30 grudnia 1953 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Hrabina reżyseria: Cyganik Romuald teatr: Opera Śląska, Bytom
|
12 czerwca 1954 |
Czarodziejski flet
Wolfgang Amadeusz Mozart
postać: II Dama reżyseria: Fotygo-Folański Bolesław teatr: Opera Śląska, Bytom
|
12 czerwca 1954 |
Czarodziejski flet
Wolfgang Amadeusz Mozart
postać: Pamina reżyseria: Fotygo-Folański Bolesław teatr: Opera Śląska, Bytom
|
2 kwietnia 1955 |
Zaczarowane koło
Gablenz Jerzy
postać: Maryna reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Opera Śląska, Bytom
|
30 grudnia 1955 |
Don Carlos
Giuseppe Verdi
postać: Elżbieta Walezjuszka reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Opera Śląska, Bytom
|
24 czerwca 1956 |
Carmen
Georges Bizet
postać: Carmen reżyseria: Zegalski Jerzy teatr: Opera Śląska, Bytom
|
28 października 1956 |
Tosca
Giacomo Puccini
postać: Floria Tosca reżyseria: Popiel Jan teatr: Opera Śląska, Bytom
|
30 listopada 1957 |
Bolesław Śmiały
Różycki Ludomir
postać: Krysta reżyseria: Wyszomirski Józef teatr: Opera Śląska, Bytom
|
1 lutego 1958 |
Wesołe kumoszki z Windsoru
Nicolai Otto
postać: Pani Fluth reżyseria: Rotbaumówna Lia teatr: Opera Śląska, Bytom
|
20 grudnia 1958 |
Bal maskowy
Giuseppe Verdi
postać: Amelia reżyseria: Urbanowicz Karol teatr: Opera Śląska, Bytom
|
21 grudnia 1959 |
Dorina
Jean Gilbert
postać: Dorina reżyseria: Lotar Henryk teatr: Operetka, Szczecin
|
13 lutego 1960 |
Paria
Stanisław Moniuszko
postać: Neala reżyseria: Żerdzicki Sławomir teatr: Opera Śląska, Bytom
|
22 stycznia 1961 |
Manru
Jan Ignacy Paderewski
postać: Aza reżyseria: Brégy Wiktor teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
22 stycznia 1961 |
Manru
Jan Ignacy Paderewski
postać: Ulana reżyseria: Brégy Wiktor teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
6 listopada 1961 |
Kniaź Igor
Aleksander Borodin
postać: Jarosławna reżyseria: Popławski Adolf teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
16 listopada 1963 |
Eros i Psyche
Ludomir Różycki
postać: Psyche reżyseria: Broniewska Maryna teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
31 grudnia 1963 |
Zemsta nietoperza
Johann II Strauss
postać: Rozalinda reżyseria: Baduszkowa Danuta teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
24 września 1966 |
Hrabina
Stanisław Moniuszko
postać: Hrabina reżyseria: Baduszkowa Danuta teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
7 stycznia 1967 |
Axur, król Ormus
Antonio Salieri
postać: Aspazja reżyseria: Meissner Krystyna teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
5 listopada 1967 |
Dama pikowa
Piotr Czajkowski
postać: Liza reżyseria: Brejdygant Stanisław teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
31 grudnia 1970 |
Kawaler Srebrnej Róży
Richard Strauss
postać: Księżna marszałkowa von Werdenberg (gościnnie) reżyseria: Weit Wolfgang teatr: Opera Śląska, Bytom
|
9 kwietnia 1972 |
Pałac Lucypera
Kurpiński Karol
postać: Hrabina Elmira reżyseria: Kulma Jan teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|
8 marca 1975 |
Bardzo śpiąca królewna
Augustyn Bloch
postać: Królowa reżyseria: Gruca Witold teatr: Opera im. Stanisława Moniuszki, Poznań
|