14 maja 1994 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Urzędnik poczty reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
10 grudnia 1994 |
Wesele
Elias Canetti
postać: Karol reżyseria: Hussakowski Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
6 stycznia 1995 |
Sanatorium pod Klepsydrą
Bruno Schulz
postać: Józef reżyseria: Peszek Jan teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
19 stycznia 1996 |
Opis obyczajów cz.II
Kitowicz Jędrzej
forma twórczości: role reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
12 kwietnia 1997 |
Obywatel Pekoś
Tadeusz Słobodzianek
postać: Pekoś reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
10 października 1997 |
Biedermann i podpalacze
Max Frisch
postać: Członek Straży Pożarnej reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
7 marca 1998 |
Słowa Boże
Ramón María del Valle-Inclán
postać: Senior Occhio reżyseria: Szydłowski Bartosz teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
10 stycznia 1999 |
Skóra węża
Slobodan Snajder
postać: Hasan reżyseria: Miletić-Orucević Tanja teatr: Stowarzyszenie Teatralne „Łaźnia”, Kraków
|
11 marca 1999 |
Godzina, w której nie wiedzieliśmy nic o sobie nawzajem
Peter Handke
forma twórczości: role reżyseria: Cieślak Piotr teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
4 września 1999 |
Bula bula
Jan Peszek
forma twórczości: role reżyseria: Peszek Jan teatr: przedstawienie impresaryjne
|
24 września 1999 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Albin reżyseria: Janiszewski Ireneusz teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
12 listopada 1999 |
Prorok Ilja
Tadeusz Słobodzianek
postać: Aćko reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
16 czerwca 2000 |
Kaleka z Inishmaan
Martin McDonagh
postać: Billy reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
10 listopada 2000 |
Triada
Strawiński Igor
postać: Syn Noego (gościnnie) reżyseria: Łazarkiewicz Piotr teatr: Teatr Wielki, Łódź
|
7 marca 2001 |
Śluby panieńskie, czyli magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Albin reżyseria: Janiszewski Ireneusz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
12 maja 2001 |
Stacha
Anna Schiller
postać: Jan reżyseria: Kempa Iwona teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
21 września 2002 |
Kurka Wodna
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
21 września 2002 |
Kurka Wodna
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Synek - Tadzio reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
30 stycznia 2003 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Aktor reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
30 stycznia 2003 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Francisco reżyseria: Dejmek Kazimierz teatr: Teatr Nowy, Łódź
|
30 grudnia 2003 |
Sto lat kabaretu... Krakowskie kabarety XX wieku
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Tym Stanisław, Grabowski Mikołaj, Materna Krzysztof teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
30 maja 2004 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Maska reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
30 maja 2004 |
Wyzwolenie
Stanisław Wyspiański
postać: Syn reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 września 2004 |
Łoże
Sergi Belbel
postać: Przyjaciel reżyseria: Peszek Jan teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
26 listopada 2004 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Morderca II, Żołnierz I reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
31 grudnia 2004 |
W Zielonym Baloniku
Krakowskie kabarety XX wieku
forma twórczości: role wieczór pt."Sto lat kabaretu" reżyseria: Materna Krzysztof teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
13 czerwca 2005 |
Cz@t. Projekt rozmyślnie niedokończony
Krzysztof Rudowski
forma twórczości: role reżyseria: Cianciara Agnieszka, Jarzymowski Bartosz teatr: Teatr Współczesny, Kraków
|
22 września 2005 |
Wielki człowiek do małych interesów
Aleksander Fredro
postać: Dolski reżyseria: Borczuch Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 lutego 2006 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Tomasz Dzióbek, Ściana reżyseria: Kleczewska Maja teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 lutego 2006 |
Matka
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Leon Węgorzewski reżyseria: Chołodziński Piotr teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
7 stycznia 2007 |
Ajas
Sofokles
postać: Ajas reżyseria: Spiss Maria teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
13 stycznia 2007 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Aleksander reżyseria: Zadara Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
25 lutego 2007 |
Oresteja
Ajschylos
postać: Apollo reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
15 września 2007 |
Pani Bóg Halina
Marek Miller
forma twórczości: role reżyseria: Spiss Maria teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 listopada 2007 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Spiss Maria teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 listopada 2007 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Natan reżyseria: Spiss Maria teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 kwietnia 2008 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 kwietnia 2008 |
Trans-Atlantyk
Witold Gombrowicz
postać: Księgowy Józef reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 września 2008 |
Piekarnia
Bertolt Brecht
postać: Washington Meyer reżyseria: Klemm Wojtek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 lutego 2009 |
Trylogia
Henryk Sienkiewicz
postać: Nowowiejski Młody reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 lutego 2009 |
Trylogia
Henryk Sienkiewicz
postać: Bogusław Radziwiłł reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
21 lutego 2009 |
Trylogia
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
26 kwietnia 2009 |
Pijacy
Franciszek Bohomolec
postać: Łykaczewski reżyseria: Wysocka Barbara teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 stycznia 2010 |
Utopia będzie zaraz
.
