Artykuły

Słupsk. Wejściówka na premierę za wyprawkę

Teatr Lalki Tęcza wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Słupsku mają zaszczyt zaprosić do wspólnej akcji "Wyprawka szkolna 2011".

Każdy, kto w dniach od 29 sierpnia do 8 września 2011 r. przyniesie do siedziby teatru w Słupsku, ul. Waryńskiego 2 (w godz. 8.00-14.00) wyprawkę szkolną, otrzyma bezpłatna wejściówkę na premierę spektaklu, "Szewc Kopytko i Kaczor Kwak", która odbędzie się 10 września w PTL Tęcza o godz. 11.

Dodatkowo każdy darczyńca otrzyma imienny Dyplom Dobrego Serca 2011/2012, a lista laureatów "Dobrego Serca" zostanie opublikowana na stronie internetowej teatru oraz odczytana uroczyście przed spektaklem premierowym. Dlatego prosimy też o podpisanie przez Państwa wyprawek.

Zebrane wyprawki szkolne zostaną przekazane Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie w Słupsku, którego pracownicy zdecydują o najbardziej potrzebujących uczniach, którzy powinni je otrzymać.

Na jakie przybory szkolne liczymy? Zeszyty, bloki rysunkowe, wycinanki, długopisy, ołówki, zeszyty kredki, farbki, mazaki, piórniki, temperówki, gumki i tym podobne rzeczy, których obecność jest niezbędna w plecaku każdego ucznia. Uwaga! Prosimy nie przynosić podręczników oraz używanych przyborów szkolnych!

Uwaga!

Weź udział w tej i innych akcjach "Dobrego serca" w trakcie jubileuszowego 65-letniego sezonu artystycznego PTL Tęcza 2011/2012 - a masz szansę zostać jednym z 10 honorowych widzów Teatru Lalek Tęcza w sezonie następnym. Zbieraj dyplomy "Dobrego Serca" i śledź stronę internetową teatru (www.tecza.slupsk.net) o kolejnych akcjach dobroczynnych.

Kontakt w sprawie akcji z konsultantem programowym Teatru "Tęcza" - Sabiną Soboń pod numerem telefonu 059 842 39 35.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji