31 października 1964 |
Robin Hood
Barnaś Kazimierz
forma twórczości: role reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
29 grudnia 1964 |
Rano przeszedł huragan
Machejek Wojciech
postać: Zetwuemowiec reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
5 listopada 1965 |
Stara baśń
Józef Ignacy Kraszewski
postać: Leszek reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
30 grudnia 1965 |
Porwano konsula
Mdiwani Grigorij
postać: Policjant I reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
15 maja 1966 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Lekarz reżyseria: Ziemińska Jolanta teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 lipca 1966 |
Robinson Kruzoe
Defoe Daniel
postać: Piętaszek; Chłopiec I reżyseria: Ziętarski Wojciech teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Partyzant reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Żak I reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Służący reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Czarny żołnierz reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Pachołek reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Ganhoff reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Chłop reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1966 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Braciszek reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 lipca 1967 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Poseł Parysów reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 lipca 1967 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Więzień reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 grudnia 1967 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Widmo reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 grudnia 1967 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
31 stycznia 1969 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Barnaś Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
3 maja 1969 |
Przygody zbója Madeja
Ludomir Legut
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
20 marca 1970 |
Niezwykła przygoda
Odrowąż Janusz
postać: Tom reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
20 marca 1970 |
Niezwykła przygoda
Janusz Odrowąż
forma twórczości: choreografia reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
10 października 1970 |
Niewidzialna kochanka
Pedro Calderon de la Barca
postać: Rodrigo reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
10 października 1970 |
Niewidzialna kochanka
Pedro Calderon de la Barca
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
3 kwietnia 1971 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
postać: Harcerz reżyseria: Krzywka Julian teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
22 sierpnia 1971 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
forma twórczości: ewolucje taneczne reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
25 września 1971 |
Czapa
Janusz Krasiński
postać: Strażnik II reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
4 lutego 1972 |
Rewizor
Gogol Mikołaj
postać: Piotr Iwanowicz Dobczyński reżyseria: Korsan Noemi teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
22 kwietnia 1972 |
Czerwone pantofelki
Paul Kester
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
11 czerwca 1972 |
Ktoś nowy
Domański Marek
postać: Zawadko reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 listopada 1972 |
Balik gospodarski
Franciszek Zabłocki
forma twórczości: choreografia reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
19 lutego 1973 |
Rzecz o Koperniku
postać: Von Schvalbach reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
19 lutego 1973 |
Rzecz o Koperniku
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Von Schvalbach reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
31 maja 1973 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Francisko reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
31 maja 1973 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Majtek reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
31 maja 1973 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Rotmistrz reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
10 listopada 1973 |
Niebo i piekło
Merimee Prosper
postać: Agent tajnej służby reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
23 grudnia 1973 |
Nowe szaty króla
Szwarc Eugeniusz
postać: Błazen reżyseria: Mikulska Zofia teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 maja 1974 |
Kochany panie Ionesco
Tym Stanisław
forma twórczości: role reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
22 września 1974 |
O straszliwym smoku i dzielnym szewczyku, przepięknej królewnie i królu Gwoździku
Maria Kownacka
forma twórczości: układ ruchu reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
30 listopada 1974 |
Złoty chłopak
Odest Clifford
forma twórczości: role reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
30 listopada 1974 |
Złoty chłopak
Clifford Odets
postać: Człowiek z gongiem reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Teatr Ziemi Krakowskiej im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
7 marca 1976 |
Dziewięć serc
Hans Christian Andersen
postać: Ołowiany Żołnierzyk, Brzydkie Kaczątko reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
7 marca 1976 |
Dziewięć serc
Hans Christian Andersen
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 czerwca 1976 |
Przepraszam, czy tu biją?
Marek Piwowski
postać: Milicjant kierujący ruchem scenicznym reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 czerwca 1976 |
Przepraszam, czy tu biją?
