Artykuły

Kraków. Autorski Janowski w RMF

Już w niedzielę [16 kwietnia] piosenkarz aktor i poeta Robert Janowski (45 l.) poprowadzi autorski program na antenie RMF-u. Jak udało nam się dowiedzieć, prowadzona przez niego audycja będzie się nazywać "Wasza Muzyka". Nowym głosem będzie też Krystyna Czubówna.

Janowski poprowadzi program multimedialny: na internetowej stronie radia słuchacze będą mogli zamawiać różne utwory dopisując własne dedykacje, a prowadzący będzie spełniać ich muzyczne marzenia. Wszystko ma się odbywać między godz. 15 a 19 w każdy weekend. Pierwsza odsłona audycji, do której dojdzie właśnie w niedzielę. Po raz drugi Janowski usiądzie przed mikrofonem w świąteczny poniedziałek. Ze względu na tryb pracy i życia artysty, niektóre audycje nadawane będą ze studia na krakowskim Kopcu Kościuszki, niektóre z warszawskiego oddziału radia.

To jednak nie jedyne zmiany. Postanowiono też zmienić oprawę dźwiękową "Faktów RMF FM". Głosu do nowych jingli użyczyła Krystyna Czubówna (52 l.). Oznacza to, że już od soboty będziemy ją słyszeć na początku i końcu tej audycji. Do tej pory jingle w slangu RMF-u nazywane były "chłopkiem", teraz raczej to określenie trzeba będzie zmienić. A ponieważ taka zmiana oprawy, to skomplikowana logistycznie operacja, prace w studiu nagraniowym ciągle trwają.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji