8 sierpnia 1956 |
Smak życia
Chrzanowski Tadeusz
postać: Karin O`Brien reżyseria: Koczanowicz Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
29 grudnia 1956 |
Achilles i panny
Artur Maria Swinarski
postać: Alfa reżyseria: Koczanowicz Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
8 listopada 1957 |
Obrona Ksantypy
Ludwik Hieronim Morstin
postać: Tancerka I reżyseria: Przeradzki Zbigniew teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
9 marca 1958 |
Wracamy późno do domu
Karpowicz Tymoteusz
postać: Stefania Reglicka reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
7 czerwca 1958 |
Bolero
Marcin Bierżewicz
postać: Katarzyna reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
13 września 1958 |
Miłość
Pavel Kohout
postać: Majka Hrabiec reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
15 listopada 1958 |
Jonasz i błazen
Jerzy Broszkiewicz
postać: Hrabianka Barbara reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
20 grudnia 1958 |
Porwanie Sabinek
Julian Tuwim
postać: Weronika reżyseria: Straszewska Maria teatr: Teatr Ziemi Lubuskiej, Zielona Góra
|
2 marca 1963 |
Bajka o skrzypcowej duszy
Jerzy Kierst
postać: Znachorka reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
15 czerwca 1963 |
Nie daj się złapać
Osiecka A., Jarecki A.
postać: Oskarżona reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
28 września 1963 |
Dymy i ludzie
Jerzy Kierst
postać: Regina reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
13 czerwca 1964 |
Akt oskarżenia
Julian Kawalec, Ryszard Smożewski
forma twórczości: asystent reżysera reżyseria: Tychowa Lucyna teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
13 czerwca 1964 |
Akt oskarżenia
Julian Kawalec, Ryszard Smożewski
postać: Druga z tła reżyseria: Tychowa Lucyna teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
24 czerwca 1964 |
Medea
Jan Parandowski
postać: Piastunka Absyrtosa reżyseria: Strokowski Aleksander teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
27 września 1964 |
Ludzie w mundurach
Zdzisław Skowroński
postać: Lekarka reżyseria: Kowalczyk August teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
26 grudnia 1964 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Pani Dobrójska reżyseria: Wohl Stanisław teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
12 czerwca 1965 |
Ktoś nowy
Domański Marek
postać: Alkiewiczowa reżyseria: Koenig Joanna teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
30 października 1965 |
Ogniem i mieczem
Sienkiewicz Henryk
postać: Kniahini reżyseria: Szeski Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
16 kwietnia 1966 |
My Fair Lady
Lerner Alan Jay,Loewe Frederik
postać: Pani Pearce reżyseria: Drygalski Henryk teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
6 września 1966 |
Kot w butach
Zenon Laurentowski
postać: Marcinowa reżyseria: Winkler Mieczysław teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
15 października 1966 |
Mazepa
Słowacki Juliusz
postać: Kasztelanowa reżyseria: Uramowicz Andrzej teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
3 lutego 1967 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Kasia reżyseria: Ukleja Jerzy teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
2 kwietnia 1967 |
Głupi Jakub
Tadeusz Rittner
postać: Marta reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
17 września 1967 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Laura reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
30 września 1967 |
Szczęście Frania
Włodzimierz Perzyński
postać: Lipowska reżyseria: Tychowa Lucyna teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
14 stycznia 1968 |
Radcy pana radcy
Bałucki Michał
postać: Ewa reżyseria: Obidowicz Janusz teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
6 kwietnia 1968 |
Romeo i Julia
William Shakespeare
postać: Pani Kapulet reżyseria: Stefański Lech Emfazy teatr: Teatr im. Juliusza Osterwy, Gorzów Wielkopolski
|
18 października 1968 |
Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski, Jan Stefani
forma twórczości: role reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
11 kwietnia 1969 |
Pod drzwiami
Wolfgang Borchert
postać: Żona pułkownika, która marznie w swej ciepłej izbie reżyseria: Dąbrowski Zdzisław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
14 czerwca 1969 |
Odmieniec
Gorczycka Joanna
postać: Emilia Dudzina reżyseria: Wojdan Zygmunt teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 kwietnia 1970 |
Szkic do portretu
Program składany
forma twórczości: role reżyseria: Koszutska Olga teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
5 listopada 1970 |
Wiśniowy sad
Antoni Czechow
postać: Raniewska Lubow Andriejewna reżyseria: Wawrzyniak Mirosław teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
16 stycznia 1971 |
Rodeo
Aleksander Ścibor-Rylski
postać: Matka Małgorzaty reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
7 kwietnia 1971 |
Knock czyli Triumf medycyny
Jules Romains
postać: Dama w fioletach reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
17 czerwca 1971 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Panna Aniela reżyseria: Gruca Jacek teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
2 października 1971 |
Doktor Faust
Christopher Marlowe
postać: Zazdrość reżyseria: Komarnicki Lech teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
29 grudnia 1971 |
Łaźnia
Włodzimierz Majakowski
postać: Pola reżyseria: Rosiński Michał teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 marca 1972 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
postać: Balbina reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
18 maja 1974 |
Klątwa
Stanisław Wyspiański
postać: Matka reżyseria: Rotnicki Krzysztof teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 września 1974 |
Awans
Edward Redliński
postać: Wczasowiczka reżyseria: zespół teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 listopada 1974 |
Ich czworo
Gabriela Zapolska
postać: Wdowa reżyseria: Koszutska Olga teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
22 listopada 1974 |
Przedwiośnie
Stefan Żeromski
postać: Matka Hipolita reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
1 marca 1975 |
Radcy pana radcy
Bałucki Michał
postać: Ewa reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
4 października 1975 |
Granica
Zofia Nałkowska
postać: Tawnicka reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 lutego 1976 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Fifi reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
28 lutego 1976 |
Królowa przedmieścia
Konstanty Krumłowski
postać: Underska reżyseria: Wróblewski Jerzy teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
8 lipca 1977 |
Grube ryby
Michał Bałucki
postać: Dorota reżyseria: Marso Jadwiga teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
13 maja 1978 |
Świętoszek
Molière
postać: Pani Pernelle reżyseria: Błeszyński Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 grudnia 1978 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
postać: Katarzyna reżyseria: Fijewska Barbara teatr: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego, Radom
|
8 września 1979 |
Sama słodycz
Iredyński Ireneusz
postać: Kobieta II reżyseria: Jeruzal Jan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 listopada 1979 |
Dom Bernardy Alba
Federico García Lorca
postać: Maria Josefa reżyseria: Mrówczyński Grzegorz teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 grudnia 1979 |
Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca
Aleksander Fredro
postać: Pani Dobrójska reżyseria: Machulska Halina teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
30 marca 1980 |
Symfonia domowa
Domański Piotr J.
postać: Stefania Ptaszyńska reżyseria: Berlin Aleksander teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 listopada 1980 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
postać: Pani domu reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
15 listopada 1980 |
Warszawianka
Stanisław Wyspiański
forma twórczości: role reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|
10 maja 1981 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Pani Orgonowa reżyseria: Czechak Bohdan teatr: Teatr Polski, Bydgoszcz
|