Artykuły

Gdańsk. Guśniowska wg Marca w Plamie

Plama - Gdański Archipelag Kultury zaprasza 22 kwietnia na premierę spektaklu Teatru Barnaby "Baśń o rycerzu bez konia" autorstwa Marty Guśniowskiej w reżyserii i wykonaniu Marcina Marca - lalkarza-marionetkarza.

"Dawno, dawno temu, w jednym z najodleglejszych królestw, żył sobie rycerz bez konia... Tak, rycerz bez konia. Powiecie: Każdy rycerz ma przecież swojego konia! I będzie to poniekąd prawda: tylko że ten akurat nie miał. I bardzo był przez to nieszczęśliwy. Czy koń znajdzie rycerza? Czy rycerz znajdzie konia? Oto jest pytanie..."

"Baśń o rycerzu bez konia" autorstwa Marty Guśniowskiej, zrealizowana przez Teatr Barnaby, to wartkie i prześmieszne przedstawienie marionetkowe o samotnym rycerzu i samotnym koniu, którzy szukają się na wzajem. Spektakl jest realizowany na autorskiej scence, która potrafi zaskoczyć niczym zaczarowany kapelusz, a w role głównych bohaterów wcielają się lalki - marionetki. Za animację lalek odpowiedzialny jest Marcin Marzec - lalkarz, marionetkarz, który z przymrużeniem oka sprawi, że nie tylko dzieci, ale też dorośli będą mieli mnóstwo powodów do uśmiechu.

---

Scenariusz: Marta Guśniowska

Lalki: Robert Poryziński

Animacja: Marcin Marzec

Muzyka: Marcin Marzec

"Plama" Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa

PREMIERA:

22.04.2018 r. (niedziela), godz. 17.00

Bilety: 10 zł, kasa czynna w dniu spektaklu od godz. 16.30

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji