25 listopada 1950 |
Ziemia wyzwolona
Władysław Rymkiewicz
postać: Narrator reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 grudnia 1950 |
50 warszawskich sylwestrów
Karolina Beylin
forma twórczości: role reżyseria: Dardziński Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1951 |
Kraszewski w Warszawie
August Wilkoński
postać: Panna Justyna reżyseria: Koczanowicz Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 stycznia 1951 |
Pierścień i róża, czyli historia Lulejki i Bulby
William Makepeace Thackeray
postać: Czarna wróżka reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 lutego 1951 |
Agent
Wiesław Zen
postać: KArolina reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 października 1951 |
Sprawa jednego konia
Józef Kuśmierek
postać: Zawidowska reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 lutego 1952 |
Dwie łuny
Edmund Niziurski
postać: Józka reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 marca 1952 |
Mortimer
Stanisław Stampfl
forma twórczości: role reżyseria: Dardziński Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 maja 1952 |
Pańskie dziady
Michał Bałucki
postać: Narrator I reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1952 |
Dobre miasto
Georgij Gulia
postać: Warwara Mirba reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 grudnia 1952 |
Krzesiwo
Hans Christian Andersen
postać: Królowa reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 grudnia 1952 |
Krzesiwo
Hans Christian Andersen
postać: Królowa reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1953 |
Ziemia posłuszna
Stanisław Stampfl, Władysław Żesławski
postać: Głos dziewczyny reżyseria: Dardziński Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1953 |
Ziemia posłuszna
Stanisław Stampfl, Władysław Żesławski
postać: Fanny reżyseria: Dardziński Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 marca 1954 |
Antek
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1954 |
Emancypantki
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Broniatowski Mieczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1954 |
Kordian
Juliusz Słowacki
postać: Narratorka reżyseria: Broniatowski Mieczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1954 |
Teatr Uniwersalny Eterek
Jeremi Przybora
postać: Lokatorka reżyseria: Przybora Jeremi teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 grudnia 1954 |
Czuk i Hek
Arkady Gajdar
postać: Matka reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 kwietnia 1955 |
Przygody Meliklesa Greka
Witold Makowiecki
postać: Narrator reżyseria: Broniatowski Mieczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 kwietnia 1955 |
Gędźby o sprawach ludzkich: o kochaniu, zdradzie i krzywdzie
Jan Koecher
forma twórczości: role reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1955 |
Miała dziewka żaka
Edward Fiszer, Tadeusz Kubiak
forma twórczości: role reżyseria: Ratschka Rudolf teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 maja 1956 |
Krzysztof
Krystyna Salaburska
postać: Matka Janki reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1956 |
Błękitny ptak
Maurice Maeterlinck
postać: Kotka Tylet reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 czerwca 1956 |
Błękitny ptak
Maurice Maeterlinck
postać: Kotka Tylet reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 listopada 1956 |
Panna ze snu
Włodzimierz Perzyński
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1956 |
Gavroche
Wiktor Hugo
forma twórczości: role reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 grudnia 1956 |
Hydra lerneńska
Agatha Christie
postać: Siostra Harrison reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 lutego 1957 |
Brzydkie kaczątko
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 maja 1957 |
Martwe dusze
Mikołaj Gogol
postać: Dama reżyseria: Dardziński Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1957 |
Koń Aleksandra Wielkiego
Baring Maurice
postać: Katarzyna Parr reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 czerwca 1957 |
Dzień tworzenia. Komedia bolesna bez prologu i epilogu
Magdalena Wroncka
postać: Żona reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 czerwca 1957 |
Tristan i Izolda
Joseph Bédier
postać: Brangien reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 lipca 1957 |
Zacznijcie się śmiać
Henryk Bardijewski
postać: Hrabina reżyseria: Wasowski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 sierpnia 1957 |
Wasz dzień jest moją nocą
Kazimierz Strzałka
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 września 1957 |
Bal manekinów
Bruno Jasieński
forma twórczości: role reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1957 |
Miłość
Tadeusz Kwiatkowski
postać: Carmencita reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 października 1957 |
Księga Apokryfów
Karol Čapek
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 listopada 1957 |
Pięcioro dzieci i coś
Edith Nesbit
postać: Martha reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 1957 |
Pięcioro dzieci i coś
Edith Nesbit
postać: Martha reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 listopada 1957 |
Pięcioro dzieci i coś
Edith Nesbit
postać: Martha reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lutego 1958 |
Dafnis drzewem bobkowym
Samuel Twardowski
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 marca 1958 |
Stara Warszawa
.
forma twórczości: role reżyseria: Ratschka Rudolf teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 kwietnia 1958 |
Tajemniczy ogród
Frances Eliza Hodgson Burnett
postać: Narrator reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 1958 |
Tajemniczy ogród
Frances Eliza Hodgson Burnett
postać: Narrator reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 maja 1958 |
Trójkąt na wyspie Rodos
Agatha Christie
postać: Marjorie Gold reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 maja 1958 |
Pani Holmes w akcji
Antoni Stański
postać: Mary Holmes reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 czerwca 1958 |
Polowanie na zamku
Antoni Stański
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1958 |
Porwanie Sabinek
Julian Tuwim
postać: Madzia reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 września 1958 |
Rower
Lucjan Szenwald
postać: Jaśka reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 października 1958 |
Skrzypce i paragrafy
Edward Fiszer
postać: Babcia reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 listopada 1958 |
Mój przyjaciel Marceli
Jan Koecher
forma twórczości: role reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 grudnia 1958 |
Doktor Watson i Hamlet
Antoni Stański
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1958 |
Proxima
Krzysztof Boruń, Andrzej Trepka
postać: Ingrid Karlson reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1958 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 stycznia 1959 |
Diabeł i karczmarka
Stefan Krzywoszewski
postać: Pamfila reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 stycznia 1959 |
Diabeł zakochany
Jacques Cazotte
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 1959 |
Monachomachia
Ignacy Krasicki
postać: Dama reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1959 |
Poemat otwarty
Tadeusz Różewicz
postać: Kobieta reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 kwietnia 1959 |
Życie Galileusza
Bertolt Brecht
postać: Śpiewaczka reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 1959 |
Traugutt
Konstanty Gaszyński, Stanisław Strumph-Wojtkiewicz
postać: Narrator reżyseria: Broniatowski Mieczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 czerwca 1959 |
Granica
Zofia Nałkowska
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 września 1959 |
Noc w kabarecie Rivoli
Antoni Stański
forma twórczości: role reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 stycznia 1960 |
S.O.S.
Agatha Christie
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1960 |
Iwan Sawicz Podżabrin
Iwan Gonczarow
postać: Anna Pawłowna reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1960 |
Chcemy być inni
Halina Auderska
postać: Krystyna reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 października 1960 |
Zielnik snów
Federico García Lorca
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 października 1960 |
Dzień dobry, panie Chopin
Hanna Januszewska
postać: Justyna Chopin reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1960 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Panna Howard reżyseria: Dardziński Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1961 |
Pułapka
Karl Josef Beneš
postać: Herta reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1961 |
Powrót posła
Julian Ursyn Niemcewicz
postać: Pokojówka Agata reżyseria: Broniatowski Mieczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 maja 1961 |
Kwiat małej Idy
Hans Christian Andersen, Hanna Januszewska
postać: Pani Jensen reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 maja 1961 |
Chwała zwyciężonym
Nadzieja Drucka
postać: Stefania Żukowa reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 października 1961 |
Krzyżówka
Halina Pietrusiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Tomaszewska Rena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 października 1961 |
Godzina pąsowej róży
Maria Krüger
postać: Matka reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 listopada 1961 |
Bohater Pana Prusa
Zofia Woźnicka
postać: Narrator reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 listopada 1961 |
Stracony syn
Aleksiej Arbuzow
postać: Anna Czeremuszkina reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1961 |
Do nowej szkoły
Karol Koźmiński
postać: Narrator reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1961 |
Podróż po Warszawie
Feliks Schober
postać: Marysia reżyseria: Ratschka Rudolf teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 stycznia 1962 |
Jak myślicie
Kazimierz Zalewski
postać: Waleria reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
31 marca 1962 |
Pokój na poddaszu
Wanda Wasilewska
postać: Narrator reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 kwietnia 1962 |
Jedziemy
Henryk Rostworowski
postać: Pośpieszanka reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 maja 1962 |
Lalka
Bolesław Prus
forma twórczości: role reżyseria: Dardziński Bronisław, Kopalko Zbigniew, Przybora Jeremi, Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 maja 1962 |
Senator i białogłowa
Wanda Mitzner
postać: Elżbieta Kunicka reżyseria: Gorczycka Joanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 czerwca 1962 |
Dziwne obrazki
Marcel Ayme
forma twórczości: role reżyseria: Hermelin Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 lipca 1962 |
Koncert
Hermann Bahr
postać: Pani Fanny Mell reżyseria: Gorczycka Joanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 września 1962 |
Consilium facultatis
Jan Aleksander, syn Fredro
postać: Joasia reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1962 |
Alibi samochodu nr C-25-38
Stanisław Łubiński
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1962 |
Bajka o bajce
Andrzej Nowicki
postać: Wróżka reżyseria: Wiktorczyk Zenon teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 grudnia 1962 |
Butelka się zbiła
Jerzy Kierst
postać: Mama Ewki reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1962 |
Sklepy cynamonowe
Bruno Schulz
postać: Adela reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 kwietnia 1963 |
Poleńka
Antoni Czechow
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 kwietnia 1963 |
Piękny mój Cyceronie
Adam Mickiewicz, Edward Odyniec
postać: Marcelina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1963 |
Prawie tysiąc czwartków
Jerzy Janicki, Andrzej Mularczyk
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lipca 1963 |
Chłopiec z Georgii
Erskine Caldwell
postać: Marta Stroup reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 września 1963 |
Kalendarz stary i nowy
Stanisław Herakliusz Lubomirski
postać: Faramuszka reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 września 1963 |
Czeremcha pachnie gorzko
Maria Szulecka
postać: Konopkowa reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 października 1963 |
Bolek w Jeleniej Górze
Maria Szypowska
postać: Narrator reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1963 |
Dialog na święto narodzenia Chrystusa Pana
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 stycznia 1964 |
Mroźne sny
Michał Choromański
postać: Poprosiowa reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 lutego 1964 |
Milikilos
Konrad Fiałkowski
postać: Kobieta II reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 lutego 1964 |
Niedźwiedzi ząb
Joanna Gorczycka
postać: Narrator reżyseria: Gorczycka Joanna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 marca 1964 |
Ach, ten czas
Maria Szypowska
postać: Narrator reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 marca 1964 |
Za pan brat ze zmorami
Bolesław Leśmian
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1964 |
Białe pióro
Maria Szypowska
postać: Narrator reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1964 |
Wszystko dla naszej mamy
Magda Leja
postać: Pani Kozłowska reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1964 |
Bursztyn Królowej Bałtyku
Maria Szypowska
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 września 1964 |
Historia zamierzchła
Andrzej Nowicki, Joanna Wilińska
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1964 |
Na wsi wesele
Maria Dąbrowska
forma twórczości: role reżyseria: Markuszewski Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lutego 1965 |
Masło wyborowe
Jean Dutourd
postać: Narrator 2 reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1965 |
Pięć tulipanów i marynarz
Barbara Lewandowska
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 marca 1965 |
Dziwny pasażer
Tymoteusz Karpowicz
postać: Gospodyni reżyseria: Świderski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 sierpnia 1965 |
Paczka "Waweli"
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Zofia Orzyszko reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 września 1965 |
Żółta szafa
Halina Pietrusiewicz
postać: Betsy reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 września 1965 |
Rozwód po polsku
Jerzy Janicki
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 listopada 1965 |
Antrepryza narodowa
Zofia Orszulska
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1965 |
Jutro powrócą ptaki
Bohdan Drozdowski
postać: Wiśniewska reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1965 |
Baśń o szlachetnym myśliwym i wiernej przyjaźni
Halina Krzyżanowska
postać: Narrator reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 stycznia 1966 |
Schab ze śliwkami
Jerzy Kühn
postać: Żona Zbyszka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 stycznia 1966 |
Pocałunek
Kazimierz Truchanowski
postać: Pasażerka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 1966 |
Drewniany miecz
Halina Auderska
postać: Starościna reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 stycznia 1966 |
Słowo o wyprawie Igora
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 kwietnia 1966 |
Próba przyjaźni
Julia Hartwig
forma twórczości: role reżyseria: Wiśniewska Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 kwietnia 1966 |
Różowy balonik
Jadwiga Korczakowska
postać: Żona Czarnoksiężnika reżyseria: Hermelin Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1966 |
Bez korony
Halina Auderska
postać: Narrator reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 sierpnia 1966 |
Krwawe gody
Federico García Lorca
postać: Służąca reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 listopada 1966 |
Ryby strzeżcie się rybaków
Zbigniew Kopalko
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 listopada 1966 |
Dziennik klasowy
Hanna Ożogowska, Roman Pisarski
postać: Pani Kaczorowska reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 listopada 1966 |
Trubadur z Roussillon
Anonim
forma twórczości: role reżyseria: Opałek Wiesław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 grudnia 1966 |
Kiedy śpiewają kieliszki
Jadwiga Skotnicka
postać: Pani 2 reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 stycznia 1967 |
Nie odkładaj słuchawki
Mirosław Wawrzyniak
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 lutego 1967 |
Szkarłatnu krzew Dhak
Rudyard Kipling
postać: Matka Amery reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 kwietnia 1967 |
Chłopiec, który nie miał ochoty się uczyć
Giovanni Arpino, Julia Hartwig
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 czerwca 1967 |
Pani Bovary
Gustaw Flaubert
postać: Felicja reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 grudnia 1967 |
Panajotis
Anna Kowalska, Jerzy Kowalski
postać: Sofija reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 stycznia 1968 |
Potop
Henryk Sienkiewicz
postać: Kobieta reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 lutego 1968 |
Wolność i prawo
Jadwiga Chamiec
forma twórczości: role reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lutego 1968 |
Bolko i Regelinda
Halina Auderska
postać: Narrator reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 kwietnia 1968 |
Piórem, słowem i szablą
Julian Ursyn Niemcewicz, Bogdan Ostromęcki
postać: Pokojówka Agata reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1968 |
Droga do nieśmiertelności
Czesław Chruszczewski
postać: Żona reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 maja 1968 |
Jenny
Erskine Caldwell
postać: Klara reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 czerwca 1968 |
Wąsy i peruka
Józef Korzeniowski
postać: Kasztelanowa żmudzka reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 czerwca 1968 |
Pękają pąki kwiatów
Lucyna Legut
postać: Matka Kury reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1968 |
Agnieszka i siedmiu rycerzy
Jadwiga Żylińska
postać: Marta reżyseria: Krymkowa Klementyna teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 września 1968 |
Tamta jesień
Leszek Prorok
postać: Narzędziowa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 października 1968 |
Most
Tadeusz Rittner
postać: Mila reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 października 1968 |
Jawa czy sen
Zbigniew Jerzyna
forma twórczości: role reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1968 |
Zamienił stryjek siekierkę na kijek
Halina Pietrusiewicz
postać: Ciocia Regina reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1968 |
Misie nie chcą spać
Ludwik Górski
postać: Mama misiów reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 lutego 1969 |
Koncert włoski
Leszek Prorok
postać: Kodymowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 kwietnia 1969 |
Gdzie kucharek sześć
Halina Pietrusiewicz
postać: Ciocia Magda reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 1969 |
Dary dla Wodnika
Hanna Zdzitowiecka
forma twórczości: role reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 maja 1969 |
Dziwna przygoda ogrodnika Gauby
Janina Lohn
postać: Bimala reżyseria: Hermelin Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 maja 1969 |
Krakowski Grunwald
Julia Hartwig
forma twórczości: role reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 maja 1969 |
Tygrys
Julio Cortazar
postać: Mama reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 czerwca 1969 |
Słówko wyleci wróblem
Halina Pietrusiewicz
postać: Marcinowa reżyseria: Hermelin Halina teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 czerwca 1969 |
Róża
Eliza Orzeszkowa
postać: Idalia reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 września 1969 |
Dziura w płocie
Halina Pietrusiewicz
postać: Ciocia Franciszka teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 września 1969 |
Czarownica z Piaseczna
Maria Ziółkowska
postać: Stryjna reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 października 1969 |
Komunikat specjalny
Magdalena Kuszewska
forma twórczości: role reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1969 |
Gdzie jest Małgosia
Halina Pietrusiewicz
postać: Mama Staszka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1969 |
Mania Lazurek
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1969 |
Naszyjnik królowej
Lion Feuchtwanger
postać: Przekupka reżyseria: Szydłowska Natalia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 września 1970 |
Uśmiech Czechowa: W łaźni, Szczęście, Kameleon, Kapral, Priszibiejew
Antoni Czechow
postać: Matka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 września 1970 |
Złota kaczka
Roman Pisarski
postać: Głos pani reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 września 1970 |
Przygoda pana Takiegosobie
Maria Kral
postać: Gęś Pstrokata reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1970 |
Choinka
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1971 |
Berenika obcina włosy
Francis Scott Fitzgerald
postać: Józefina Harvey reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 maja 1971 |
Kot z pawim ogonem
Alina Afanasjew, Jerzy Afanasjew
postać: Kitajka reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 1971 |
Król Mięsopust
Jarosław Marek Rymkiewicz
postać: Belinda reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 maja 1971 |
Bilet do Hajnówki
Walentyna Toczyska
postać: Nauczycielka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 października 1971 |
Kraksa
Aleksander Fredro, Halina Pietrusiewicz
postać: Matka Darka reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 listopada 1971 |
Prawo dalekiej północy
Borys Gorbatow
postać: Olga Nawrocka reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1971 |
Posłuchajcie ludkowie
Janina Osińska
postać: Magdalena reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 stycznia 1972 |
Krzesło
Ireneusz Iredyński
postać: Żona burmistrza reżyseria: Borowski Henryk teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 stycznia 1972 |
Czary na górze Pelo-Padang
Robert Stiller
postać: Nenek Kebajan reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 czerwca 1972 |
Kłopoty z panem sarostą
August Wilkoński
postać: Starościna Bawolska reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lipca 1972 |
Krzywda
Stanisław Chruślicki
postać: Gospodyni reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 sierpnia 1972 |
Daleka jest droga do Tipperary
Anna Sudlitz
postać: Kobieta reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 października 1972 |
Przed podróżą
Teresa Lubkiewicz-Urbanowicz
postać: Głos kobiecy 2 reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 listopada 1972 |
Swoja dziewczyna
Władysław Dunarowski
postać: Magda reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 listopada 1972 |
Kapelusze
Jadwiga Skotnicka
postać: Siostra Sławnej Pani reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 listopada 1972 |
Kapelusze
Jadwiga Skotnicka
postać: Siostra Sławnej Pani reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 grudnia 1972 |
Jazda na jamniku do Burgas, miejscowości wypoczynkowej nad Morzem Czarnym
Jerzy Janicki
postać: Głos w słuchawce reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 stycznia 1973 |
Ciekawostki z Warszawy albo Mariaż pod nową kondycją zawarty
Jerzy Jackl, Zofia Orszulska
postać: Pani Matka reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Praczka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lutego 1973 |
Żagiel na niebie
Halina Auderska
postać: Przekupka Petronela reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1973 |
Pilna przesyłka do Londynu
Jerzy Janicki
postać: Praczka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 lutego 1973 |
Powrót na Itakę
Kazimierz Truchanowski
postać: Gospodyni reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 kwietnia 1973 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Pani Victurnien reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 kwietnia 1973 |
Nędznicy
Wiktor Hugo
postać: Pani Victurnien reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 maja 1973 |
Osmędeusze
Miron Białoszewski, Ludwik Hering
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 maja 1973 |
Uparty jak dzięcioł
Lucyna Legut
forma twórczości: role reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 lipca 1973 |
Naszyjnik dla mojej Sérminaz
Ahmedhan Abu-Bakar
postać: Sąsiadka reżyseria: Płaczek Edward teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 listopada 1973 |
Samobójstwo Olgi
Zygmunt Zeydler-Zborowski
postać: Wanda reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1973 |
Pamiętnik zbuntowanej
Mira Michałowska
postać: Pani Hania reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 grudnia 1973 |
Trzy złote za słowo
Andrzej Jarecki, Krzysztof Kąkolewski
forma twórczości: role reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 grudnia 1973 |
Sprawa honoru
Marian Gawalewicz
postać: Służąca reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lutego 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Pani Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Pani Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Pani Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Pani Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Pani Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Pani Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 marca 1974 |
Emancypantki
Bolesław Prus
postać: Pani Brzeska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 kwietnia 1974 |
Telemach w dżinsach
Adam Bahdaj
postać: Pani Sulejowa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
17 kwietnia 1974 |
Telemach w dżinsach
Adam Bahdaj
postać: Pani Sulejowa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 kwietnia 1974 |
Telemach w dżinsach
Adam Bahdaj
postać: Pani Sulejowa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
19 kwietnia 1974 |
Telemach w dżinsach
Adam Bahdaj
postać: Pani Sulejowa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 kwietnia 1974 |
Telemach w dżinsach
Adam Bahdaj
postać: Pani Sulejowa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 1974 |
Telemach w dżinsach
Adam Bahdaj
postać: Pani Sulejowa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
21 kwietnia 1974 |
Telemach w dżinsach
Adam Bahdaj
postać: Pani Sulejowa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 kwietnia 1974 |
Telemach w dżinsach
Adam Bahdaj
postać: Pani Sulejowa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 kwietnia 1974 |
Telemach w dżinsach
Adam Bahdaj
postać: Pani Sulejowa reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 września 1974 |
Kalejdoskop krakowski
Julia Hartwig
forma twórczości: role reżyseria: Broniatowski Mieczysław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 września 1974 |
O piątej na Champ-Èlyées
Krystyna Bronżewska
postać: Kelnerka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 listopada 1974 |
Stara latarnia
Hans Christian Andersen
postać: Głowa śledziowa reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 grudnia 1974 |
Boreasz
Hanna Januszewska
postać: Kuma Zima reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 stycznia 1975 |
Ziemia obiecana
Władysław Reymont
postać: Hela Jaskólska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 lutego 1975 |
Piękna Ihuoma
Elechi Amadi
postać: Wonuma reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 lutego 1975 |
Capuletti i Montecchi
Elżbieta Gepner
postać: Nowakowa reżyseria: Korewa Aleksandra teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1975 |
O człowieku, który nie chciał odkryć Ameryki
Bronisław Wiernik
forma twórczości: role reżyseria: Wiernik Bronisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1975 |
Kordian i Cham
Leon Kruczkowski
postać: Teklunia reżyseria: Bratkowski Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Ludwiczka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1975 |
I tatuś wróci
Jerzy Grzymkowski
postać: Jakubowska reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Ludwiczka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Ludwiczka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
14 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Ludwiczka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 maja 1975 |
