Przedstawienia

Trwa wczytywanie

Richard Wagner

Tristan

choreografia
Krzysztof Pastor
muzyka
Richard Wagner
aranżacja muzyczna
Henk de Vlieger
libretto
Carel Alphenaar Krzysztof Pastor
dyrygent
Tadeusz Kozłowski
scenografia
Katarzyna Nesteruk
kostiumy
Maciej Zień
asystent choreografa
Alison Sandgren
reżyseria światła
Bogumił Palewicz
projekcje
Platige Image
korepetytor baletu
Walery Mazepczyk Kalina Schubert Renata Smukała
asystent dyrygenta
Marta Kluczyńska Wojciech Semerau-Siemianowski
asystent scenografa
Lilia Ostrouch Wanda Radwan-Richard Jadwiga Wóycicka
akompaniator baletu
Renata Gniatkowska Jerzy Jarawka Robert Kania Danuta Rzążewska
Obsada
Tristan, młody rycerz
Jan-Erik Wikström
 
Paweł Koncewoj
 
Maksim Wojtiul
Izolda, jasnowłosa księżniczka
Dagmara Dryl
 
Izabela Milewska
 
Aleksandra Liashenko
Blancheflor, opiekuńczy duch matki Tristana
Magdalena Ciechowicz
 
Dominika Krysztoforska
 
Anna Lorenc
Riwalen, opiekuńczy duch ojca Tristana
Siergiej Basałajew
 
Robert Bondara
 
Sergey Popov
Gorwenal, wierny opiekun Tristana
Sebastian Solecki
 
Carlos Martin Pérez
Król Marek, szlachetny władca Kornwalii
Wojciech Ślęzak
 
Adam Kozal
Zawistni baronowie
Eduard Bablidze
  Zawistny baron 1
Paweł Koncewoj
  Zawistny baron 2
Michał Tużnik
  Zawistny baron 3
Jacek Tyski
 
Bartosz Zyśk
 
Bartosz Anczykowski
Morhołt, okrutny wojownik irlandzki
Karol Urbański
 
Sergey Popov
 
Robert Gabdullin
 
Vladimir Yaroshenko
Ozylda, konkurentka Izoldy
Marta Fiedler
 
Maria Żuk
 
Yuka Ebihara
Solo wokalne
Anna Lubańska
 
Agnieszka Rehlis
Siły natury
Barbara Bartnik
 
Lubow Chmielewska
 
Magdalena Ciechowicz
 
Marta Czerniawska
 
Małgorzata Dębska
 
Martyna Dobosz
 
Joanna Drabik
 
Sylwia Dytkowska
 
Angelika Gembiak
 
Olga Jaroszenko
 
Kinga Jędrycha
 
Katarzyna Jółkowska
 
Ana Kapshidze
 
Karolina Kiermut
 
Katarzyna Lewandowska
 
Anna Lipczyk
 
Anna Lorenc
 
Milena Onufrowicz
 
Aleksandra Pawlina
 
Sandra Petillot
 
Irina Wasilewska
 
Aneta Wira
 
Agata Ziółkowska
Rycerze
Eduard Bablidze
 
Waldemar Bartczak
 
Robert Bondara
 
Sebastian Borkowski
 
Michał Chróścielewski
 
Zbigniew Czapski-Kłoda
 
Henryk Czarnowski
 
Radosław Grabowski
 
Władimir Jaroszenko
 
Kamil Jędrycha
 
Klaudiusz Paradziński
 
Tomasz Piasecki
 
Tomasz Prusak
 
Maciej Pruszyński
 
Oskar Świtała
 
Rafał Tuszyński
 
Łukasz Tużnik
 
Michał Tużnik
 
Kurusz Wojeński
 
Jarosław Zaniewicz
Młodzieńcy
Eduard Bablidze
 
Robert Bondara
 
Michał Chróścielewski
 
Zbigniew Czapski-Kłoda
 
Henryk Czarnowski
 
Radosław Grabowski
 
Władimir Jaroszenko
 
Kamil Jędrycha
 
Klaudiusz Paradziński
 
Oskar Świtała
 
Łukasz Tużnik
 
Michał Tużnik
 
Kurusz Wojeński
 
Jarosław Zaniewicz
Kupcy
Piotr Bednarczyk
 
Arkadiusz Gołygowski
 
Tomasz Prusak
 
Raphael Rautureau
 
Remigiusz Smoliński
 
Rafał Tuszyński
 
Łukasz Tużnik
 
Anatole Zangs
 
Bartosz Zyśk
Dworzanie króla Marka
Katarzyna Białkowska
 
Lubow Chmielewska
 
Dagmara Dryl
 
Sylwia Dytkowska
 
Karolina Kiermut
 
Iwona Kurowska
 
Anita Mikołajczyk
 
Magdalena Nalewajka
 
Ewa Nowak
 
Swietłana Owsiankina
 
Agnieszka Pietyra
 
Magdalena Rymar
 
Urszula Solecka
 
Emilia Stachurska
 
Magdalena Śmigielska
 
Anita Zbrzeźniak
 
Alicja Złoch
 
Maria Żuk
  Dworzanin króla Marka
Waldemar Bartczak
 
Piotr Bednarczyk
 
Sebastian Borkowski
 
Zbigniew Czapski-Kłoda
 
Henryk Czarnowski
 
Arkadiusz Gołygowski
 
Radosław Grabowski
 
Tomasz Piasecki
 
Tomasz Prusak
 
Maciej Pruszyński
 
Raphael Rautureau
 
Remigiusz Smoliński
 
Rafał Tuszyński
 
Łukasz Tużnik
 
Anatole Zangs
 
Bartosz Zyśk
Wojownicy Marhołta
Eduard Bablidze
 
Robert Bondara
 
Michał Chróścielewski
 
Zbigniew Czapski-Kłoda
 
Henryk Czarnowski
 
Radosław Grabowski
 
Władimir Jaroszenko
 
Kamil Jędrycha
 
Klaudiusz Paradziński
 
Oskar Świtała
 
Łukasz Tużnik
 
Michał Tużnik
 
Kurusz Wojeński
 
Jarosław Zaniewicz
Zakładnicy Marhołta
uczniowie Szkoły Baletowej im.Romana Turczynowicza
Panny
Barbara Bartnik
 
Marta Czerniawska
 
Aleksandra Pawlina
  Panna 2
Magdalena Ciechowicz
 
Karolina Kiermut
 
Katarzyna Lewandowska
  Panna 3
Małgorzata Dębska
 
Anna Lipczyk
 
Anna Lorenc
  Panna 4
Lubow Chmielewska
 
Irina Wasilewska
 
Agata Ziółkowska
 
Karolina Sapun
  Panna 4
Aneta Wira
  Panna 4
Joanna Drabik
 
Ana Kipshidze
 
Paulina Jurkowska
 
Roseanna Leney
Otoczenie Izoldy
Katarzyna Białkowska
 
Lubow Chmielewska
 
Dagmara Dryl
 
Sylwia Dytkowska
 
Karolina Kiermut
 
Iwona Kurowska
 
Anita Mikołajczyk
 
Magdalena Nalewajka
 
Ewa Nowak
 
Swietłana Owsiankina
 
Agnieszka Pietyra
 
Magdalena Rymar
 
Urszula Solecka
 
Emilia Stachurska
 
Magdalena Śmigielska
 
Anita Zbrzeźniak
 
Alicja Złoch
 
Maria Żuk
 
Eduard Bablidze
 
Robert Bondara
 
Sebastian Borkowski
 
Michał Chróścielewski
 
Zbigniew Czapski-Kłoda
 
Henryk Czarnowski
 
Władimir Jaroszenko
 
Kamil Jędrycha
 
Klaudiusz Paradziński
 
Tomasz Piasecki
 
Tomasz Prusak
 
Maciej Pruszyński
 
Łukasz Tużnik
 
Michał Tużnik
 
Oskar Świtała
 
Kurusz Wojeński
 
Jarosław Zaniewicz

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji