18 maja 1994 |
Gianni,Jan,Johan ...
Rau Krzysztof scenariusz
forma twórczości: role reżyseria: Rau Krzysztof teatr: Teatr 3/4 Zusno
|
4 listopada 1995 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Skierka reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 lutego 1996 |
Mieszczanin szlachcicem
Moliere
postać: Covielle reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
20 kwietnia 1996 |
Celestyna
Fernando de Rojas
postać: Areusa, Kalikst, Elicja reżyseria: Prochazka Miro teatr: Kompania Teatr, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Cnotka reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 1996 |
Uciechy staropolskie lepsze i pożyteczniejsze aniżeli z Bacchusem i Wenerą
.
postać: Młodzieniec reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 stycznia 1997 |
Wieczór Trzech Króli lub co chcecie
William Shakespeare
postać: Valentine reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
19 kwietnia 1997 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Jasza reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 czerwca 1997 |
Dom otwarty
Michał Bałucki
postać: Ślazikowski reżyseria: Baer Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 listopada 1997 |
Zmęczony diabeł
Siergiej Kowalow
postać: Żaba reżyseria: Talipow Rid teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 lutego 1998 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Pijak reżyseria: Kochańczyk Marcel teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 czerwca 1998 |
Trzej muszkieterowie
Dumas Aleksander
postać: Kuchcik; Gwardzista reżyseria: Grochoczyński Tomasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 grudnia 1998 |
Zaczarowana królewna
Oppman Artur
postać: Kuchcik Michcik; Żak II; Smok reżyseria: Karpiński Cezary teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 grudnia 1998 |
Miłość ci wszystko wybaczy
Tuwim Julian
forma twórczości: role reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
11 grudnia 1999 |
Romanse? Ach! Romanse ...
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Śliwa Przemysław teatr: Teatr Studio (Teatr Poezji Studio), Lublin
|
29 kwietnia 2000 |
Skąpiec
Moliere
postać: Jakub reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
21 października 2000 |
Diabelskie nasienie
Ivo Brešan
postać: Jankec reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 stycznia 2001 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 stycznia 2001 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Kapelan reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 maja 2001 |
Mały książę
Antoine Saint-Exupéry de
forma twórczości: role reżyseria: Krzyszczak Jan Wojciech teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
16 czerwca 2001 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Łowczy I reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
16 czerwca 2001 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Grumio reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Duch Nocny II (Diabeł II) reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 listopada 2001 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Literat II, Sekretarz reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 lutego 2002 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 lutego 2002 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Piotr Iwanowicz Dobczyński reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 czerwca 2002 |
Piękna Lucynda
Marian Hemar
forma twórczości: role reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 czerwca 2002 |
Piękna Lucynda
Marian Hemar
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
26 października 2002 |
Biesy
Fiodor Dostojewski
postać: Narrator-Grigoriew reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
8 lutego 2003 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Baltazar reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 maja 2003 |
Operetka
Witold Gombrowicz
postać: Prezes reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 września 2003 |
Europa ? Mikrodramaty
Elin Rahnev
postać: Anton reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 listopada 2003 |
Caligula
Albert Camus
postać: Lepidus reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 lutego 2004 |
Don Juan
Molière
postać: Sganarel reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2004 |
Szkarłatna wyspa
Michaił Bułhakow
postać: Angielski marynarz reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 czerwca 2004 |
Polityka
Perzyński Włodzimierz
postać: Poseł reżyseria: Korin Eugeniusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 października 2004 |
Tajemniczy ogród
Burnett Frances Hodgson
postać: Ben reżyseria: Krzyszczak Jan Wojciech teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
20 listopada 2004 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Rosenkrantz reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 marca 2005 |
Najlepsze lata panny Jean Brodie
Jay Presson Allen
postać: Gordon Lowther reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 września 2005 |
Sędziowie
Stanisław Wyspiański
postać: Wójt reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
28 października 2005 |
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Petr Zelenka
postać: Gość z przyjęcia reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 stycznia 2006 |
Żołnierz królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Kazio reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
18 listopada 2006 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Hetman reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 lutego 2007 |
Opowieści Lasku Wiedeńskiego
Ödön von Horváth
postać: Hawliczek reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 marca 2007 |
Niewolnice z Pipidówki
Michał Bałucki
postać: Członek orkiestry miejskiej reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 czerwca 2007 |
Legoland
Dirk Dobbrow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 czerwca 2007 |
Legoland
Dirk Dobbrow
postać: Bibo reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
24 listopada 2007 |
Idiota
Fiodor Dostojewski
postać: Hipolit Tierentiew reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
4 lutego 2008 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Dyndalski reżyseria: Żarnecki Andrzej teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
9 lutego 2008 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Chochlik reżyseria: Ciosek Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
12 kwietnia 2008 |
Sarmacja
Paweł Huelle
postać: Dziad lirnik reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 czerwca 2008 |
Wszystko dobre, co się dobrze kończy
William Shakespeare
postać: Książę Florencji reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 listopada 2008 |
Rock'n'Roll
Tom Stoppard
postać: Nigel reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
31 stycznia 2009 |
Widnokrąg
Wiesław Myśliwski
postać: Aktywista młodzieżowy reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
31 stycznia 2009 |
Widnokrąg
Wiesław Myśliwski
postać: Iwan reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 marca 2009 |
O dwóch krasnoludkach i jednym końcu świata
Grażyna Lutosławska
postać: Krasnal miejski reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 kwietnia 2009 |
Zapiski więzienne
Stefan Kardynał Wyszyński
postać: Zastępca komendanta reżyseria: Krzyszczak Jan Wojciech teatr: Teatr Kameralny, Lublin
|
5 czerwca 2009 |
Bóg
Woody Allen
postać: Bob reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 listopada 2009 |
Noc wielkiego sezonu
Bruno Schulz
postać: Kataryniarz reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 marca 2010 |
Biały Dmuchawiec
Mateusz Pakuła
postać: Ksiądz reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
11 czerwca 2010 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Sejton reżyseria: Mądzik Leszek teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
13 listopada 2010 |
Zbrodnia i kara
Fiodor Dostojewski
postać: Człowiek z mroku (oficer-kelner) reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
29 stycznia 2011 |
Wiele hałasu o nic
William Shakespeare
postać: Borachio reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 kwietnia 2011 |
Zamknęły się oczy Ziemi
Paweł Huelle
postać: Robotnik chciwy reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 czerwca 2011 |
Komedia Teatralna
Bengt Ahlfors
forma twórczości: role reżyseria: Kempinsky Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
10 grudnia 2011 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Marszałek reżyseria: Tosza Bogdan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 marca 2012 |
Na końcu łańcucha
Mateusz Pakuła
postać: Członek Stowarzyszenia Wampirów Emerytów/Wilkołak reżyseria: Rysová Eva teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 marca 2012 |
Na końcu łańcucha
Mateusz Pakuła
postać: głos z offu reżyseria: Rysová Eva teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
22 czerwca 2012 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Framuga reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 grudnia 2012 |
Płatonow
Antoni Czechow
postać: Bugrow reżyseria: Korytkowska-Mazur Agnieszka teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
9 marca 2013 |
Pakujemy manatki. Komedia na osiem pogrzebów
Hanoch Levin
postać: Awner Cchori reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
14 czerwca 2013 |
Napis
Gérald Sibleyras
postać: Pan Cholley reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 kwietnia 2014 |
Kupiec wenecki
William Shakespeare
postać: Książę marokański reżyseria: Łysak Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 czerwca 2014 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 czerwca 2014 |
Mistrz i Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Nikaron Iwanowicz Bosy reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 maja 2015 |
Herkules i stajnia Augiasza
Friedrich Dürrenmatt
postać: Nauczyciel Schmied reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 maja 2015 |
Herkules i stajnia Augiasza
Friedrich Dürrenmatt
postać: Obywatel Elidy reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 grudnia 2015 |
Pani Bovary
Gustaw Flaubert
postać: Canivet reżyseria: Kowalski Kuba teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 marca 2016 |
Pan Tadeusz, czyli Ostatni zajazd na Litwie
Adam Mickiewicz
postać: Podkomorzy reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
25 czerwca 2016 |
Amadeusz
Peter Shaffer
postać: Hrabia Franz Orsini-Rosenberg reżyseria: Tyszkiewicz Artur teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 listopada 2016 |
Ludzie inteligentni
Marc Fayet
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
5 listopada 2016 |
Ludzie inteligentni
Marc Fayet
postać: Alexandre reżyseria: Chrapkiewicz Grzegorz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 czerwca 2017 |
Marat/Sade
Peter Weiss
forma twórczości: role reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 grudnia 2017 |
Prawda
Florian Zeller
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
30 grudnia 2017 |
Prawda
Florian Zeller
postać: Paul reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
15 września 2018 |
Kram z piosenkami. Obrazki śpiewające
Leon Schiller
forma twórczości: role reżyseria: Połoński Jerzy Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
27 października 2018 |
Bracia Grimm dla dorosłych
Tomasz Śpiewak
forma twórczości: role reżyseria: Brzyk Remigiusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
6 stycznia 2019 |
Szekspir albo co chcecie, czyli przedstawienie na Wieczór Trzech Króli
William Shakespeare
postać: Fabian reżyseria: Kos Łukasz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
2 marca 2019 |
Pinokio
Carlo Collodi
postać: Przystojny handlarz/Ludzik/Lekarz I reżyseria: Roszkowski Jakub teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
3 stycznia 2020 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Dorożkarz reżyseria: Aigner Paweł teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
31 grudnia 2020 |
Psie serce
Michaił Bułhakow
postać: Szwonder reżyseria: Gorzkowski Igor teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
17 kwietnia 2021 |
Czego nie widać
Michael Frayn
postać: Tim Allgood reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|
7 kwietnia 2022 |
Historyja o chwalebnym Zmartwychwstaniu Pańskim
Mikołaj z Wilkowiecka
postać: Starszy konserwator TB, dr archeologii śródziemnomorskiej; także Pilaks/Jadam/Anjoł/Apostoł reżyseria: Gajewski Jarosław teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Lublin
|