Noce i dnie
Maria Dąbrowska
postać: Ludwiczka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 września 1975 |
Szmaragdowe oczy
Halina Auderska
postać: Pani Xavier reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 września 1975 |
Calineczka
Hans Christian Andersen
postać: Pani Kroaks-Brekekeks reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1975 |
Dzień pod szczęśliwą gwiazdą
Jan Koecher, Bogumiła Prządka
postać: Astropytia reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 grudnia 1975 |
Uciechy stanu małżeńskiego
Anonim
postać: Matka reżyseria: Tobiasz Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 stycznia 1976 |
Diabelskie sprawki
Alain Rene Lesage
postać: Marcela reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lutego 1976 |
Odpowiedzi twego przyjaciela
Siegfried Lenz
postać: Starsza kobieta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
8 lutego 1976 |
Delfino, aniele mój
Zygmunt Krasiński
postać: Narratorka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 lutego 1976 |
Diabelskie sprawki
Alain Rene Lesage
postać: Kobieta reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 czerwca 1976 |
Biedna mysz
Henryka Królikowska
postać: Kobieta 2 reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 lipca 1976 |
Ojciec i syn
Maria Jankowska
postać: Kelnerka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 sierpnia 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Fabianowa Bohatyrowiczowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
6 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Fabianowa Bohatyrowiczowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
postać: Fabianowa Bohatyrowiczowa reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1976 |
Nad Niemnem
Eliza Orzeszkowa
forma twórczości: role reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 września 1976 |
Pożegnanie z bronią
Ernest Hemingway
postać: Pielęgniarka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 września 1976 |
Karczma pod biblijnym mocarzem
Franciszek Sikorski
postać: Kobieta 1 reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 października 1976 |
Pan Teodor Zrzęda
Carlo Goldoni
postać: Markolina reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 października 1976 |
Panama albo przygody moich siedmiu wujków
Blaise Cendrars
postać: Matka Poety reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 1976 |
Cudaczek Wyśmiewaczek
Julia Duszyńska
postać: Pani nauczycielka reżyseria: Merenholc Helena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 grudnia 1976 |
Mozna umrzeć ze szczęścia
Jadwiga Skotnicka
postać: Staruszka reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lutego 1977 |
Leśnik
Maria Kuncewiczowa
postać: Cecylia reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 kwietnia 1977 |
Zaloty króla jegomości
Kazimierz Gliński
postać: Downarowa reżyseria: Maciejewski Wojciech teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 kwietnia 1977 |
Zabić czas, czyli retro, retro
Jerzy Rakowiecki
postać: Katarzyna reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 maja 1977 |
Apollo i Marsjasz
Jan Koecher
postać: Muza reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
22 maja 1977 |
Kłopoty z Heraklesem
Jan Koecher
postać: Pytia reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
12 czerwca 1977 |
Orion
Jan Koecher
postać: Pytia reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 czerwca 1977 |
Herakles i centaury
Jan Koecher
postać: Pytia reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lipca 1977 |
Fortele Jonatana Koota
Janusz Przymanowski
forma twórczości: role reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lipca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Ciotka Zosi Zgorzelskiej reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
27 lipca 1977 |
Sława i chwała
Jarosław Iwaszkiewicz
postać: Ciotka Zosi Zgorzelskiej reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1977 |
Srebrna gwiazda
Arthur Conan Doyle
postać: Pani Straker reżyseria: Tomaszewska Rena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
11 grudnia 1977 |
Na jednym płótnie
Teresa Bojarska
postać: Anna reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
15 stycznia 1978 |
Najszczęśliwszy człowiek na świecie, czyli Chaplin ma czkawkę
Józef Mayen
postać: Dozorczyni reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 marca 1978 |
Peleas i Melisanda
Maurice Maeterlinck
postać: Głos w chórze reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 marca 1978 |
