28 października 1989 |
Tomcio Paluch
Jerzy Zaborowski
postać: Królewna reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
20 października 1991 |
Brytan-Bryś
Aleksander Fredro
postać: Baran, Małpa reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
21 grudnia 1991 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Diabeł reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
21 grudnia 1991 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Jasiek reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
21 grudnia 1991 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Matka z Księstwa Poznańskiego reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
21 grudnia 1991 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Szatan reżyseria: Kordziński Roman teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
28 marca 1992 |
Królewna Śnieżka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin
postać: Apsik reżyseria: Michalewski Romuald, Ziembiński Krzysztof teatr: Słupski Teatr Dramatyczny, Słupsk
|
10 września 1994 |
Guli-Gutka
Natalia Gołębska
postać: Kurtyna, Dynia-Starościna reżyseria: Miklińska Zofia teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 lutego 1995 |
Alineczka i żołnierz
Irina Kiczanowa, Władimir Lifszic
postać: Głowa Żółta reżyseria: Biriukow Władimir teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
18 lutego 1995 |
Calineczka i żołnierz
Kiczanowa I., Lifszic W.
postać: Głowa Żółta reżyseria: Biriukow Władimir teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
28 grudnia 1995 |
Wielka draka o drogowych znakach
Jerzy Stasiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
8 maja 1996 |
Tymoteusz Rymcimci
Jan Wilkowski
postać: Miś Tymoteusz, Aktorka II reżyseria: Szydlik-Zielonka Urszula teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
28 września 1996 |
Doradcy króla Hydropsa
Stanisław Lem
postać: Cyberaktor-Robot I reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
7 grudnia 1996 |
Ludowa szopka polska
Henryk Jurkowski
postać: Anioł, Doktor, Myśliwy, Baltazar reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
9 czerwca 1997 |
Samobajka
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Mama reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
6 grudnia 1997 |
Misie Ptysie
Zbigniew Poprawski
postać: Sprawozdawca reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
6 grudnia 1997 |
Misie Ptysie
Zbigniew Poprawski
postać: Lalunia reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
6 grudnia 1997 |
Misie Ptysie
Zbigniew Poprawski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Ochmański Stanisław teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
27 czerwca 1998 |
Podwórko marzeń
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Ania, Pająk, Przędziołek, Mysz Ryjówka reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
20 lutego 1999 |
Baśń o ...
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Matka reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
20 lutego 1999 |
Baśń o ...
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Śmieszygęba reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
4 grudnia 1999 |
Igraszki z bajką
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Czarownica reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
25 marca 2000 |
Zaczarowany krokus
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
25 marca 2000 |
Zaczarowany krokus
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Sprzątaczka, Imbryk, Telefon reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
3 marca 2001 |
Złote serce
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Anioł, Diabeł II, Szkapa reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
3 marca 2001 |
Złote serce
Małgorzata Kamińska-Sobczyk
postać: Matka, Leśne Straszydło, Wodna Baba, Złota Księżna reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
9 lutego 2002 |
Królewna Kukułeczka
Jan Romanovský
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Dragan Irena teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
9 lutego 2002 |
Królewna Kukułeczka
Jan Romanovský
postać: Baba Jaga Aga reżyseria: Dragan Irena teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
6 grudnia 2003 |
Wielki Iwan
Sergiusz Obrazcow, Sergiej Preobrażeński
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
6 grudnia 2003 |
Wielki Iwan
Sergiusz Obrazcow, Sergiej Preobrażeński
postać: Złoty Ptak reżyseria: Kamińska-Sobczyk Małgorzata teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
15 kwietnia 2004 |
Kopciuszek
Maciej K. Tondera
postać: Macocha reżyseria: Tondera Maciej K. teatr: Państwowy Teatr Lalki „Tęcza”, Słupsk
|
13 września 2004 |
Szalona lokomotywa
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Mira Kapuścińska reżyseria: Peszek Jan, Zadara Michał teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
29 października 2004 |
Moralność pani Dulskiej
Gabriela Zapolska
postać: Juliasiewiczowa z Dulskich reżyseria: Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
22 grudnia 2004 |
Intercity
Leszek Malinowski
postać: Pasażerka reżyseria: Malinowski Leszek, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
28 stycznia 2005 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Pani Capuletti reżyseria: Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
11 kwietnia 2005 |
Skrzypek na dachu
Bock Jerry
postać: Gołda reżyseria: Macias Zbigniew teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
17 września 2005 |
Okno na parlament
Ray Cooney
postać: Pokojówka reżyseria: Kaskiewicz Ireneusz, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
6 października 2005 |
Edyp i Antygona
Sofokles
postać: Eurydyka reżyseria: Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
