20 kwietnia 1991 |
Ślub
Witold Gombrowicz
postać: Zbir II, Lokaj II (PWST) reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 czerwca 1991 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Jasiek reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 czerwca 1991 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Kuba reżyseria: Wajda Andrzej teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
30 czerwca 1991 |
Śmierć Iwana Iljicza
Lew Tołstoj
postać: Gierasim reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 marca 1992 |
Sen nocy letniej
William Shakespeare
postać: Franciszek Piszczała reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 maja 1992 |
Tak zwana ludzkość w obłędzie
Jerzy Grzegorzewski
postać: Miecio reżyseria: Grzegorzewski Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 maja 1992 |
Bungo 622
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Tymbeusz reżyseria: Fiedor Marek teatr: przedstawienie impresaryjne
|
12 grudnia 1992 |
Rękopis znaleziony w Saragossie
Jan Potocki
postać: Uczeń Ojca Sanudo reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 grudnia 1992 |
Rękopis znaleziony w Saragossie
Jan Potocki
postać: Adept anatomii reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 grudnia 1992 |
Rękopis znaleziony w Saragossie
Jan Potocki
postać: Berber reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 grudnia 1992 |
Rękopis znaleziony w Saragossie
Jan Potocki
postać: Avadoro reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
5 czerwca 1993 |
Venezia, Venezia
Carlo Goldoni
postać: Zanetto, Tonino reżyseria: Pampiglione Giovanni teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
12 grudnia 1993 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
postać: Orlando reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 stycznia 1995 |
Reformator
Mykoła Kulisz (Hurewycz)
postać: Pacjent I reżyseria: Zioło Rudolf teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
22 kwietnia 1995 |
Don Kichote
Miguel de Cervantes
postać: Samson Carrasco reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
8 października 1995 |
Operetka
Witold Gombrowicz
forma twórczości: role reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
3 stycznia 1996 |
Grzebanie
Jerzy Jarocki
postać: Młody Grabarz, Diabeł II, Czeladnik I, Pielęgniarz II, Brat II, Aktor I reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
15 grudnia 1996 |
Peer Gynt
Henrik Ibsen
postać: Małpa reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
15 grudnia 1996 |
Peer Gynt
Henrik Ibsen
postać: Gość weselny reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 czerwca 1997 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Czarownik reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
29 czerwca 1997 |
Faust
Johann Wolfgang Goethe
postać: Uczeń reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
18 czerwca 1998 |
Miarka za miarkę
William Shakespeare
postać: Angelo reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
17 kwietnia 1999 |
Don Juan
Molière
postać: Don Juan Tenorio reżyseria: Fiedor Marek teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
2 października 1999 |
Twórcy obrazów
Per Olov Enquist
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
2 października 1999 |
Twórcy obrazów
Per Olov Enquist
postać: Viktor Sjöström reżyseria: Kutz Kazimierz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 listopada 1999 |
Kariera Artura Ui
Bertolt Brecht
postać: Młody Dogsborough reżyseria: Bradecki Tadeusz teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
8 września 2000 |
Dwoje na huśtawce
William Gibson
postać: Jerry reżyseria: Najmoła Zbigniew teatr: Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
1 grudnia 2000 |
Hamlet
William Shakespeare
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
1 grudnia 2000 |
Hamlet
William Shakespeare
postać: Horacjo reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
6 stycznia 2001 |
Papierowe kwiaty
Wolff Egon
postać: Sztokfisz (gościnnie) reżyseria: Najmoła Zbigniew teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
19 kwietnia 2002 |
Trzeci akt
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Kmiotek reżyseria: Jarocki Jerzy teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
20 września 2002 |
Papierowe kwiaty
Wolff Egon
postać: Sztokfisz reżyseria: Najmoła Zbigniew teatr: Scena Fundacji Starego Teatru, Kraków
|
11 stycznia 2003 |
Tango Gombrowicz
Witold Gombrowicz
postać: Meloman reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
11 stycznia 2003 |
Tango Gombrowicz
Witold Gombrowicz
postać: Podsrocki reżyseria: Grabowski Mikołaj teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
7 maja 2004 |
Oleanna
David Mamet
postać: John reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Scena Fundacji Starego Teatru, Kraków
|
13 grudnia 2004 |
Życie pana Moliera
Michaił Bułhakow
postać: Molier reżyseria: Litewka Marek teatr: Scena Moliere, Kraków
|
11 kwietnia 2005 |
Przypadek Prota
Brower Gene wg
postać: Dr Brewer reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Scena Fundacji Starego Teatru, Kraków
|
29 października 2005 |
Ósmy dzień tygodnia
Marek Hłasko
postać: Mężczyzna, Kelner reżyseria: Petras Armin teatr: Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków
|
25 listopada 2005 |
Miejsce miłosierdzia
LaBute Neil
postać: Ben reżyseria: Najmoła Zbigniew teatr: Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego, Koszalin
|
1 kwietnia 2006 |
Makbet
William Shakespeare
postać: Makbet (gościnnie) reżyseria: Kokotek Bogdan teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
7 października 2006 |
Dostojewski
Fiodor Dostojewski
postać: Rogożyn reżyseria: Kuśmider Szymon, Stryj Zbigniew, Talarczyk Robert teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
7 października 2006 |
Dostojewski
Fiodor Dostojewski
forma twórczości: adaptacja, reżyseria reżyseria: Kuśmider Szymon, Stryj Zbigniew, Talarczyk Robert teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
17 lutego 2007 |
Rozmowy przy wycinaniu lasu
Stanisław Tym
forma twórczości: reżyseria teatr: Scena Polska, Czeski Cieszyn
|
18 marca 2007 |
Pasja
Peter Turrini
forma twórczości: role reżyseria: Brzoza Zbigniew teatr: Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza, Warszawa
|
12 stycznia 2008 |
Jak wam się podoba
William Shakespeare
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
23 lutego 2008 |
Stuff Happens
David Hare
postać: George W.Bush ((gościnnie)) reżyseria: Paul Andrew S. teatr: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice
|
27 kwietnia 2008 |
Kształt rzeczy
Neil LaBute
forma twórczości: reżyseria teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
|
14 czerwca 2008 |
Roberto Zucco
Bernard-Marie Koltès
postać: Starszy Pan, Strażnik I, Policjant II (gościnnie) reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
10 stycznia 2009 |
Siostry przytulanki
Marek Modzelewski
postać: Brat Marek reżyseria: Castellanos Giovanny teatr: Teatr na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawa
|
16 stycznia 2009 |
Romulus Wielki
Friedrich Dürrenmatt
postać: Odoaker reżyseria: Zanussi Krzysztof teatr: Teatr Polonia, Warszawa
|
27 marca 2009 |
Wszystko co wiem o mężczyznach i kobietach
Nadeżda Ptushkina
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Rzeszów
|
24 października 2009 |
Twórcy obrazów
Per Olov Enquist
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Olsztyn
|
16 stycznia 2010 |
Wassa Żeleznowa
Maksym Gorki
postać: Prochor reżyseria: Raźniak Waldemar teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
11 października 2010 |
Kogut w rosole
Samuel Jokic
postać: Lewis reżyseria: Gierszał Marek teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
6 czerwca 2011 |
Nastazja Filipowna
Fiodor Dostojewski
postać: Parfien Rogożyn reżyseria: Jaromiejew Nikołaj Siemionowicz teatr: Stowarzyszenie Konstruktorów Sztuki, Kraków
|
17 czerwca 2011 |
W małym dworku
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Józef Maszejko reżyseria: Augustynowicz Anna teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
16 stycznia 2012 |
Księżyc i magnolie
Ron Hutchinson
postać: Vic Fleming reżyseria: Lipiec-Wróblewska Agnieszka teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
29 września 2012 |
Parady
Jan Potocki
postać: Kasander reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
24 listopada 2012 |
Burza
William Shakespeare
postać: Trynkulo reżyseria: Jemmett Dan teatr: Teatr Polski, Warszawa
|
29 stycznia 2013 |
Irydion
Zygmunt Krasiński
postać: Eutychian reżyseria: Seweryn Andrzej teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
18 kwietnia 2013 |
Quo vadis słowami Sienkiewicza, Eliota, Audena i innych
.
postać: Francis Bacon reżyseria: Wiśniewski Janusz teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
15 czerwca 2013 |
Karnawał, czyli Pierwsza żona Adama
Sławomir Mrożek
postać: Impresario reżyseria: Gajewski Jarosław teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
23 listopada 2013 |
Odprawa posłów greckich
Jan Kochanowski
postać: Menelaus reżyseria: Peryt Ryszard teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
26 kwietnia 2014 |
Król Lear
William Shakespeare
postać: Oswald reżyseria: Lassalle Jacques teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
5 lipca 2014 |
Uwaga... Publiczność!
Frédéric Sabrou
postać: Serge reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: OCH-Teatr, Warszawa
|
17 października 2014 |
Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
Jacek Cygan
forma twórczości: role reżyseria: Cygan Jacek teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
29 stycznia 2015 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Pan Młody/Hetman reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
6 czerwca 2015 |
Emigranci
Sławomir Mrożek
forma twórczości: role reżyseria: Cyrwus Piotr teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
7 listopada 2015 |
Thermidor
Stanisława Przybyszewska
postać: Collot reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
10 stycznia 2016 |
Raj
(właść: Griebl Stefan) Franzobel
postać: Gapp reżyseria: Pluskota Krzysztof teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
29 stycznia 2016 |
Dożywocie
Aleksander Fredro
postać: Twardosz reżyseria: Bajon Filip teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
11 czerwca 2016 |
Szkoda, że jest nierządnicą
John Ford
postać: Florio reżyseria: Jemmett Dan teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
29 stycznia 2017 |
3 x Mrożek
Sławomir Mrożek
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
9 grudnia 2017 |
Wujaszek Wania
Antoni Czechow
postać: Telegin reżyseria: Wyrypajew Iwan teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
8 czerwca 2018 |
W oczach Zachodu
Joseph Conrad Korzeniowski
postać: Narrator reżyseria: Opryński Janusz teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
25 października 2018 |
Żołnierz królowej Madagaskaru
Julian Tuwim
postać: Cabiński reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
4 listopada 2018 |
Szli, krzycząc Polska!
Janusz Majcherek
forma twórczości: role reżyseria: Makomaska Ewa, Rogacki Maksymilian teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
24 maja 2019 |
Borys Godunow
Aleksander Puszkin
postać: Worotyński, Mężczyzna z ludu reżyseria: Stein Peter teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
22 listopada 2019 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Belzebub reżyseria: Wiśniewski Janusz teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
12 czerwca 2021 |
Słowo jest ogień
.
forma twórczości: reżyseria teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
24 września 2021 |
Trzy siostry
Antoni Czechow
postać: Aleksander Wierszynin reżyseria: Jasiński Krzysztof teatr: Krakowski Teatr Scena STU, Kraków
|
19 listopada 2021 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Jermołaj Łopachin reżyseria: Janda Krystyna teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
26 maja 2022 |
Awantura w Chioggi
Carlo Goldoni
postać: Fortunato reżyseria: Wojtaszek Edward teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
22 października 2022 |
Romantyczność
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Pinigin Mikołaj teatr: Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana, Warszawa
|
12 listopada 2022 |
Noc listopadowa
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Zduń Leszek teatr: Teatr Klasyki Polskiej, Konstancin Jeziorna
|