22 marca 1985 |
Żółta ciżemka
Antonina Domańska
postać: Kramarka reżyseria: Sycz Jan teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
23 listopada 1985 |
Antygona
Sofokles
postać: Ismena reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
20 grudnia 1985 |
Fircyk w zalotach
Franciszek Zabłocki
postać: Klarysa reżyseria: Czajkowski Bogdan teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
15 lutego 1986 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Diana reżyseria: Pieńkiewicz Jowita teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 kwietnia 1986 |
Kajko i Kokosz
Bogusława Czosnowska
postać: Jurdulla reżyseria: Czosnowska Bogusława teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
21 czerwca 1986 |
Aktor
Program składany/kabaretowy/rewiowy
postać: Deidamia teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
22 listopada 1986 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Klara reżyseria: Bonacka Ewa teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
22 listopada 1986 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: role reżyseria: Bonacka Ewa teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
27 marca 1987 |
Iwona, księżniczka Burgunda
Witold Gombrowicz
postać: Iza reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
4 lipca 1987 |
Sługa dwóch panów
Carlo Goldoni
postać: Beatrice reżyseria: Dąbrowski Andrzej Józef teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 grudnia 1987 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
forma twórczości: role reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
12 grudnia 1987 |
Flisak i Przydróżka
Hanna Januszewska
postać: Syrena reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
6 lutego 1988 |
Cmentarzysko samochodów
Fernando Arrabal
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
6 lutego 1988 |
Cmentarzysko samochodów
Fernando Arrabal
postać: Głos reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
22 maja 1988 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Aneta Wasiewiczówna reżyseria: Jaśniewicz Ryszard teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
22 marca 1989 |
Feeryczna komedia
Włodzimierz Majakowski
postać: Robotnica, Dziennikarka reżyseria: Nosowicz Stanisław teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
8 lipca 1989 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Aktorka reżyseria: Gliński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
8 lipca 1989 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Dziewczyna na plaży reżyseria: Gliński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
8 lipca 1989 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Kobiecy głos spod kołdry reżyseria: Gliński Marek teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
2 grudnia 1989 |
Dziewczyna z bzem majowym czyli Żywa klasa
Jarosław Abramow-Newerly
postać: Pankówa reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
16 grudnia 1989 |
Po bajce
Krall Hanna
postać: Kopciuszek reżyseria: Petelski Andrzej L. teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|