Dług
Edward Kupiszewski
postać: Matka reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 marca 1978 |
Świętoszek
Molière
postać: Pani Pernelle reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
9 kwietnia 1978 |
Życie Bernarda, czyli jak zdobyć powodzenie
Adam Kreczmar
forma twórczości: role teatr: Teatr Polskiego Radia
|
5 maja 1978 |
Pościg
Stanisław Owoc
postać: Matka Zatorskiego reżyseria: Owoc Stanisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
10 czerwca 1978 |
Requiem dla Mary Redfield
Herbert Lawrence Block
postać: Pani Bells reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
24 czerwca 1978 |
Penelopa
Ludwik Hieronim Morstin
postać: Dziewczyna reżyseria: Warnecki Janusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
16 lipca 1978 |
Dowód osobisty
Jerzy Rakowiecki
postać: Praczka reżyseria: Rakowiecki Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|
18 września 1978 |
Doktor Murek
Tadeusz Dołęga-Mostowicz
postać: Koziołkowa reżyseria: Owidzki Juliusz teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1978 |
Morderstwo przy Park Lane
Arthur Conan Doyle
postać: Pani Hudson reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 listopada 1978 |
Pożegnanie z Marią
Tadeusz Borowski
postać: Stara reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 listopada 1978 |
Panna Rosita, czyli Mowa kwiatów
Federico García Lorca
postać: Gospodyni reżyseria: Kopalko Zbigniew teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1979 |
W koronie drzew
Ludmiła Marjańska
forma twórczości: role reżyseria: Wachowiak Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
28 marca 1979 |
Tańczące sylwetki
Arthur Conan Doyle
postać: Kucharka reżyseria: Tomaszewska Rena teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 kwietnia 1979 |
Czerwony bukiet
Tadeusz Rittner
postać: Stara Anielska teatr: Teatr Polskiego Radia
|
7 kwietnia 1979 |
Ten dobry człowiek z torbą na ramieniu
Władysław Orłowski
postać: Witkowska reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 maja 1979 |
Naprzód Warszawo
Jan Koecher
postać: Niewiasta reżyseria: Koecher Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
25 listopada 1979 |
Szare chłopskie chaty
Jan Kasprowicz
forma twórczości: role reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
2 grudnia 1979 |
Kichuś majstra Lepigliny
Janina Porazińska
postać: Narrator reżyseria: Żabczyńska Maria teatr: Teatr Polskiego Radia
|
29 lutego 1980 |
Komediantka
Władysław Reymont
postać: Sowińska reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
13 grudnia 1980 |
Wizyta w zjednoczeniu
Krzysztof Choiński
postać: Kobieta diabeł reżyseria: Rakowiecka Zofia teatr: Teatr Polskiego Radia
|
30 czerwca 1982 |
Bez jakichkolwiek podejrzeń
Ireneusz Kocyłak
postać: Stara reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 marca 1983 |
Pierścień i róża
Ludwik Świeżawski
postać: Czarna Wróżka reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1983 |
Pierścień i róża
Ludwik Świeżawski
postać: Czarna Wróżka reżyseria: Tatarkiewicz-Małkowska Wanda teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1985 |
Akcja N.
Jarosław Warzecha
postać: Czosnkowa reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
20 października 1985 |
Akcja N.
Jarosław Warzecha
postać: Matka reżyseria: Zelnik Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
3 marca 1986 |
Malutka Czarownica
Otfried Preussler
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 marca 1986 |
Malutka Czarownica
Otfried Preussler
forma twórczości: role reżyseria: Pruski Andrzej teatr: Teatr Polskiego Radia
|
4 kwietnia 1986 |
Piramida
Anna Jókai
postać: Dozorczyni reżyseria: Kulesza Marek teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 czerwca 1987 |
Mała Syrena
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1987 |
Cytadela
Georges Courteline
postać: Panna Cramb reżyseria: Pietrzykowski Sławomir teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 stycznia 1989 |
Michel de Ghelderode
Bernard Dubois, Thierry Genicot
forma twórczości: role reżyseria: Genicot Thierry teatr: Teatr Polskiego Radia
|
1 listopada 1989 |
Towarzysz podróży
Hans Christian Andersen
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
26 grudnia 1989 |
Sindbad
Bolesław Leśmian
forma twórczości: role reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
23 lutego 1991 |
Metamorfozy
Lucjusz Apulejusz
postać: Starucha reżyseria: Warenycia Jan teatr: Teatr Polskiego Radia
|
|
Ballada o parowozie
Jerzy Kierst
postać: Kobieta reżyseria: Kierst Jerzy teatr: Teatr Polskiego Radia
|