18 października 2005 |
Baśń w poszukiwaniu teatru
Iwona Wernikowska
postać: Czarownica reżyseria: Osik Albert teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
13 listopada 2005 |
Zbrodnia i kara
Fiodor Dostojewski
postać: Anastazja reżyseria: Żentara Edward teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
16 grudnia 2005 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Królowa reżyseria: Kułagowski Zbigniew, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
16 grudnia 2005 |
Betlejem polskie
Lucjan Rydel
postać: Mieszczka I reżyseria: Kułagowski Zbigniew, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
25 marca 2006 |
Balladyna
Juliusz Słowacki
postać: Wdowa reżyseria: Machulski Jan, Semotiuk Bogusław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
10 czerwca 2006 |
Sceny miłosne dla dorosłych
Zbigniew Książek
forma twórczości: role reżyseria: Osik Albert teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
6 października 2006 |
Klan wdów
Ginette Beauvais-Garcin, Marie Chevalier
postać: Żaneta reżyseria: Wernio Julia teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
6 października 2006 |
Klan wdów
Beauvais-Garcin G.,Chevalier M
postać: Żaneta reżyseria: Wernio Julia teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
2 lutego 2007 |
Obrona Sokratesa
Platon
forma twórczości: role reżyseria: Kaskiewicz Ireneusz teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
1 czerwca 2007 |
Przygody Sindbada Żeglarza
Bolesław Leśmian
postać: Księżniczka Diamentowa, Syrena reżyseria: Metwaly Mohamed Hanaa teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
5 października 2007 |
Dziady
Adam Mickiewicz
postać: Pani Gubernatorowa, Aniołek, Jeden z Aniołów Ks.Piotra reżyseria: Miedziewski Stanisław teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
9 lutego 2008 |
Zemsta
Aleksander Fredro
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Kaskiewicz Ireneusz teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
9 lutego 2008 |
Zemsta
Aleksander Fredro
postać: Śmigalska, Perełka reżyseria: Kaskiewicz Ireneusz teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
19 września 2008 |
O co biega?
Philip King
postać: Panna Skillon reżyseria: Sławiński Marcin teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
27 marca 2009 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Fiewronia Pietrowna Poszlepkina reżyseria: Panow Wiktor teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
16 maja 2009 |
Awantura o Basię
Kornel Makuszyński
postać: Walentowa reżyseria: Kustosik Daniel teatr: Nowy Teatr, Słupsk
|
11 października 2009 |
Z rączki do rączki
Michael Cooney
postać: Sally Chessington reżyseria: Osik Albert teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
30 kwietnia 2010 |
Wesele Figara
Pierre A. Beaumarchais
postać: Marcelina reżyseria: Raduszyńska Katarzyna teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
12 marca 2011 |
Cabaret
John Kander
postać: Fraulein Schneider reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
13 stycznia 2012 |
O dwóch krasnoludkach i jednym końcu świata
Grażyna Lutosławska
postać: Pająk reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
31 marca 2012 |
Garderobiany
Ronald Harwood
postać: Kobieta w papilotach reżyseria: Galos Krzysztof teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
22 września 2012 |
Jan Maciej Karol Wścieklica
Stanisław Ignacy Witkiewicz
postać: Zosia reżyseria: Bunsch Jacek teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
23 marca 2013 |
The Sound of Music
Richard Rodgers
postać: Siostra Margaretta reżyseria: Kułagowski Zbigniew teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
28 marca 2014 |
Księżniczka na opak wywrócona
Pedro Calderon de la Barca
postać: Gileta reżyseria: Sołtysik Natalia teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
6 czerwca 2014 |
Poskromienie złośnicy
William Shakespeare
postać: Wdowa reżyseria: Babicki Krzysztof teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
21 września 2014 |
Świetna transakcja
Zbigniew Pacura
postać: Krystyna reżyseria: Kaskiewicz Ireneusz, Sujecki Grzegorz teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
27 września 2014 |
Boeing Boeing
Marc Camoletti
postać: Nadia reżyseria: Wiercichowski Marcel teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
27 marca 2015 |
Bułhakow/Mistrz/Małgorzata
Michaił Bułhakow
postać: Behemot reżyseria: Marczewski Andrzej Maria teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
9 lipca 2015 |
Doktor Dolittle i przyjaciele
Bogumiła Szachnowska
postać: Sara/Siostra Doktora/Królowa Ermintruda/Lwica reżyseria: Szachnowski Konrad teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
9 kwietnia 2016 |
Ulica
Daniel Odija
forma twórczości: role reżyseria: Vedral Iwo teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
23 września 2016 |
Las Villas
Tomasz Kaczorowski
forma twórczości: role reżyseria: Sieklucki Piotr teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
3 lutego 2017 |
Wszyscyśmy z jednego szynela
Rafał Kmita
forma twórczości: role reżyseria: Kmita Rafał teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
19 maja 2017 |
Mayday 2
Ray Cooney
forma twórczości: role reżyseria: Nowak Dominik teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
10 lutego 2018 |
Seks dla opornych
Michele Riml
forma twórczości: role reżyseria: Nowak Dominik teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
19 maja 2018 |
Dajcie mi tenora!
Ken Ludwig
forma twórczości: role reżyseria: Gnatowski Dariusz teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|
18 października 2018 |
Pan Tadeusz
Adam Mickiewicz
forma twórczości: role reżyseria: Nowak Dominik teatr: Nowy Teatr im.Witkacego, Słupsk
|