26 listopada 1920 |
Pomsta
Władysław Orkan
postać: Zuśka reżyseria: Limanowski Mieczysław, Osterwa Juliusz teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
5 kwietnia 1921 |
Przechodzień
Bogdan Katerwa
postać: Pani Jana reżyseria: Limanowski Mieczysław, Osterwa Juliusz teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
5 kwietnia 1921 |
Przechodzień
Bogdan Katerwa
postać: Pani Steffi reżyseria: Limanowski Mieczysław, Osterwa Juliusz teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
14 lipca 1921 |
Balwierz zakochany
Zygmunt Kawecki
postać: Jacynta reżyseria: Limanowski Mieczysław, Osterwa Juliusz teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
13 stycznia 1922 |
Czupurek, czyli Renesans podwórka
Benedykt Hertz
postać: Gęś reżyseria: Piekarski Antoni teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
23 lutego 1922 |
Ulica dziwna
Kazimierz Andrzej Czyżowski
postać: Dziewczyna reżyseria: Dobrodzicki Adam teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
23 maja 1922 |
Judasz
Kazimierz Tetmajer-Przerwa
postać: Maria z Magdali reżyseria: Limanowski Mieczysław, Osterwa Juliusz teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
21 września 1922 |
Tragedia Eumenesa
Tadeusz Rittner
postać: Titelja reżyseria: Kochanowicz Jan teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
24 grudnia 1922 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Herodowa reżyseria: Schiller Leon, Buczyńska Helena, Zbyszewski Feliks teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
24 grudnia 1922 |
Pastorałka
Leon Schiller
postać: Śmierć reżyseria: Schiller Leon, Buczyńska Helena, Zbyszewski Feliks teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
24 kwietnia 1923 |
Turoń
Stefan Żeromski
postać: Walentyna reżyseria: Limanowski Mieczysław, Osterwa Juliusz teatr: Teatr Reduta, Warszawa
|
11 września 1924 |
Podróż po Warszawie
Feliks Schober
postać: Przekupka III reżyseria: zespół teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Warszawa
|
11 września 1924 |
Podróż po Warszawie
Feliks Schober
postać: II Wieśniaczka teatralna reżyseria: zespół teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Warszawa
|
23 października 1924 |
Opowieść zimowa
William Shakespeare
postać: Pierwsza dworka reżyseria: Kochanowicz Jan, Schiller Leon teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Warszawa
|
2 grudnia 1924 |
Skalmierzanki
Jan Nepomucen Kamiński
postać: Walentowa reżyseria: Strachocki Janusz teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Warszawa
|
12 stycznia 1925 |
Pasterka wśród wilków
Gheon Henryk
postać: Macocha reżyseria: Schiller Leon teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Warszawa
|
5 lutego 1925 |
Bandurka
Leon Schiller
postać: Barbara reżyseria: Schiller Leon teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Warszawa
|
5 lutego 1925 |
Bandurka
Leon Schiller
postać: Pani matka reżyseria: Schiller Leon teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Warszawa
|
6 marca 1925 |
Kniaź Patiomkin
Tadeusz Miciński
postać: Robotnica I reżyseria: Schiller Leon teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Warszawa
|
18 lutego 1926 |
Turoń
Stefan Żeromski
postać: Walentyna Chwalibogowa reżyseria: Osterwa Juliusz, Limanowski Mieczysław teatr: Teatr Reduta, Wilno
|
18 kwietnia 1926 |
Głaz graniczny
Emil Zegadłowicz
postać: Rózia reżyseria: Gall Iwo teatr: Teatr Reduta, Wilno
|
19 marca 1927 |
Cyd
Stanisław Wyspiański
postać: Szimena teatr: Teatr Reduta, Wilno
|
19 października 1927 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Podstolina reżyseria: Osterwa Juliusz teatr: Teatr Reduta, Wilno
|
28 listopada 1927 |
Sędziowie. Noc listopadowa - sceny dramatyczne
Stanisław Wyspiański
postać: Jewdocha reżyseria: Gall Iwo teatr: Teatr Reduta, Wilno
|
13 marca 1928 |
Wilki w nocy
Tadeusz Rittner
postać: Radczyni teatr: Teatr Reduta, Wilno
|
31 marca 1928 |
Eros i Psyche
Jerzy Żuławski
forma twórczości: role reżyseria: Gall Iwo teatr: Teatr Reduta, Wilno
|
3 maja 1928 |
Wąsy i peruka
Józef Korzeniowski
forma twórczości: role teatr: Teatr Reduta, Wilno
|
17 października 1948 |
Krasnoludki idą w świat
Halina Hohendlinger, Olga Totwen
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Łątek, Gdańsk
|