Artykuły

Lublin. Wystąpi Robert Janowski

Roberta Janowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać - piosenkarz, kompozytor, poeta, aktor, dziennikarz radiowy i prezenter telewizyjny. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za opracowania muzyczne i muzykę. Artysta przywiezie do Lublina piosenki z programu TVP "Jaka to melodia".

Debiutował na deskach amatorskich teatrów. Występował w kilkunastu formacjach rockowych w latach 80. m.in.: ZOO, Oddział Zamknięty, Sekcja Z. W 1983 przyczynił się do powstania muzyki do Rock-musicalu Kompot Jonasza Kofty i Bene Rychtera, gdzie wcielił się w postać głównego bohatera.

Brał udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Poezji w 1988 i 1989. Grał w musicalu Metro Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy, co przyniosło mu rozgłos. Wystąpił w nim na Broadwayu. Śpiewał w oratorium "Świętokrzyska Golgota" Zbigniewa Książka i Piotra Rubika. Współpracował przy tworzeniu musicali, m.in. Do grającej szafy grosik wrzuć i Grosik-2 oraz brał udział w przedstawieniach piosenek Brela w Teatrze Buffo w Warszawie. Od 1997 r. kilka razy w tygodniu gości w domach polskich telewidzów za sprawą teleturnieju "Jaka to melodia?" Do Lublina przyjedzie z najpiękniejszymi piosenkami i artystami z tego programu.

13 lutego 2011 (niedziela), godz. 16.00

Miejsce: Sala koncertowa FL Ceny biletów: 100, 90, 80 zł

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji