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 kwietnia 1977 |
Srebrne orły
Teodor Parnicki
postać: Rycheza reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 kwietnia 1977 |
Srebrne orły
Teodor Parnicki
postać: Rycheza reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 1977 |
Srebrne orły
Teodor Parnicki
postać: Rycheza reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1977 |
Srebrne orły
Teodor Parnicki
postać: Rycheza reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1977 |
Srebrne orły
Teodor Parnicki
postać: Rycheza reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 czerwca 1977 |
Opowieści z życia Memozowa
Anonim
postać: Julia/Sekretarka reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lipca 1977 |
622 upadki Bunga, czyli Demoniczna Kobieta
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Akne reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 sierpnia 1977 |
Matriarchat
Marcin Wolski
postać: Alicja reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 sierpnia 1977 |
622 upadki Bunga, czyli Demoniczna Kobieta
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Akne reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 sierpnia 1977 |
622 upadki Bunga, czyli Demoniczna Kobieta
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Akne reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 sierpnia 1977 |
622 upadki Bunga, czyli Demoniczna Kobieta
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Akne reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 września 1977 |
622 upadki Bunga, czyli Demoniczna Kobieta
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Akne reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 września 1977 |
622 upadki Bunga, czyli Demoniczna Kobieta
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Akne reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 września 1977 |
622 upadki Bunga, czyli Demoniczna Kobieta
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Akne reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 września 1977 |
Piękna wrześniowa niedziela
Ugo Betti
postać: Kelnerka reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1977 |
Casanova przez kobietę pokonany
Giovanni Giacomo Casanova
postać: Dama reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 października 1977 |
622 upadki Bunga, czyli Demoniczna Kobieta
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Akne reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 października 1977 |
Awionetka
Marcin Wolski, Andrzej Zaorski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 października 1977 |
Widok przez lornetkę
Jeremi Przybora
postać: Trymlasiewicz reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1977 |
Hrabia Monte
Marcin Wolski, Andrzej Zaorski
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 grudnia 1977 |
Odejście poety
Zbigniew Jerzyna
postać: Kobieta reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1977 |
W pustyni i w puszczy
Henryk Sienkiewicz
postać: Fatma reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1977 |
Zuzanny i starzec
Jeremi Przybora
postać: Joanna reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1977 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Lineta Castelli reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1978 |
Wznowienie
Tom Gallacher
postać: Lisette reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Lineta Castelli reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Lineta Castelli reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 stycznia 1978 |
Rodzina Połanieckich
Henryk Sienkiewicz
postać: Lineta Castelli reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1978 |
Galeria figur
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 stycznia 1978 |
Jasienin
Ewa Stocka-Kalinowska, Hanna Szof
postać: Isadora Duncan reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1978 |
Galeria figur
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 stycznia 1978 |
Galeria figur
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lutego 1978 |
Galeria figur
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 lutego 1978 |
Galeria figur
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 lutego 1978 |
Galeria figur
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 marca 1978 |
Zgubiłeś mnie w śniegu
Andrzej W. Pastuszek
postać: Anna reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 marca 1978 |
W piekielnych szałach bytu
Anna Sudlitz
postać: Agai reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 kwietnia 1978 |
Konwersacje
Cyprian Kamil Norwid
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1978 |
Śnieg
Stanisław Przybyszewski
postać: Ewa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lipca 1978 |
Farsa w stylu retro
Maciej Zembaty
postać: Hrabina reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 września 1978 |
Wielka Niedźwiedzica
Krystyna Salaburska
postać: Klientka reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 października 1978 |
Łuk
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Zatorska reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 listopada 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Zuza reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Zuza reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 grudnia 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Zuza reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Zuza reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 grudnia 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Zuza reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1978 |
Czarne skrzydła
Juliusz Kaden-Bandrowski
postać: Zuza reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1979 |
Odejście Głodomora
Tadeusz Różewicz
postać: Zosia reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 1979 |
Max
Wojciech Mazurkiewicz
postać: Gloria reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 marca 1979 |
Żółty krzyż
Andrzej Strug
postać: Pani Hipper reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1979 |
Złote czasy
Witold Bunikiewicz
postać: Dama reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 maja 1979 |
