31 maja 1957 |
Skandal w Hollywood
Hemar Marian
postać: Basia reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
22 listopada 1957 |
Bliźniak
Zdzisław Gozdawa, Wacław Stępień
postać: Jadzia reżyseria: Orsza Jan teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
31 grudnia 1957 |
Gdy zawita satelita (noworoczna rewia)
Program składany/kabaretowy/rewiowy
forma twórczości: role reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina, Orsza Jan teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
15 marca 1958 |
Gbury
Carlo Goldoni
postać: Colombina reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
15 marca 1958 |
Gbury
Carlo Goldoni
postać: Łucja reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
28 listopada 1959 |
Dotykać nie wolno
Miklos Gyarfas, Andras Visky
postać: Ewa reżyseria: Łozińska Zuzanna teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
10 marca 1960 |
Kocham, kocham
Michał Czerwiński, Włodzimierz Mass
postać: Nina Aleksandrowna Czełnokowa reżyseria: Orsza-Łukasiewicz Janina teatr: Teatry Dolnośląskie, Jelenia Góra-Wałbrzych
|
20 października 1962 |
Fantazy, czyli Nowa Dejanira
Juliusz Słowacki
postać: Dianna reżyseria: Smela Bolesław teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
20 października 1962 |
Fantazy, czyli Nowa Dejanira
Juliusz Słowacki
postać: Helenka reżyseria: Smela Bolesław teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
5 grudnia 1963 |
Czarodziej z Doliny Księżyca
Paweł Malarewski
postać: Bajka reżyseria: Łozińska Zuzanna teatr: Teatry Dolnośląskie (Jelenia Góra), Jelenia Góra-Wałbrzych
|
3 grudnia 1966 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Hanka reżyseria: Domańska Stefania teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
17 września 1967 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Matka Hipolita reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
17 września 1967 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Towarzyszka I reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
30 września 1967 |
Szczęście Frania
Włodzimierz Perzyński
postać: Langmanowa reżyseria: Tychowa Lucyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
4 listopada 1967 |
Trębacze
Woroszylski Wiktor
forma twórczości: role reżyseria: Targońska T., Błeszyński J. teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
30 grudnia 1967 |
Kłopoty zbója Madeja
Ludomir Legut
postać: Czarownica reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
6 kwietnia 1968 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Mamka Julii reżyseria: Stefański Lech Emfazy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
18 maja 1968 |
Wilcze doły
Morawski Zdzisław
postać: Bufetowa reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
23 listopada 1968 |
Proces
Bożena Winnicka
postać: Zofia Myszkowska reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
2 stycznia 1969 |
Czerwony Kapturek
Eugeniusz Szwarc
postać: Babcia Czerwonego Kapturka reżyseria: Gawęda Kazimierz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
12 kwietnia 1969 |
Druga twarz
Jurgen Fricke
postać: Pani Grimm reżyseria: Obidowicz Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
28 czerwca 1969 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Pani Dobrójska reżyseria: Rościszewski Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
27 września 1969 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Szwaczka reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
1 lutego 1970 |
Gwałtu, co się dzieje
Aleksander Fredro
postać: Urszula reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
4 kwietnia 1970 |
Dziś do ciebie przyjść nie mogę
Lech Budrecki, Ireneusz Kanicki
forma twórczości: role reżyseria: Cywińska Helena teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
4 kwietnia 1970 |
Dziś do ciebie przyjść nie mogę
Lech Budrecki, Ireneusz Kanicki
forma twórczości: role reżyseria: Cywińska Helena teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
16 stycznia 1971 |
Niewidzialna kochanka
Calderon Pedro de la Barca
postać: Dona Beatriz reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
21 października 1972 |
Grupa Laokoona
Tadeusz Różewicz
postać: Sprzątaczka reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
19 stycznia 1973 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Anfisa reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
8 czerwca 1973 |
Cudzołóstwo ukarane
Janusz Głowacki
postać: Delegatka reżyseria: Choińska Alicja teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
26 lipca 1973 |
Dzwony zwycięstwa
Stanisław Goszczurny
postać: Pipkowa reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Ziemi Gdańskiej, Gdynia
|
17 stycznia 1974 |
Don Carlos
Friedrich Schiller
postać: Markiza Mondecar reżyseria: Lachnitt Walerian teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
20 czerwca 1974 |
Ballada o tamtych dniach
Stefania Grodzieńska, Jerzy Jurandot
postać: Matka Zygmunta reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
1 kwietnia 1976 |
Król Edyp
Sofokles
postać: Tebanka z chóru reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 marca 1977 |
Egzamin
Jan Paweł Gawlik
postać: Prof. Lewandowska reżyseria: Sopoćko Jerzy teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
17 lutego 1978 |
Dom lalki (Nora)
Henrik Ibsen
postać: Piastunka reżyseria: Rozen Henryk teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
2 lutego 1979 |
Gromiwoja
Arystofanes
postać: Stratyllida reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
20 grudnia 1979 |
Symfonia domowa
Domański Piotr J.
postać: Felicja Zygul reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
20 grudnia 1979 |
Symfonia domowa
Domański Piotr J.
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Łastawiecki Kazimierz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
8 maja 1980 |
Okrutne zabawy
Arbuzow Aleksiej
postać: Matka Neli reżyseria: Wilkoński Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
26 września 1980 |
Wiatr od morza
Stefan Żeromski
forma twórczości: role reżyseria: Kuszewski Jarosław teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
25 stycznia 1981 |
Krasnoludki, krasnoludki ...
Kijonka Tadeusz
postać: Artystka; Macocha reżyseria: Jeruzal Jan teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 maja 1981 |
Zapomnieć o Herostratesie
Gorin Grigorij
forma twórczości: role reżyseria: Bargiełowski Daniel teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 grudnia 1981 |
Król Jeleń II
Korzeniewski Bohdan
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 grudnia 1981 |
Król Jeleń II
Korzeniewski Bohdan
forma twórczości: role reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
27 lutego 1982 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Matka reżyseria: Lachnitt Walerian teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
15 maja 1982 |
Osiem kobiet
Robert Thomas
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
15 maja 1982 |
Osiem kobiet
Robert Thomas
postać: Chanel reżyseria: Pliszkiewicz Tadeusz teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
27 listopada 1982 |
Wielka tajemnica
Fischbach Ryszard Maria
postać: Starucha morska reżyseria: Fischbach Ryszard Maria teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
12 marca 1983 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Maryja Salome reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
11 czerwca 1983 |
Bezimienne dzieło
Stanisław Ignacy Witkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
11 lutego 1984 |
Policja
Sławomir Mrożek
postać: Żona sierżanta-prowokatora reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
9 listopada 1984 |
Brytan Bryś
Aleksander Fredro
postać: Krowa reżyseria: Markowicz Andrzej teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
24 stycznia 1985 |
Święto Winkelrida
Andrzejewski J., Zagórski J.
postać: Mieszczka reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 czerwca 1985 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Kobieta reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
22 czerwca 1985 |
Niech no tylko zakwitną jabłonie
Agnieszka Osiecka
postać: Pani reżyseria: Kamiński Zygmunt teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
27 lipca 1985 |
Teatr pana Dropsa
Brzechwa Jan
postać: Babcia; Pani reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Matka reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Panna respektowa reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
postać: Szlachcianka reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|
18 października 1986 |
Kram z piosenkami
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Kuleszanka Zofia teatr: Teatr Dramatyczny, Gdynia
|