Marek Piwowski
forma twórczości: układ tańca reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
7 listopada 1976 |
Burza
Aleksander Ostrowski
postać: Lokaj I reżyseria: Ford Hanaoka Bernard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 lutego 1977 |
Escurial
Michel de Ghelderode
postać: Mędrzec reżyseria: Duda Henryk teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
21 grudnia 1977 |
Janosik czyli na szkle malowane
Ernest Bryll
postać: Zbójnik Przemyślny reżyseria: Duda Henryk teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 kwietnia 1978 |
Łaźnia
Włodzimierz Majakowski
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Cybulski Bohdan teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1978 |
Dziwny jeździec
Michel de Ghelderode
postać: Starzec VI reżyseria: Duda Henryk teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
11 marca 1979 |
Baw się razem z nami
Ludwik Jerzy Kern
forma twórczości: konsultacja choreograficzna reżyseria: Wasiuczyński Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
25 marca 1979 |
Tor
Gawlik Jan Paweł
postać: Sędzia startowy reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
15 grudnia 1979 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Ojciec reżyseria: Gruda Józef teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
15 grudnia 1979 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: opracowanie choreograficzne reżyseria: Gruda Józef teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
17 lutego 1980 |
Gramofon szoł czyli dawnych wspomnień czar
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: choreografia reżyseria: Mikołajczyk Barbara teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
28 marca 1980 |
Białe małżeństwo
Tadeusz Różewicz
forma twórczości: plastyka ruchu reżyseria: Terpiłowski Lech teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
25 października 1980 |
Przesąd zwyciężony
Merimee Prosper
postać: Torreador reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
6 stycznia 1982 |
Ulica wielkiej kolędy
postać: Diabeł; Świątek; Powstaniec reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
4 kwietnia 1982 |
O Kasi, co gąski pogubiła
Maria Kownacka
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
6 czerwca 1982 |
Hamlet
Shakespeare William
postać: Ozyryk; Aktor reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
6 czerwca 1982 |
Tragiczna historia Hamleta księcia Danii
William Shakespeare
postać: Ozryk, Aktor reżyseria: Smożewski Ryszard teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1984 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Sprzedawca baloników reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1984 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Podróżny reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1984 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Garson hotelowy reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1984 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Bywalec reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1984 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Balonikarz reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 grudnia 1984 |
Żołnierz Królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 października 1985 |
Królewna Śnieżka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin
postać: Nieśmiałek reżyseria: Marcinkówna Ewa teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
6 grudnia 1985 |
Jak to wilków cała zgraja chciała porwać Mikołaja
Zbigniew Leśnicki
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Rausz Andrzej teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
30 maja 1987 |
Bal manekinów
Bruno Jasieński
postać: Latarnik reżyseria: Jakimiec Andrzej teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
30 maja 1987 |
Bal manekinów
Bruno Jasieński
postać: Lekarz reżyseria: Jakimiec Andrzej teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
26 września 1987 |
A kysz, śmierci, a kysz
Saltenis Sauliusz
postać: Bolesław reżyseria: Kakos Martin teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 stycznia 1989 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Wałkówna-Zbiróg Barbara teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 stycznia 1989 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Felek reżyseria: Wałkówna-Zbiróg Barbara teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
8 stycznia 1989 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Partyzant reżyseria: Wałkówna-Zbiróg Barbara teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
1 czerwca 1989 |
Chłopiec z gwiazd
Oscar Wilde
forma twórczości: asystent choreografa reżyseria: Zbiróg Józef teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
2 października 1989 |
Bawmy się czyli to i owo o ...
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wałkówna-Zbiróg Barbara teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
14 października 1989 |
Notatki z podziemia
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Małecki Grzegorz teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
30 maja 1992 |
Miasto
Bielatowicz Jan wg
postać: Pan Pietruszka reżyseria: Głomb Jacek teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
30 maja 1992 |
Miasto
Bielatowicz Jan wg
forma twórczości: ruch sceniczny reżyseria: Głomb Jacek teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
14 października 1992 |
Zorza
Bogusław Schaeffer
postać: Inspicjent reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
18 kwietnia 1993 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Orientides reżyseria: Andrucki Jacek teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
16 czerwca 1994 |
Pinokio
Maciej Staropolski
postać: Mieszczanin, Kuglarz, Zając, Lew reżyseria: Medwecki Jacek teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 grudnia 2008 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
forma twórczości: choreografia reżyseria: Kułagowski Zbigniew teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
12 grudnia 2008 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Święty Józef reżyseria: Kułagowski Zbigniew teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|
4 grudnia 2009 |
Kopciuszek
Jan Brzechwa
forma twórczości: choreografia reżyseria: Marcinkówna Ewa teatr: Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego, Tarnów
|