Złote czasy
Witold Bunikowski
postać: Dama reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 lipca 1979 |
Romanca o pięknej Melisendzie
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lipca 1979 |
Alibi dla sędziego
Henry Cecil, Basil Dawson, Felicity Douglas
postać: Lesley Burford reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1979 |
Zaczarowana dorożka
Konstanty Ildefons Gałczyński
postać: Pocztylionowa reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 września 1979 |
Test
Vlastimil Brek
postać: Pani psycholog reżyseria: Zelnik Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1979 |
Wieczór przedświąteczny
Jerzy Stefan Stawiński
postać: Brunetka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 września 1979 |
Ako
Halina Krzyżanowska
postać: Anita reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 września 1979 |
Kwiat płonny
Walery Briusow
postać: Ira reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 listopada 1979 |
Sprzężenie zwrotne
Aleksander Gelman
postać: Rajewska reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Kociecpolska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1979 |
Popioły
Stefan Żeromski
postać: Stolnikowa reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Koniecpolska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1979 |
Kariera Nikodema Dyzmy
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Koniecpolska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1980 |
Głupiec i inni
Jerzy Broszkiewicz
postać: Kobieta reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1980 |
Lot wśród luster
Andrzej Turczyński
postać: Joanna reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 marca 1980 |
Bez reklamacji
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 marca 1980 |
Romantyczna historia
Krystyna Bronżewska
postać: Klientka reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1980 |
Bracia Marx idą do kina
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 1980 |
Don Juan
Tadeusz Rittner
postać: Krystyna reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 kwietnia 1980 |
Ludzie stamtąd
Maria Dąbrowska
postać: Łucja reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1980 |
Nowe przygody radiowych piratów
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 1980 |
Boska komedia
Dante Alighieri
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 maja 1980 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
postać: Profesor Lewandowska reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 maja 1980 |
Nowe przygody radiowych piratów
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1980 |
Festung Breslau albo liryczna pamiątka po tragicznym mieście nad Odrą
Jerzy Tuszewski
forma twórczości: role reżyseria: Tuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1980 |
Nowe przygody radiowych piratów
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 czerwca 1980 |
Nowe przygody radiowych piratów
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 czerwca 1980 |
Nowe przygody radiowych piratów
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 czerwca 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Hella reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 czerwca 1980 |
Nowe przygody radiowych piratów
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 czerwca 1980 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Hella reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lipca 1980 |
Nowe przygody radiowych piratów
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lipca 1980 |
Nowe przygody radiowych piratów
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lipca 1980 |
Mity i legendy morskie
Zofia Drapella
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lipca 1980 |
Nowe przygody radiowych piratów
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 lipca 1980 |
Nowe przygody radiowych piratów
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 sierpnia 1980 |
W imię wieczności - śmierć
Witold Banach
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 sierpnia 1980 |
Pożegnanie z braćmi Marx
Jerzy Górzański
forma twórczości: role reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 sierpnia 1980 |
Diabeł z "Małego Smakosza"
Jerzy Krzysztoń
postać: Barmanka reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 października 1980 |
W zastępstwie opatrzności
August Derleth
postać: Violet reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 grudnia 1980 |
Pan Cogito
Zbigniew Herbert
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1980 |
Stąd do wieczności
James Jones
postać: Mauren reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1980 |
Druga strona
Marcin Wolski
postać: Kobieta reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 stycznia 1981 |
Po balu
Filip Bajon
postać: Anka reżyseria: Bajon Filip, Bajon Filip teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1981 |
Dwa motywy włoskie
Julian Wołoszynowski
postać: Kolombina reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1981 |
Stąd do wieczności
James Jones
postać: Mauren reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 stycznia 1981 |
Stąd do wieczności
James Jones
postać: Georgette reżyseria: Zembaty Maciej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 stycznia 1981 |
Pod prąd
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 1981 |
Dunkanicha, księżyc i Siergiej
Andrzej Garczarek
postać: Aktorka reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 stycznia 1981 |
Pod prąd
Marcin Wolski
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lutego 1981 |
Kawiarenka wenecka
Carlo Goldoni
postać: Lizaura reżyseria: Wołłejko Czesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lutego 1981 |
Nora
Henrik Ibsen
postać: Krystyna Linde reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 marca 1981 |
Łysa śpiewaczka
Eugène Ionesco
postać: Pani Martin reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1981 |
Engagement
Filip Bajon
postać: Ewa reżyseria: Bajon Filip teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 kwietnia 1981 |
Czwartki ubogich
Roman Bratny
postać: Indianka reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 1981 |
Szósta! Szósta!
