Przedstawienia

Trwa wczytywanie

Jerry Bock

Skrzypek na dachu

utwór
Skrzypek na dachu (Jerry Bock)
miejsce premiery
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
data premiery
8 listopada 2008
reżyseria
Jerzy Gruza
muzyka
Jerry Bock
libretto
Joseph Stein
teksty piosenek
Sheldon Harnick
przekład
Antoni Marianowicz
kierownictwo muzyczne
Dariusz Różankiewicz
scenografia
Małgorzata Szydłowska
kostiumy
Barbara Ptak
choreografia
Bernard Szyc
współpraca reżyserska
Ewa Gierlińska
przygotowanie wokalne
Agnieszka Szydłowska
reżyseria światła
Piotr Kuchta
animacje
Dawid Kozłowski
asystent reżysera
Paweł Bernaciak
asystent scenografa
Renata Godlewska
asystent choreografa
Jarosław Rzepiak
korepetycje muzyczne
Elżbieta Deputat Izabela Jaworska Maja Szablewska
Obsada
Tewje Mleczarz
Bernard Szyc
Gołda
Grażyna Drejska
 
Dorota Kowalewska
Cajtla
Ewa Gregor
 
Anna Maria Urbanowska
Hudel
Mariola Kurnicka
 
Aleksandra Meller
Chawa
Katarzyna Kurdej
 
Magdalena Smuk
Szprynca
Marta Smuk-Totoszko
Bejłka
Agata Gałach
Jenta (swatka)
Anna Andrzejewska
 
Ewa Gierlińska
Motel Kamzoil (krawiec)
Marcin Tafejko
 
Krzysztof Żabka
Szajndla (jego matka)
Anna Andrzejewska
 
Agnieszka Kaczor
Perczyk (student)
Łukasz Dziedzic
 
Krzysztof Wojciechowski
Lejzor Wolf (rzeźnik)
Wojciech Cygan
 
Jacek Wester
Mordka (karczmarz)
Tomasz Fogiel
 
Rafał Ostrowski
Ryfka
Grażyna Dunal
Rabin
Jan Wodzyński
 
Maciej Dunal
Mendel (jego syn)
Paweł Bernaciak
Abram (księgarz)
Zbigniew Sikora
 
Jacek Wester
Naum (żebrak)
Aleksy Perski
Babcia Cajtla
Ewa Gierlińska
 
Alicja Piotrowska
Fruma-Sara
Grażyna Drejska
 
Dorota Kowalewska
Josek (kapelusznik)
Marcin Tafejko
 
Krzysztof Żabka
Policjant
Tomasz Czarnecki
Fiedka
Marek Kaliszuk
 
Jerzy Michalski
Sasza
Sebastian Wisłocki
Mieszkańcy Anatewki
Urszula Bańka
 
Artur Bieńkowski
 
Ewelina Dańko
 
Julia Frankowska
 
Renia Gosławska
 
Eliza Kujawska
 
Karolina Merda
 
Monika Połom
 
Marta Proskień
 
Małgorzata Regent
 
Izabela Sito
 
Małgorzata Szczypińska
 
Aleksandra Szulc
 
Karolina Trębacz
 
Artur Bieńkowski
 
Piotr Bumaj
 
Tomasz Gregor
 
Artur Guza
 
Robert Kampa
 
Marek Richter
 
Jarosław Rzepiak
 
Andrzej Śledź
adepci
Anna Krawecińska
 
Karolina Pacanowska
 
Katarzyna Rabczuk
 
Paweł Czajka
 
Łukasz Czerwiński
 
Karol Drzewoszewski
 
Paweł Kubat
 
Andrzej Lichosyt
 
Piotr Plichta
 
Andrzej Skorupa
 
Aleksander Stasiewicz
 
Michał Zacharek
 
Adam Zawicki
 
Janusz Żak
oraz dzieci
Anatola Smuk-Wolak
 
Julia Totoszko
 
Gaweł Smuk-Wolak

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji