24 października 1978 |
Wesele
Stanisław Wyspiański
postać: Widmo reżyseria: Zdrojewski Jan teatr: PWSFTViT, Łódź
|
10 czerwca 1979 |
Ali-Baba i 40 rozbójników
Kłosiński J., Słowikowski J.
postać: Oficer reżyseria: Nowak ALojzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Biała
|
5 listopada 1979 |
Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie
Adam Mickiewicz
postać: Szlachcic II reżyseria: Jesionka Wojciech teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
17 grudnia 1979 |
Dom pod Oświęcimiem
Tadeusz Hołuj
postać: Więzień I reżyseria: Nowak Alojzy teatr: Teatr Polski, Bielsko-Cieszyn
|
14 listopada 1980 |
Proces w Norymberdze
Schneider Reinhold
postać: Ohlendorf reżyseria: Bartosik Tadeusz teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
6 lutego 1981 |
Gbury
Carlo Goldoni
postać: Filip reżyseria: Czaykowska Irma teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
26 listopada 1981 |
Łagodnie mówiąc
Pietrow W
postać: Żółw reżyseria: Adamek Henryk teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
26 listopada 1981 |
Łagodnie mówiąc
Walery Petrow
postać: Żółw reżyseria: Adamek Henryk teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
13 lutego 1983 |
Zbrodnia i kara
Dostojewski Fiodor
postać: Malarz reżyseria: Kopciński Wojciech teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
11 czerwca 1983 |
Hiob
Karol Wojtyła - Jan Paweł II
postać: Biesiadnik reżyseria: Kopciński Wojciech teatr: Teatr im. Adama Mickiewicza, Częstochowa
|
14 października 1984 |
Turoń
Stefan Żeromski
postać: Chłop drugi reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
24 listopada 1984 |
Dwa teatry
Jerzy Szaniawski
postać: Leśniczy reżyseria: Dobrowolski Andrzej teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
19 stycznia 1985 |
Aby podnieść różę
Andrzej Trzebiński
postać: Chłopiec od windy reżyseria: Byrski Tadeusz teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
12 kwietnia 1985 |
Święto Winkelrieda
Andrzejewski J., Zagórski J.
postać: Tobiasz reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
26 maja 1985 |
Pan Drops i jego trupa
Brzechwa Jan
postać: Brat III; Chłopiec reżyseria: Byrska Irena teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
16 listopada 1985 |
Sułkowski
Stefan Żeromski
postać: Służący I reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
11 stycznia 1986 |
Romans z wodewilu
Krzemiński Władysław
postać: Józek reżyseria: Jagła Danuta teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
5 kwietnia 1986 |
Rewizor
Mikołaj Gogol
postać: Dierżymorda reżyseria: Augustyniak Bogdan teatr: Teatr im. Stefana Żeromskiego, Kielce
|
25 października 1986 |
Porwanie Sabinek
Julian Tuwim
postać: Emil reżyseria: Daszewski Mieczysław teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
15 stycznia 1987 |
Komu bije dzwon
Hemingway Ernest
postać: Andres reżyseria: Ostrowski Janusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
6 lutego 1987 |
Damy i huzary
Aleksander Fredro
postać: Muzykant reżyseria: Bogdański Zbigniew teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
11 kwietnia 1987 |
Kartoteka
Tadeusz Różewicz
postać: Gość w kapeluszu reżyseria: Ostrowski Janusz teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
6 lutego 1988 |
Śmierć na wybrzeżu Artemidy
Brandstaetter Roman
postać: Ajgistos reżyseria: Klemens Jan teatr: Teatr Zagłębia, Sosnowiec
|
26 stycznia 1991 |
Tytus, Romek, A'Tomek i rock
Anna Amarylis, Jerzy Bom
postać: Obstawa reżyseria: Korsakówna Lidia, Kotowska-Lenarcińska Marta teatr: Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka, Zabrze
|