Przedstawienia

Trwa wczytywanie

Stanisława Przybyszewska

Sprawa Dantona



Obsada
Prolog
Drukarz
Jan Adamski
Blondyn
Stanisław Jędrzejewski
I Żołnierz Armii Rewolucyjnej
Mikołaj Grabowski
II Żołnierz Armii Rewolucyjnej
Marian Dziędziel
I Komisarz
Jerzy Sagan
II Komisarz
Wojciech Krupiński
Murarz
Józef Harasiewicz
Inwalida
Juliusz Zawirski
Szpicel
Jerzy Kopczewski
Student
Jacek Andrucki
Konwojent
Andrzej Grabowski
Inteligent
Feliks Szajnert
Gospodyni
Maria Świętoniowska
Dama
Maria Nowotarska
Suzon
Urszula Popiel
Madeleine
Maria Przybylska
Skazaniec
Sławomir Rokita
Lud
Maria Andruszkiewicz
 
Antonina Barczewska
 
Joanna Bogacka
 
Małgorzata Darecka
 
Ewa Stojowska
 
Halina Wyrodek
 
Paweł Galia
 
Jerzy Grałek
 
Julian Jabczyński
 
Andrzej Kruczyński
 
Leszek Kubanek
 
Henryk Matwiszyn
 
Alexander Polek
 
Władysław Sokalski
 
Janusz Świerczyński
 
Jerzy Woźniak
*
Danton
Jerzy Nowak
Louise
Anna Sokołowska
Westermann
Janusz Ostrowski
Delacroix
Wojciech Ziętarski
Camille Desmoulins
Romuald Michalewski
Bourdon de l`Oise
Marian Cebulski
Philippeaux
Andrzej Balcerzak
Fabre d`Eglantine
Eugeniusz Fulde
Héraul de Sĕchelles
Janusz Świerczyński
Komitet Ocalenia Publicznego
Robespierre
Jerzy Kryszak
Saint-Just
Stanisław Elsner
Billaud
Karol Podgórski
Barère
Jan Prochyra
Carnot
Stefan Rydel
Collot d`Herbois
Tadeusz Szybowski
Lindet
Edward Rączkowski
Woźny
Władysław Sokalski
Komitet Bezpieczeństwa Publicznego
Vadier
Hugo Krzyski
Amar
Ambroży Klimczak
Deputowani w Konwencji
Tallien, przewodniczący
Jerzy Sagan
Legendre
Leszek Kubanek
Courtois
Henryk Matwiszyn
Merlin
Julian Jabczyński
oraz
Jan Adamski
 
Jacek Andrucki
 
Marian Dziędziel
 
Paweł Galia
 
Andrzej Grabowski
 
Mikołaj Grabowski
 
Jerzy Grałek
 
Józef Harasiewicz
 
Stanisław Jędrzejewski
 
Ambroży Klimczak
 
Jerzy Kopczewski
 
Andrzej Kruczyński
 
Wojciech Krupiński
 
Hugo Krzyski
 
Alexander Polek
 
Edward Rączkowski
 
Sławomir Rokita
 
Władysław Sokalski
 
Feliks Szajnert
 
Janusz Świerczyński
 
Jerzy Woźniak
 
Juliusz Zawirski
*
Fouquier - prokurator Trybunału Rewolucyjnego
Jerzy Grałek
Herman - przewodniczący Trybunału Rewolucyjnego
Józef Harasiewicz
Sekretarz Komitetu Ocalenia Publicznego
Sławomir Rokita
Sanson, kat
Feliks Szajnert
Fryzjerzy
Juliusz Zawirski
 
Alexander Polek
 
Jacek Andrucki
 
Andrzej Grabowski
Dozorca więzienia
Andrzej Kruczyński

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji