18 marca 1989 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Łukasz reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 marca 1989 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Wąglik reżyseria: Malak Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 1989 |
Człowiek z marmuru – początek i koniec
Joanna Olczak-Ronikier
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 1989 |
Człowiek z marmuru – początek i koniec
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Henryczek reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 1989 |
Człowiek z marmuru – początek i koniec
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Kolega reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 grudnia 1989 |
Człowiek z marmuru – początek i koniec
Joanna Olczak-Ronikier
postać: ZMP-owiec reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 stycznia 1990 |
Kolejka
Władimir Sorokin
postać: Wasia reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
2 marca 1990 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Cyryl reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Zbójca reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Książę reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Narcyz reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 czerwca 1990 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Demon śniegu reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
31 grudnia 1990 |
Opera żebracza
John Gay
postać: Harry Paddington reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 kwietnia 1991 |
Cyd
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 kwietnia 1991 |
Cyd
Stanisław Wyspiański
postać: Don Arias reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 czerwca 1991 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Tranio reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 grudnia 1991 |
Forza Venite Gente, brat Franciszek
Mario Castellacci
postać: Kompan IV reżyseria: Jamróz Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 grudnia 1991 |
Forza Venite Gente, brat Franciszek
Mario Castellacci
postać: Muzułmanin reżyseria: Jamróz Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 grudnia 1991 |
Forza Venite Gente, brat Franciszek
Mario Castellacci
postać: Rufin reżyseria: Jamróz Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 maja 1992 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Parys reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
25 listopada 1992 |
Trędowata
Helena Mniszkówna
postać: Hrabia Morykoni reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 lutego 1993 |
Kochankowie piekła
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Oficer Księcia reżyseria: Fiedor Marek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 marca 1993 |
Baśń o zaklętym jaworze
Maria Kann
postać: Kasper reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 czerwca 1993 |
Mieszczanin szlachcicem
Molière
postać: Krawiec reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 czerwca 1993 |
Mieszczanin szlachcicem
Molière
postać: Turek reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 maja 1994 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Strażnik reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 maja 1994 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Żołnierz reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 października 1994 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 października 1994 |
Czerwone nosy
Peter Barnes
postać: Druce reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 grudnia 1994 |
Po górach, po chmurach... Pastorałka
Ernest Bryll
postać: Baran reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 grudnia 1994 |
Po górach, po chmurach... Pastorałka
Ernest Bryll
postać: Herod reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 grudnia 1994 |
Po górach, po chmurach... Pastorałka
Ernest Bryll
postać: Żołnierz reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 grudnia 1995 |
Macbeth
William Shakespeare
postać: Ross reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 lutego 1996 |
Pokochaj mnie...
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Poeta reżyseria: Krasińska Barbara teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
10 lutego 1996 |
Pokochaj mnie...
Joanna Olczak-Ronikier
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Krasińska Barbara teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 października 1996 |
Antygona
Sofokles
postać: Jeden z chóru reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 grudnia 1996 |
Przygody Tomka Sawyera
Mark Twain
postać: Billy Fischer reżyseria: Szurmiej Jan teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 lutego 1997 |
Nocne tańce Wieczystego
Joanna Olczak-Ronikier
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 lutego 1997 |
Nocne tańce Wieczystego
Joanna Olczak-Ronikier
postać: Poeta reżyseria: Orzechowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 stycznia 1998 |
Koniec wieku
Włodzimierz Nurkowski
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 czerwca 1998 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
William Shakespeare
postać: Jan Raugby reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
29 października 1998 |
Dziady cz. III. Cela Konrada
Adam Mickiewicz
postać: Jan Jankowski reżyseria: Kos Łukasz, Wrona Marek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 lutego 2000 |
Krawiec
Sławomir Mrożek
postać: Barbarzyńca I reżyseria: Wysocki Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 marca 2000 |
Jaś i Małgosia
Andrzej Zator
forma twórczości: role reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 maja 2000 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Kasper reżyseria: Sroka Adam teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 października 2000 |
Sparkleshark (Błysk rekina)
Philip Ridley
postać: Shane reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 kwietnia 2001 |
Kafka
(właść: Griebl Stefan) Franzobel
postać: Kafka reżyseria: Wysocki Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 lutego 2002 |
Prywatna klinika
John Chapman, Dave Freeman
postać: Gordon reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 kwietnia 2002 |
Księżniczka Turandot
Carlo Gozzi
postać: Kat/Strażnik reżyseria: Deszcz Katarzyna teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 lipca 2003 |
Życie: trzy wersje
Yasmina Reza
postać: Henryk reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 grudnia 2003 |
Betlejem - misterium na Boże Narodzenie
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Archanioł reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 maja 2004 |
Biznes
John Chapman, Jeremy Lloyd
postać: Kurt Hoffman reżyseria: Fedorowicz Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Książę reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Narcyz reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 listopada 2004 |
Królowa Śniegu
Hans Christian Andersen
postać: Zbójca reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lutego 2005 |
Proces
Franz Kafka
postać: Józef K. reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 czerwca 2005 |
Cz@t. Projekt rozmyślnie niedokończony
Krzysztof Rudowski
forma twórczości: role reżyseria: Cianciara Agnieszka, Jarzymowski Bartosz teatr: Teatr Współczesny, Kraków
|
10 grudnia 2005 |
Ryszard III
William Shakespeare
postać: Richmond reżyseria: Stuhr Jerzy teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 października 2006 |
Gąska
Nikołaj Kolada
postać: Fiodor reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
2 czerwca 2007 |
Niezwykły dom pana A., czyli skradzione dźwięki
Alan Ayckbourn
postać: Tata reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
16 listopada 2007 |
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
postać: Piotr reżyseria: Celiński Andrzej teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
7 marca 2008 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
postać: Książę Maroka reżyseria: Svoboda Tomáš teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 maja 2008 |
Wszystko o mężczyznach
Miro Gavran
forma twórczości: role reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 grudnia 2008 |
Pół żartem, pół sercem
Ken Ludwig
postać: Jack reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 kwietnia 2009 |
Przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna
Ivo Brešan
postać: Andre Škunca reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
14 października 2009 |
Stefcia Ćwiek w szponach życia
Dubravka Ugrešić
postać: Szofer, Trójbiceps, Intelektualista/Fryzjer Autorki reżyseria: Przyłęcki Mateusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 grudnia 2010 |
Pomieszanie z poplątaniem
Michael Frayn
postać: Chris reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 grudnia 2010 |
Pomieszanie z poplątaniem
Michael Frayn
postać: Pasażer Bloss reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 grudnia 2010 |
Pomieszanie z poplątaniem
Michael Frayn
postać: Peter reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
18 lutego 2011 |
Mechaniczna pomarańcza
Antony Burgess
postać: Deltowicz/Aktor reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 2011 |
Za kurtyną. Jazz Miło... sza!
Czesław Miłosz
forma twórczości: role reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
9 marca 2012 |
Królik Królik
Coline Serreau
postać: Daniel reżyseria: Szumiec Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
5 października 2012 |
Kubuś i jego pan
Milan Kundera
postać: Pan Kubusia reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
1 lutego 2013 |
Kochanowo i okolice
Przemysław Jurek
postać: Jaromir reżyseria: Waligórski Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 marca 2014 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Klaudiusz, Duch Ojca Hamleta reżyseria: Minkowski Krzysztof teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
17 października 2014 |
Hotel Westminster
Ray Cooney
postać: Richard Willey reżyseria: Nurkowski Włodzimierz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
6 lutego 2015 |
Ballada o Nowej Hucie
Piotr Waligórski
postać: Heniek Tragarz Sensu reżyseria: Waligórski Piotr teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 maja 2015 |
Wychowanka
Aleksander Fredro
postać: Hryńko Bajduła reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
30 października 2015 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kalisz Marcin teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 marca 2016 |
Viagra
Fred Apke
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
12 marca 2016 |
Viagra
Fred Apke
postać: Rolf reżyseria: Obara Tomasz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
4 czerwca 2016 |
Miarka za miarkę
William Shakespeare
postać: Wincencjo reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 listopada 2016 |
Sekretne życie Friedmanów
Daniel Sołtysiński, Marcin Wierzchowski
postać: Arnold Friedman reżyseria: Wierzchowski Marcin teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
22 stycznia 2017 |
Rewizor. Będzie wojna!
Artur Pałyga
postać: Komendant Straży Miejskiej reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
20 kwietnia 2017 |
Beczka prochu
Dejan Dukovski
forma twórczości: role reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
28 maja 2017 |
Akt równoległy
Derek Benfield
postać: Ferris reżyseria: Łomnicki Tadeusz teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
21 stycznia 2018 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Dziad reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 czerwca 2018 |
Hańba
John Maxwell Coetzee
postać: David Lurie reżyseria: Wierzchowski Marcin teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 grudnia 2018 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Mistrz reżyseria: Passini Paweł teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
8 marca 2019 |
Zmowa milczenia
.
postać: Pan reżyseria: Liber Marcin teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
15 czerwca 2019 |
Nowa Huta
.
forma twórczości: role reżyseria: Zoń Jerzy teatr: Teatr KTO, Kraków
|
7 grudnia 2019 |
Anioły w Ameryce
Tony Kushner
postać: Roy M. Cohn Roy M. Cohn reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
19 czerwca 2020 |
Solaris
Stanisław Lem
postać: Andre Berton reżyseria: Wierzchowski Marcin teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
13 grudnia 2020 |
Władczyni much
Magda Fertacz
postać: Ojciec reżyseria: Dworakowski Konrad teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|
3 czerwca 2021 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: iwan Wojnicki reżyseria: Bogajewska Małgorzata teatr: Teatr Ludowy, Kraków-Nowa Huta
|