19 stycznia 1962 |
Borys Godunow
Puszkin Aleksander
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Szletyński Henryk teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
17 marca 1962 |
Król Lear
Shakespeare William
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Hubner Zygmunt teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
19 lipca 1962 |
Egmont
Goethe Johann Wolfgang
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Hubner Zygmut teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
20 grudnia 1962 |
Dwa teatry
Szaniawski Jerzy
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Braun Kazimierz teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
6 kwietnia 1963 |
Sen srebrny Salomei
Słowacki Juliusz
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
30 listopada 1963 |
Bracia Karamazow
Dostojewski Fiodor
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
15 lutego 1964 |
Dziady
Mickiewicz Adam
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Skuszanka Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
25 kwietnia 1964 |
Makbet
Shakespeare William
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Axer Otto teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
18 lipca 1964 |
Ballada polska
Drozdowski Bogdan
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Krasowski Jerzy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
22 stycznia 1965 |
Miarka za miarkę
Shakespeare William
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Bardini Aleksander teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
4 grudnia 1965 |
Balladyna
Słowacki Juliusz
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Krzemiński Władysław teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
4 lutego 1966 |
Irydion
Krasiński Zygmunt
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
1 lipca 1966 |
Derby w pałacu
Abramow-Newerly Jarosław
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Rene Ludwik teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
17 marca 1967 |
Pieszo w powietrzu
Ionesco Eugene
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Axer Erwin teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
5 października 1967 |
Pan Jowialski
Fredro Aleksander
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
31 października 1967 |
Nam nie drewno potrzebne ...
Jesienin Sergiusz
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Bonacka Ewa teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
18 stycznia 1968 |
Strażak Tot
Orkeny Istvan
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
4 maja 1968 |
Kobieta bez skazy
Zapolska Gabriela
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
3 sierpnia 1968 |
Sułkowski
Żeromski Stefan
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
12 grudnia 1968 |
Lilla Weneda
Słowacki Juliusz
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
4 stycznia 1969 |
Medea
Eurypides
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Pawlicki Michał teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
7 lutego 1969 |
Świadkowie, Zeznanie
Uhde Milan, Karvas Peter
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
15 marca 1969 |
Klątwa
Wyspiański Stanisław
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Gruda Józef teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
4 maja 1969 |
Non stop
Bordowicz Maciej Zenon
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
11 maja 1969 |
Martwe dusze
Gogol Mikołaj
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Hańcza Władysław teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
4 lipca 1969 |
Jezioro
Bardijewski Henryk
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Koenig Joanna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
12 lipca 1969 |
Szkoła kobiet
Bogusławski Wojciech
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
30 października 1969 |
Ostatnie piętro
Przeździecki Jerzy
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Bordowicz Maciej teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
20 listopada 1969 |
Intryga i miłość
Schiller Fryderyk
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
4 stycznia 1970 |
Ballada o tamtych dniach
Grodzieńska S., Jurandot J.
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Wojciechowski Lech teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
31 stycznia 1970 |
Ciotunia
Fredro Aleksander
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Koenig Joanna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
14 marca 1970 |
Cymbelin
Shakespeare William
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
20 marca 1970 |
Nocna eskorta
Vah Juraj
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
22 kwietnia 1970 |
Bolszewicy
Szatrow Michaił
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
3 maja 1970 |
Pacjent
Otwinowski Stefan
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
30 czerwca 1970 |
Noe i jego menażeria
Łomnicki Tadeusz
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Bordowicz Maciej teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
12 lipca 1970 |
Księżniczka na opak wywrócona
Calderon de la Barca
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
8 listopada 1970 |
Chłopcy
Grochowiak Stanisław
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
27 listopada 1970 |
Na szkle malowane
Bryll Ernest
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
12 grudnia 1970 |
Wariat
Przeździecki Jerzy
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Wojciechowski Lech teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
10 lutego 1971 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
Shakespeare William
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Bordowicz Maciej teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
11 marca 1971 |
Nim zapieje kur
Bukovcan Ivan
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
24 kwietnia 1971 |
Rzymska wiosna
Kubacki Wacław
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
3 lipca 1971 |
Faust
Goethe Johann Wolfgnag
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Szajna Józef teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
9 lipca 1971 |
Dziewiąty sprawiedliwy
Jurandot Jerzy
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
16 października 1971 |
Niewinni winowajcy
Ostrowski Aleksander
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
30 grudnia 1971 |
Porfirion Osiełek
Gałczyński Konstanty Ildefons
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
26 lutego 1972 |
Chory z urojenia
Moliere
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
18 marca 1972 |
Lęki poranne
Grochowiak Stanisław
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
5 lipca 1972 |
Klik-klak
Abramow Jarosław
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Laskowska Wanda teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
9 listopada 1972 |
Jak wam się podoba
Shakespeare William
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
18 listopada 1972 |
Parady
Potocki Jan, Grochowiak St.
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Wojciechowski Lech teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
13 stycznia 1973 |
Tragedia optymistyczna
Wiszniewski Wsiewołod
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
24 lutego 1973 |
Świętoszek
Moliere
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kajzar Helmut teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
8 kwietnia 1973 |
Uczeń diabła
Shaw George Bernard
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
16 czerwca 1973 |
Upiory
Ibsen Henryk
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Pawlicki Michał teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
6 października 1973 |
Moralność pani Dulskiej
Zapolska Gabriela
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
30 listopada 1973 |
Życie jawą
Bryll Ernest
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
14 lutego 1974 |
Mazepa
Słowacki Juliusz
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Bordowicz Maciej Z. teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
17 marca 1974 |
Stary, Głupi i Anioł
Kawalec Julian
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
10 maja 1974 |
Twarzą w twarz
Makarewicz Andrzej
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Pawlicki Michał teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
30 maja 1974 |
Okapi
Grochowiak Stanisław
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
12 lipca 1974 |
Złodzieje
Myśliwski Wiesław
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Minkiewicz Anna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
1 lutego 1975 |
Świeczka zgasła, Pan Benet
Fredro Aleksander
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
16 kwietnia 1975 |
Zeszłego lata w Czulimsku
Wampiłow Aleksander
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Minkiewicz Anna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
17 lipca 1975 |
Otello
Shakespeare William
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
3 grudnia 1975 |
Cyd
Corneille Pierre
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
12 marca 1976 |
Antoniusz i Kleopatra
Shakespeare William
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Simonow Jewgienij teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
21 maja 1976 |
Błazeńska czapka
Pirandello Luigi
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Bordowicz Maciej teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
13 stycznia 1977 |
Maskarada
Iwaszkiewicz Jarosław
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Gogolewski Ignacy teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
3 lipca 1977 |
Przy pełni księżyca
Szukszyn Wasilij
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
3 lutego 1978 |
Ballada Łomżyńska
Bryll Ernest
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
6 kwietnia 1978 |
Gra snów
Strindberg August
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Prus Maciej teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
12 maja 1978 |
Klucznik
Myśliwski Wiesław
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Ber Bogdan teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
3 czerwca 1978 |
Przebudzenie wiosny
Wedekind Frank
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Zaleski Krzysztof teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
30 listopada 1978 |
Dziady kowieńskie
Mickiewicz Adam
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kreczmar Jerzy teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
22 lutego 1979 |
Krawiec
Mrożek Sławomir
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Axer Erwin teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
24 lutego 1979 |
Cyrano de Bergerac
Rostand Edmond
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
10 marca 1979 |
Remi-dżin
Coburn L. Donald
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Stroux Karl Heinz teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
|
5 maja 1979 |
Profesja pani Warren
Shaw George Bernard
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
16 czerwca 1979 |
Celestyna
Rojas Fernando de
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Różewicz Stanisław teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
27 lipca 1979 |
Wesele pana Balzaca
Iwaszkiewicz Jarosław
forma twórczości: reżyseria światła reżyseria: Pieniak J. teatr: Teatr Polski, Warszawa
|