forma twórczości: role reżyseria: Zadara Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
27 lutego 2010 |
Amfitrion
Heinrich von Kleist
postać: Amfitrion reżyseria: Klemm Wojtek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 czerwca 2010 |
Wesele hrabiego Orgaza
Roman Jaworski
postać: Antychryst reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 czerwca 2010 |
Wesele hrabiego Orgaza
Roman Jaworski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 czerwca 2010 |
Wesele hrabiego Orgaza
Roman Jaworski
postać: Niemka/Dziennikarz 03 reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
27 marca 2011 |
Być albo nie być
Nick Whitby
postać: Grünberg reżyseria: Peschel Milan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 września 2011 |
Wejście smoka. Trailer
Mateusz Pakuła
postać: Brandon reżyseria: Szydłowski Bartosz teatr: Teatr Łaźnia Nowa, Kraków
|
16 czerwca 2012 |
Anatomia Tytusa Fall of Rome Komentarz do Szekspira
Heiner Müller
postać: Lucjusz reżyseria: Klemm Wojtek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
24 października 2012 |
Kontra
Anthony Shaffer
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr, Leszno
|
24 października 2012 |
Kontra
Anthony Shaffer
forma twórczości: role reżyseria: Peszek Błażej teatr: Teatr, Leszno
|
16 marca 2013 |
Meblościanka
Spektakl baletowy/ruchowy
forma twórczości: reżyseria teatr: Scena Tańca Współczesnego , Kraków
|
23 marca 2013 |
Poczet Królów Polskich
Marcin Cecko, Agnieszka Jakimiak, Sigismund Mrex, Szczepan Orłowski
postać: Jan I Olbracht reżyseria: Garbaczewski Krzysztof teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
8 marca 2014 |
W środku słońca gromadzi się popiół
Artur Pałyga
postać: Płomyk reżyseria: Faruga Wojciech teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
31 maja 2014 |
Edward II
Christopher Marlowe
postać: Królowa Izabela reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 października 2014 |
Król Ubu
Alfred Jarry
postać: Armia Ruska reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 października 2014 |
Król Ubu
Alfred Jarry
postać: Królowa Rozamunda/Szyper reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
16 października 2014 |
Król Ubu
Alfred Jarry
postać: Szczur reżyseria: Klata Jan teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 grudnia 2014 |
Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda
Karol Kurpiński
forma twórczości: reżyseria teatr: Warszawska Opera Kameralna, Warszawa
|
5 stycznia 2015 |
Superbohaterów 10/9
.
forma twórczości: koncepcja, reżyseria, reżyseria światła, scenariusz, scenografia reżyseria: Peszek Błażej teatr: PWST Kraków - Wydział Teatru Tańca w Bytomiu, Bytom
|
22 maja 2015 |
Ojciec matka tunel strachu
Martin Heckmanns
postać: Ojciec Johann Klein reżyseria: Klemm Wojtek teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
19 marca 2016 |
Książka telefoniczna
.
forma twórczości: role reżyseria: Buszewicz Michał teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
27 maja 2016 |
Dekalog
.
forma twórczości: role reżyseria: Gebing Tian teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 października 2016 |
Karol. Nowy ład świata
Sławomir Mrożek
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
5 stycznia 2017 |
Kosmos
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Garbaczewski Krzysztof teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 września 2017 |
Landszaft. Lekcja anatomii
Weronika Murek
forma twórczości: role reżyseria: Kalwat Katarzyna teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
10 listopada 2017 |
Hamlet
William Shakespeare
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
9 lutego 2019 |
Królestwo
Lars Trier von, Niels Vørsel
forma twórczości: role reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
28 marca 2019 |
Nic
.
forma twórczości: role reżyseria: Garbaczewski Krzysztof teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
8 maja 2019 |
Miłość
Beniamin Maria Bukowski
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
|
27 września 2019 |
Czartoryska. Artefakty
Piotr Froń, Mira Mańka
forma twórczości: role reżyseria: Mańka Mira teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 października 2019 |
Aktualny stan świata
.
forma twórczości: role reżyseria: Klugowski Karol teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
23 listopada 2019 |
Nasza Pani
Agnieszka Charkot
forma twórczości: opieka artystyczna reżyseria: Baładżanow Maria teatr: Teatr Czwarta Scena, Katowice
|
12 stycznia 2020 |
Świństwo
Marie Darrieussecq
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Nowy Proxima, Kraków
|
23 listopada 2020 |
Nazwisko
William Shakespeare
postać: Poloniusz reżyseria: Prokopiuk Paulina teatr: przedstawienie impresaryjne
|
17 lutego 2021 |
Tonąca dziewczyna
.
forma twórczości: role reżyseria: Klugowski Karol teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
3 lipca 2021 |
Czarny mnich
Antoni Czechow
forma twórczości: adaptacja, reżyseria reżyseria: Peszek Błażej teatr: Teatr Stary, Lublin
|
3 lipca 2021 |
Czarny mnich
Antoni Czechow
forma twórczości: role reżyseria: Peszek Błażej teatr: Teatr Stary, Lublin
|
27 listopada 2021 |
Wstyd
Marek Modzelewski
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
18 lutego 2022 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Podszewka reżyseria: Garbaczewski Krzysztof teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
8 października 2022 |
Zbrodnia z premedytacją
Witold Gombrowicz
forma twórczości: adaptacja, reżyseria reżyseria: Peszek Błażej teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
2 grudnia 2022 |
Książę Niezłomny
Juliusz Słowacki
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Warsicka Małgorzata teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
2 grudnia 2022 |
Książę Niezłomny
Juliusz Słowacki
forma twórczości: role reżyseria: Warsicka Małgorzata teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|