Tadeusz Peiper
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 sierpnia 1981 |
Pomyłka, proszę się wyłączyć
Lucille Fletcher, Allan Ullman
postać: Sekretarka reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 września 1981 |
Trucizna
John Dickson Carr
postać: Clarissa Twills reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1981 |
Milczeć pogodnie
Henryk Bardijewski
postać: Ona reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1981 |
Zamek Kaniowski
Seweryn Goszczyński
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 listopada 1981 |
Skarb
Leopold Staff
postać: "Dziwna" reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 listopada 1981 |
Obszar swobody
Henryk Bardijewski
postać: Klara reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 kwietnia 1982 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Charlotta Iwanowna reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 września 1982 |
Mandaryni
Simone de Beauvoir
postać: Maria reżyseria: Grotowska Stanisława teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 czerwca 1983 |
Cień posągu
Henryk Bardijewski
postać: Kobieta I reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 sierpnia 1983 |
Samuel Zborowski
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 grudnia 1983 |
Najpiękniejsza miłość Don Juana
Jules Amédée Barbey d'Aurevilly
postać: Markiza reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1983 |
Słońce też wschodzi
Ernest Hemingway
postać: Frances reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1983 |
Między ustami a brzegiem pucharu
Maria Rodziewiczówna
postać: Aurora reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 1984 |
Bracia Dalcz i spółka
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Ludwika reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 kwietnia 1984 |
Koniec Zgody Narodów
Teodor Parnicki
postać: Poczucie winy reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 maja 1984 |
Strefa ciszy
Władysław Wojciechowski
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 maja 1984 |
Kubuś Puchatek
Alan Alexander Milne
postać: Sowa Przemądrzała reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 czerwca 1984 |
Hymny duchowne
John Donne, George Herbert
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 czerwca 1984 |
Nie piszcie kryminałów
Witold Banach
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1984 |
Podróż
Stanisław Dygat
postać: Ermelinda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1984 |
Podróż
Stanisław Dygat
postać: Ermelinda reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 lipca 1984 |
Przypadki Idziego Blasa
Alain Rene Lesage
postać: Kamila reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lipca 1984 |
Chmury
Arystofanes
postać: Chór reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 sierpnia 1984 |
Odtrącony
Jerzy Kondracki
postać: Ewa reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 listopada 1984 |
Mediator
Urszula Kozanecka-Krzyśkow
postać: Isadora Duncan reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 stycznia 1985 |
Wyspa Pingwinów
Anatol France
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 stycznia 1985 |
Powrót do wiśniowego sadu
Elżbieta Staniszewska, Hanna Szof
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lutego 1985 |
Malcolm X przywódca czarnych muzułmanów
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lutego 1985 |
Malcolm X przywódca czarnych muzułmanów
Marek Tadeusz Nowakowski
forma twórczości: role reżyseria: Nowakowski Marek Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 marca 1985 |
Dziewczyna z kalendarza
Zofia Borowska
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1985 |
Dzieje grzechu
Stefan Żeromski
postać: Róża Niepołomska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1985 |
Dzieje grzechu
Stefan Żeromski
postać: Róża Niepołomska reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 maja 1985 |
Ze słońcem w kieszeni
Dorota Gellner
postać: Sąsiadka reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1985 |
Dawka
Maria Nurowska
postać: Kobieta reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lipca 1985 |
Poeta w Nowym Jorku
Federico García Lorca
forma twórczości: role reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1985 |
Akcja N.
Jarosław Warzecha
postać: Alina reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 grudnia 1985 |
Wieczność Gilena
Tadeusz Patulski
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 lutego 1986 |
Zielony diament
Jerzy Edigey
postać: Pani Duffey reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lutego 1986 |
Sprawa Muldena
Witold Komar
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 marca 1986 |
Ojciec Goriot
Honore de Balzac
postać: Wicehrabina de Reaussant reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1986 |
Wrzos
Maria Rodziewiczówna
postać: Bella reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 marca 1986 |
Wrzos
Maria Rodziewiczówna
postać: Bella reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1986 |
Haczyk na rekiny
Anna Onichimowska
postać: Mama reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1986 |
Polski Gargantua czy Sokrates
Karina Kloc
forma twórczości: role reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 kwietnia 1986 |
Muza domowa - emblemata
Zbigniew Morsztyn
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1986 |
Niedobra miłość
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1986 |
Niedobra miłość
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 grudnia 1986 |
Złociste słomki
Zofia Holska
postać: Mama reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1986 |
Ptaszki
Marian Grześczak
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 kwietnia 1987 |
Woda życia
Nathaniel Hawthorne
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 1987 |
Sezonowa miłość
Gabriela Zapolska
postać: Kobieta reżyseria: Zakrzewski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 lipca 1987 |
Rodzinka
Giovanni Guareschi
postać: Dziennikarka reżyseria: Giza Hanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1987 |
Schizofrenia
Tadeusz Patulski
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 września 1987 |
Dom przy wiadukcie
Wanda Majerówna
postać: Barbara reżyseria: Majerówna Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 grudnia 1987 |
Baby
Władimir Bałaszow
postać: Wassa Żurłakowa reżyseria: Kukuła Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 sierpnia 1989 |
Kalosze szczęścia
Hans Christian Andersen
postać: Pani reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1994 |
Opowiadanie króla Wysp Hebanowych
Bolesław Leśmian
postać: Niewolnica 2 reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|