Przedstawienia

Trwa wczytywanie

Piotr Dziubek

Wiedźmin

utwór
Wiedźmin (Piotr Dziubek)
miejsce premiery
Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, Gdynia
data premiery
15 września 2017
adaptacja
Wojciech Kościelniak według powieści Andrzeja Sapkowskiego
reżyseria
Wojciech Kościelniak
kierownictwo muzyczne
Piotr Dziubek
teksty piosenek
Rafał Dziwisz
choreografia
Liwia Bargieł
scenografia
Damian Styrna
animacje
Damian Styrna
kostiumy
Bożena Ślaga
współpraca muzyczna
Dariusz Różankiewicz
przygotowanie wokalne
Agnieszka Szydłowska
akrobatyka
Mirosława Kister-Okoń
układ walk
Artur Cichuta
asystent reżysera
Paweł Bernaciak
asystent choreografa
Joanna Semeńczuk
asystent kostiumologa
Kalina Konieczny
Obsada
Wiedźmi
Krzysztof Kowalski
 
Modest Ruciński
Jaskier
Jakub Badurka
 
Paweł Czajka
Calanthe
Karolina Trębacz
Yennefer
Katarzyna Wojasińska
Yurga
Tomasz Gregor
Jeż
Krzysztof Wojciechowski
Ciri
Maria Błaszkiewicz
 
Pola Król
 
Julia Totoszko
Eithne
Katarzyna Kurdej
 
Karolina Merda
Braenn
Izabela Pawletko
 
Joanna Rybka
Płotka
Renia Gosławska
 
Iga Grzywacka
Pavetta
Maja Gadzińska
Freixenet
Rafał Ostrowski
Szambelan
Sasza Reznikow
Łysy
Marcin Słabowski
Złotolitka
Katarzyna Kurdej
 
Karolina Merda
D'jinni
Dariusz Lipski
 
Michał Lisiecki
Levecque
Artur Cichuta
Cienie Yennefer
Urszula Bańka
 
Ewelina Dańko
Groszoroby, Konkurenci, Błazny, Bohema, Strażnicy więzienni, Mieszczanie, Dworzanie, Driady, Zwierzęta, Skolopendromorf, Bandyci, Czarodzieje
Urszula Bańka
 
Maria Bijak
 
Ewelina Dańko
 
Wioleta Fiuk
 
Maja Gadzińska
 
Paulina Kroszel
 
Sara Ławniczak
 
Izabela Pawletko
 
Joanna Rybka
 
Marta Śrama
 
Katarzyna Wojasińska
 
Agnieszka Zalas
 
Jakub Badurka
 
Paweł Bernaciak
 
Kacper Bocek
 
Marek Bratkowski
 
Artur Cichuta
 
Paweł Czajka
 
Wojciech Daniel
 
Krzysztof Dzwoniarski
 
Patryk Gacki
 
Jakub Jóźwiak
 
Tomasz Kurek
 
Mateusz Ludwikowski
 
Jan Madej
 
Michał Pietrzak
 
Maciej Podgórzak
 
Michał Pruński
 
Marek Sadowski
 
Zbigniew Sikora
 
Bernard Szyc
Akrobatyczny Teatr Tańca Mira-Art
Agata Karwat
 
Marta Koczkowska
 
Monika Raszke
 
Dominika Śmigielska
 
Darek Lipski
 
Michał Lisiecki
 
Patryk Pałejko
 
Szymon Sztukowski
Dzieci
Natalia Popek
 
Maria Wasiniewska
 
Anthony Allen
 
Edward Allen
 
Artur Blanik
 
Jan Butowski
 
Adam Jank
 
Kacper Jank
 
Konrad Mieczkowski
 
Alan Wiese
 
Piotr Zamudio
udział w nagraniach partii chóralnych
Marcin Banaś
 
Michał Bronk
 
Krzysztof Brzozowski
 
Mateusz Deskiewicz
 
Krzysztof Dowgiałło
 
Bartłomiej Kłos
 
Leszek Kruk
 
Paweł Michalczuk
 
Adam Okrój
 
Maciej Podgórzak
 
Tomasz Potkowski
 
Rafał Sambor
 
Szymon Chyliński
 
Witalij Wydra
 
Bartosz Żołubak

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji